Начинающий Татуировщик

@Tattoo_beginner خوش می آید 1

Хочешь стать тату мастером? Давай вместе!
На этом канале ищу ответы на вопросы о профессии и делюсь в свободной форме.
Все вопросы и пожелания в ЛС - @Muscaria
ژئو و زبان کانال
روسیه, روسی


با ایجاد کننده تماس گیرفتن
ژئو کانال
روسیه
زبان کانال
روسی
رسته
هنر و عکس
اضافه شده به شاخص
08.01.2018 13:43
19 Feb 2018, 23:13 (773 روز پیش)
آمار انتشار #63:
هیچ کدامی از کانال ها این نشریه را سهم نگذاشتند
Post views:
تاریخ
افزایش
کل
Mon, 23 Jul
0
660
Tue, 24 Jul
0
660
Wed, 25 Jul
+1
661
Thu, 26 Jul
0
661
Fri, 27 Jul
+1
662
Sat, 28 Jul
+1
663
Sun, 29 Jul
0
663
Mon, 30 Jul
+1
664
Tue, 31 Jul
0
664
Wed, 1 Aug
+1
665
Thu, 2 Aug
0
665
Fri, 3 Aug
0
665
Sat, 4 Aug
0
665
Sun, 5 Aug
0
665
Mon, 6 Aug
+1
666
Tue, 7 Aug
0
666
Wed, 8 Aug
0
666
Thu, 9 Aug
0
666
Fri, 10 Aug
+1
667
Sat, 11 Aug
0
667
Sun, 12 Aug
0
667
Mon, 13 Aug
0
667
Tue, 14 Aug
+3
670
Wed, 15 Aug
0
670
Thu, 16 Aug
+1
671
Fri, 17 Aug
0
671
Sat, 18 Aug
+2
673
Sun, 19 Aug
0
673
Mon, 20 Aug
0
673
Tue, 21 Aug
0
673
Wed, 22 Aug
0
673
Thu, 23 Aug
0
673
Fri, 24 Aug
0
673
Sat, 25 Aug
0
673
Sun, 26 Aug
0
673
Mon, 27 Aug
+1
674
Tue, 28 Aug
0
674
Wed, 29 Aug
0
674
Thu, 30 Aug
0
674
Fri, 31 Aug
0
674
Sat, 1 Sep
0
674
Sun, 2 Sep
0
674
Mon, 3 Sep
+1
675
Tue, 4 Sep
+2
677
Wed, 5 Sep
0
677
Thu, 6 Sep
0
677
Fri, 7 Sep
+1
678
Sat, 8 Sep
0
678
Sun, 9 Sep
+1
679
Mon, 10 Sep
0
679
Tue, 11 Sep
0
679
Wed, 12 Sep
+1
680
Thu, 13 Sep
0
680
Fri, 14 Sep
0
680
Sat, 15 Sep
0
680
Sun, 16 Sep
0
680
Mon, 17 Sep
+1
681
Tue, 18 Sep
0
681
Wed, 19 Sep
0
681
Thu, 20 Sep
0
681
Fri, 21 Sep
0
681
Sat, 22 Sep
0
681
Sun, 23 Sep
+1
682
Mon, 24 Sep
0
682
Tue, 25 Sep
0
682
Wed, 26 Sep
0
682
Thu, 27 Sep
0
682
Fri, 28 Sep
0
682
Sat, 29 Sep
0
682
Sun, 30 Sep
0
682
Mon, 1 Oct
0
682
Tue, 2 Oct
0
682
Wed, 3 Oct
0
682
Thu, 4 Oct
0
682
Fri, 5 Oct
0
682
Sat, 6 Oct
0
682
Sun, 7 Oct
+1
683
Mon, 8 Oct
0
683
Tue, 9 Oct
0
683
Wed, 10 Oct
0
683
Thu, 11 Oct
0
683
Fri, 12 Oct
+1
684
Sat, 13 Oct
+1
685
Sun, 14 Oct
0
685
Mon, 15 Oct
0
685
Tue, 16 Oct
0
685
Wed, 17 Oct
0
685
Thu, 18 Oct
0
685
Fri, 19 Oct
0
685
Sat, 20 Oct
0
685
Sun, 21 Oct
0
685
Mon, 22 Oct
0
685
Tue, 23 Oct
0
685
Wed, 24 Oct
0
685
Thu, 25 Oct
0
685
Fri, 26 Oct
+1
686
Sat, 27 Oct
0
686
Sun, 28 Oct
0
686
Mon, 29 Oct
+1
687
Tue, 30 Oct
0
687
Wed, 31 Oct
0
687
Thu, 1 Nov
0
687
Fri, 2 Nov
+1
688
Sat, 3 Nov
0
688
Sun, 4 Nov
0
688
Mon, 5 Nov
0
688
Tue, 6 Nov
0
688
Wed, 7 Nov
0
688
Thu, 8 Nov
0
688
Fri, 9 Nov
+1
689
Sat, 10 Nov
0
689
Sun, 11 Nov
0
689
Mon, 12 Nov
0
689
Tue, 13 Nov
+2
691
Wed, 14 Nov
0
691
Thu, 15 Nov
0
691
Fri, 16 Nov
0
691
Sat, 17 Nov
0
691
Sun, 18 Nov
0
691
Mon, 19 Nov
0
691
Tue, 20 Nov
0
691
Wed, 21 Nov
0
691
Thu, 22 Nov
0
691
Fri, 23 Nov
0
691
Sat, 24 Nov
0
691
Sun, 25 Nov
0
691
Mon, 26 Nov
0
691
Tue, 27 Nov
0
691
Wed, 28 Nov
+1
692
Thu, 29 Nov
0
692
Fri, 30 Nov
0
692
Sat, 1 Dec
+2
694
Sun, 2 Dec
0
694
Mon, 3 Dec
0
694
Tue, 4 Dec
0
694
Wed, 5 Dec
0
694
Thu, 6 Dec
0
694
Fri, 7 Dec
+1
695
Sat, 8 Dec
0
695
Sun, 9 Dec
0
695
Mon, 10 Dec
0
695
Tue, 11 Dec
0
695
Wed, 12 Dec
0
695
Thu, 13 Dec
+1
696
Fri, 14 Dec
0
696
Sat, 15 Dec
0
696
Sun, 16 Dec
0
696
Mon, 17 Dec
+1
697
Tue, 18 Dec
0
697
Wed, 19 Dec
0
697
Thu, 20 Dec
0
697
Fri, 21 Dec
+1
698
Sat, 22 Dec
0
698
Sun, 23 Dec
0
698
Mon, 24 Dec
+1
699
Tue, 25 Dec
0
699
Wed, 26 Dec
0
699
Thu, 27 Dec
0
699
Fri, 28 Dec
0
699
Sat, 29 Dec
+1
700
Sun, 30 Dec
0
700
Mon, 31 Dec
0
700
Tue, 1 Jan
0
700
Wed, 2 Jan
0
700
Thu, 3 Jan
+2
702
Fri, 4 Jan
0
702
Sat, 5 Jan
0
702
Sun, 6 Jan
0
702
Mon, 7 Jan
0
702
Tue, 8 Jan
+1
703
Wed, 9 Jan
0
703
Thu, 10 Jan
+1
704
Fri, 11 Jan
+1
705
Sat, 12 Jan
0
705
Sun, 13 Jan
0
705
Mon, 14 Jan
0
705
Tue, 15 Jan
+1
706
Wed, 16 Jan
0
706
Thu, 17 Jan
0
706
Fri, 18 Jan
0
706
Sat, 19 Jan
+2
708
Sun, 20 Jan
0
708
Mon, 21 Jan
0
708
Tue, 22 Jan
+1
709
Wed, 23 Jan
0
709
Thu, 24 Jan
0
709
Fri, 25 Jan
0
709
Sat, 26 Jan
+1
710
Sun, 27 Jan
0
710
Mon, 28 Jan
0
710
Tue, 29 Jan
0
710
Wed, 30 Jan
0
710
Thu, 31 Jan
0
710
Fri, 1 Feb
0
710
Sat, 2 Feb
+1
711
Sun, 3 Feb
0
711
Mon, 4 Feb
0
711
Tue, 5 Feb
0
711
Wed, 6 Feb
0
711
Thu, 7 Feb
0
711
Fri, 8 Feb
0
711
Sat, 9 Feb
0
711
Sun, 10 Feb
0
711
Mon, 11 Feb
+3
714
Tue, 12 Feb
0
714
Wed, 13 Feb
0
714
Thu, 14 Feb
0
714
Fri, 15 Feb
+2
716
Sat, 16 Feb
0
716
Sun, 17 Feb
+1
717
Mon, 18 Feb
0
717
Tue, 19 Feb
0
717
Wed, 20 Feb
0
717
Thu, 21 Feb
0
717
Fri, 22 Feb
0
717
Sat, 23 Feb
+1
718
Sun, 24 Feb
0
718
Mon, 25 Feb
0
718
Tue, 26 Feb
0
718
Wed, 27 Feb
+2
720
Thu, 28 Feb
0
720
Fri, 1 Mar
0
720
Sat, 2 Mar
0
720
Sun, 3 Mar
0
720
Mon, 4 Mar
0
720
Tue, 5 Mar
0
720
Wed, 6 Mar
0
720
Thu, 7 Mar
0
720
Fri, 8 Mar
0
720
Sat, 9 Mar
0
720
Sun, 10 Mar
+1
721
Mon, 11 Mar
0
721
Tue, 12 Mar
0
721
Wed, 13 Mar
0
721
Thu, 14 Mar
+2
723
Fri, 15 Mar
0
723
Sat, 16 Mar
+1
724
Sun, 17 Mar
0
724
Mon, 18 Mar
+2
726
Tue, 19 Mar
0
726
Wed, 20 Mar
0
726
Thu, 21 Mar
0
726
Fri, 22 Mar
0
726
Sat, 23 Mar
0
726
Sun, 24 Mar
0
726
Mon, 25 Mar
0
726
Tue, 26 Mar
0
726
Wed, 27 Mar
0
726
Thu, 28 Mar
0
726
Fri, 29 Mar
0
726
Sat, 30 Mar
+1
727
Sun, 31 Mar
0
727
Mon, 1 Apr
+1
728
Tue, 2 Apr
0
728
Wed, 3 Apr
0
728
Thu, 4 Apr
0
728
Fri, 5 Apr
0
728
Sat, 6 Apr
0
728
Sun, 7 Apr
0
728
Mon, 8 Apr
0
728
Tue, 9 Apr
0
728
Wed, 10 Apr
+2
730
Thu, 11 Apr
0
730
Fri, 12 Apr
0
730
Sat, 13 Apr
0
730
Sun, 14 Apr
+1
731
Mon, 15 Apr
0
731
Tue, 16 Apr
0
731
Wed, 17 Apr
0
731
Thu, 18 Apr
+2
733
Fri, 19 Apr
0
733
Sat, 20 Apr
0
733
Sun, 21 Apr
0
733
Mon, 22 Apr
0
733
Tue, 23 Apr
0
733
Wed, 24 Apr
0
733
Thu, 25 Apr
0
733
Fri, 26 Apr
0
733
Sat, 27 Apr
0
733
Sun, 28 Apr
0
733
Mon, 29 Apr
0
733
Tue, 30 Apr
0
733
Wed, 1 May
0
733
Thu, 2 May
0
733
Fri, 3 May
0
733
Sat, 4 May
0
733
Sun, 5 May
+1
734
Mon, 6 May
0
734
Tue, 7 May
+1
735
Wed, 8 May
+1
736
Thu, 9 May
+2
738
Fri, 10 May
0
738
Sat, 11 May
0
738
Sun, 12 May
0
738
Mon, 13 May
+1
739
Tue, 14 May
0
739
Wed, 15 May
0
739
Thu, 16 May
+1
740
Fri, 17 May
0
740
Sat, 18 May
0
740
Thu, 2 Apr
0
829
00:13
0
829