ArtemNesterenko

@Artemnesterenko1 خوش می آید 2

Предприниматель.. Пишу про бизнес, маркетинг, личностный рост и мотивацию.
ژئو کانال
روسیه
زبان کانال
روسی
رسته
کسب و کار و استارت آپ ها
اضافه شده به شاخص
05.08.2017 20:20
3 Jun 2018, 12:08 (1281 روز پیش)
آمار انتشار #400:
هیچ کدامی از کانال ها این نشریه را سهم نگذاشتند
Post views:
تاریخ
افزایش
کل
Mon, 23 Jul
0
6889
Tue, 24 Jul
+1
6890
Wed, 25 Jul
+1
6891
Thu, 26 Jul
+1
6892
Fri, 27 Jul
0
6892
Sat, 28 Jul
0
6892
Sun, 29 Jul
0
6892
Mon, 30 Jul
0
6892
Tue, 31 Jul
+1
6893
Wed, 1 Aug
+3
6896
Thu, 2 Aug
0
6896
Fri, 3 Aug
0
6896
Sat, 4 Aug
+1
6897
Sun, 5 Aug
0
6897
Mon, 6 Aug
0
6897
Tue, 7 Aug
+1
6898
Wed, 8 Aug
0
6898
Sun, 5 Dec
0
6898