Приговорка «Афиши»

@afishatrial خوش می آید 0
آیا این کانال شماست؟ برای ویژگی های اضافی مالکیت را تأیید کنید

Как скажем, так и будет
ژئو و زبان کانال
روسیه, روسی


ژئو کانال
روسیه
زبان کانال
روسی
رسته
اخبار و رسانه ها
اضافه شده به شاخص
13.07.2018 01:28
27 Aug 2018, 19:31 (988 روز پیش)
آمار انتشار #18:
اعلامیه ها و اشاره ها [1]:
Афиша
Post views:
تاریخ
افزایش
کل
Mon, 27 Aug
+87
87
Tue, 28 Aug
+74
161
Wed, 29 Aug
+27
188
Thu, 30 Aug
+11
199
Fri, 31 Aug
+16
215
Sat, 1 Sep
+6
221
Sun, 2 Sep
+3
224
Mon, 3 Sep
+13
237
Tue, 4 Sep
+12
249
Wed, 5 Sep
+7
256
Thu, 6 Sep
+1
257
Fri, 7 Sep
+4
261
Sat, 8 Sep
+2
263
Sun, 9 Sep
+2
265
Mon, 10 Sep
0
265
Tue, 11 Sep
+4
269
Wed, 12 Sep
+7
276
Thu, 13 Sep
+1
277
Fri, 14 Sep
+3
280
Sat, 15 Sep
+1
281
Sun, 16 Sep
0
281
Mon, 17 Sep
+3
284
Tue, 18 Sep
+3
287
Wed, 19 Sep
+3
290
Thu, 20 Sep
+2
292
Fri, 21 Sep
+2
294
Sat, 22 Sep
+3
297
Sun, 23 Sep
+4
301
Mon, 24 Sep
+13
314
Tue, 25 Sep
+20
334
Wed, 26 Sep
+4
338
Thu, 27 Sep
+6
344
Fri, 28 Sep
+3
347
Sat, 29 Sep
+4
351
Sun, 30 Sep
+5
356
Mon, 1 Oct
+6
362
Tue, 2 Oct
+6
368
Wed, 3 Oct
+2
370
Thu, 4 Oct
+2
372
Fri, 5 Oct
+2
374
Sat, 6 Oct
+1
375
Sun, 7 Oct
+1
376
Mon, 8 Oct
+3
379
Tue, 9 Oct
0
379
Wed, 10 Oct
0
379
Thu, 11 Oct
+1
380
Fri, 12 Oct
+3
383
Sat, 13 Oct
0
383
Sun, 14 Oct
0
383
Mon, 15 Oct
+2
385
Tue, 16 Oct
+4
389
Wed, 17 Oct
+1
390
Thu, 18 Oct
+2
392
Fri, 19 Oct
0
392
Sat, 20 Oct
+2
394
Sun, 21 Oct
0
394
Mon, 22 Oct
+1
395
Tue, 23 Oct
+2
397
Wed, 24 Oct
+1
398
Thu, 25 Oct
+2
400
Fri, 26 Oct
+1
401
Sat, 27 Oct
0
401
Sun, 28 Oct
+1
402
Mon, 29 Oct
0
402
Tue, 30 Oct
+2
404
Wed, 31 Oct
0
404
Thu, 1 Nov
0
404
Fri, 2 Nov
0
404
Sat, 3 Nov
0
404
Sun, 4 Nov
0
404
Mon, 5 Nov
+1
405
Tue, 6 Nov
0
405
Wed, 7 Nov
0
405
Thu, 8 Nov
0
405
Fri, 9 Nov
0
405
Sat, 10 Nov
0
405
Sun, 11 Nov
0
405
Mon, 12 Nov
+2
407
Tue, 13 Nov
0
407
Wed, 14 Nov
+3
410
Thu, 15 Nov
0
410
Fri, 16 Nov
0
410
Sat, 17 Nov
+1
411
Sun, 18 Nov
0
411
Mon, 19 Nov
+1
412
Tue, 20 Nov
0
412
Wed, 21 Nov
+1
413
Thu, 22 Nov
+2
415
Fri, 23 Nov
+1
416
Sat, 24 Nov
+2
418
Sun, 25 Nov
+1
419
Mon, 26 Nov
+2
421
Tue, 27 Nov
+1
422
Wed, 28 Nov
0
422
Thu, 29 Nov
+1
423
Fri, 30 Nov
+1
424
Sat, 1 Dec
0
424
Sun, 2 Dec
0
424
Mon, 3 Dec
0
424
Tue, 4 Dec
0
424
Wed, 5 Dec
0
424
Thu, 6 Dec
0
424
Fri, 7 Dec
0
424
Sat, 8 Dec
0
424
Sun, 9 Dec
0
424
Mon, 10 Dec
0
424
Tue, 11 Dec
+2
426
Wed, 12 Dec
+2
428
Thu, 13 Dec
0
428
Fri, 14 Dec
0
428
Sat, 15 Dec
0
428
Sun, 16 Dec
0
428
Mon, 17 Dec
+1
429
Tue, 18 Dec
0
429
Wed, 19 Dec
0
429
Thu, 20 Dec
0
429
Fri, 21 Dec
+1
430
Sat, 22 Dec
0
430
Sun, 23 Dec
0
430
Mon, 24 Dec
0
430
Tue, 25 Dec
0
430
Wed, 26 Dec
0
430
Thu, 27 Dec
0
430
Fri, 28 Dec
+1
431
Sat, 29 Dec
0
431
Sun, 30 Dec
0
431
Mon, 31 Dec
0
431
Tue, 1 Jan
0
431
Wed, 2 Jan
+1
432
Thu, 3 Jan
+1
433
Fri, 4 Jan
+1
434
Sat, 5 Jan
0
434
Sun, 6 Jan
0
434
Mon, 7 Jan
0
434
Tue, 8 Jan
0
434
Wed, 9 Jan
+2
436
Thu, 10 Jan
+1
437
Fri, 11 Jan
0
437
Sat, 12 Jan
+2
439
Sun, 13 Jan
0
439
Mon, 14 Jan
0
439
Tue, 15 Jan
+1
440
Wed, 16 Jan
0
440
Thu, 17 Jan
0
440
Fri, 18 Jan
0
440
Sat, 19 Jan
+1
441
Sun, 20 Jan
+1
442
Mon, 21 Jan
0
442
Tue, 22 Jan
+1
443
Wed, 23 Jan
+1
444
Thu, 24 Jan
+1
445
Fri, 25 Jan
0
445
Sat, 26 Jan
+1
446
Sun, 27 Jan
0
446
Mon, 28 Jan
+1
447
Tue, 29 Jan
0
447
Wed, 30 Jan
0
447
Thu, 31 Jan
+1
448
Fri, 1 Feb
0
448
Sat, 2 Feb
0
448
Sun, 3 Feb
0
448
Mon, 4 Feb
0
448
Tue, 5 Feb
0
448
Wed, 6 Feb
0
448
Thu, 7 Feb
+1
449
Fri, 8 Feb
0
449
Sat, 9 Feb
0
449
Sun, 10 Feb
0
449
Mon, 11 Feb
0
449
Tue, 12 Feb
0
449
Wed, 13 Feb
+1
450
Thu, 14 Feb
0
450
Fri, 15 Feb
0
450
Sat, 16 Feb
0
450
Sun, 17 Feb
+1
451
Mon, 18 Feb
+1
452
Tue, 19 Feb
0
452
Wed, 20 Feb
0
452
Thu, 21 Feb
0
452
Fri, 22 Feb
0
452
Sat, 23 Feb
+1
453
Sun, 24 Feb
+1
454
Mon, 25 Feb
0
454
Tue, 26 Feb
0
454
Wed, 27 Feb
0
454
Thu, 28 Feb
+1
455
Fri, 1 Mar
0
455
Sat, 2 Mar
+1
456
Sun, 3 Mar
+1
457
Mon, 4 Mar
0
457
Tue, 5 Mar
+1
458
Wed, 6 Mar
0
458
Thu, 7 Mar
+1
459
Fri, 8 Mar
0
459
Sat, 9 Mar
+1
460
Sun, 10 Mar
0
460
Mon, 11 Mar
+1
461
Tue, 12 Mar
+1
462
Wed, 13 Mar
0
462
Thu, 14 Mar
0
462
Fri, 15 Mar
+1
463
Sat, 16 Mar
+1
464
Sun, 17 Mar
0
464
Mon, 18 Mar
0
464
Tue, 19 Mar
+1
465
Wed, 20 Mar
+1
466
Thu, 21 Mar
+1
467
Fri, 22 Mar
0
467
Sat, 23 Mar
+1
468
Sun, 24 Mar
+1
469
Mon, 25 Mar
0
469
Tue, 26 Mar
0
469
Wed, 27 Mar
0
469
Thu, 28 Mar
0
469
Fri, 29 Mar
0
469
Sat, 30 Mar
+1
470
Sun, 31 Mar
0
470
Mon, 1 Apr
0
470
Tue, 2 Apr
0
470
Wed, 3 Apr
0
470
Thu, 4 Apr
+2
472
Fri, 5 Apr
0
472
Sat, 6 Apr
0
472
Sun, 7 Apr
0
472
Mon, 8 Apr
+1
473
Tue, 9 Apr
0
473
Wed, 10 Apr
0
473
Thu, 11 Apr
0
473
Fri, 12 Apr
+1
474
Sat, 13 Apr
0
474
Sun, 14 Apr
+1
475
Mon, 15 Apr
0
475
Tue, 16 Apr
+1
476
Wed, 17 Apr
0
476
Thu, 18 Apr
0
476
Fri, 19 Apr
0
476
Sat, 20 Apr
0
476
Sun, 21 Apr
0
476
Mon, 22 Apr
0
476
Tue, 23 Apr
0
476
Wed, 24 Apr
0
476
Thu, 25 Apr
0
476
Fri, 26 Apr
0
476
Sat, 27 Apr
0
476
Sun, 28 Apr
0
476
Mon, 29 Apr
+2
478
Tue, 30 Apr
0
478
Wed, 1 May
0
478
Thu, 2 May
0
478
Fri, 3 May
0
478
Sat, 4 May
0
478
Sun, 5 May
0
478
Mon, 6 May
0
478
Tue, 7 May
0
478
Wed, 8 May
0
478
Thu, 9 May
0
478
Fri, 10 May
0
478
Sat, 11 May
0
478
Sun, 12 May
0
478
Mon, 13 May
+1
479
Tue, 14 May
0
479
Wed, 15 May
0
479
Thu, 16 May
0
479
Fri, 17 May
0
479
Sat, 18 May
0
479
Sun, 19 May
0
479
Mon, 20 May
0
479
Tue, 21 May
0
479
Wed, 22 May
0
479
Thu, 23 May
0
479
Fri, 24 May
0
479
Sat, 25 May
0
479
Sun, 26 May
+1
480
Mon, 27 May
0
480
Tue, 28 May
0
480
Wed, 29 May
0
480
Thu, 30 May
0
480
Fri, 31 May
0
480
Sat, 1 Jun
0
480
Sun, 2 Jun
0
480
Mon, 3 Jun
0
480
Tue, 4 Jun
0
480
Wed, 5 Jun
+1
481
Thu, 6 Jun
0
481
Fri, 7 Jun
0
481
Sat, 8 Jun
0
481
Sun, 9 Jun
0
481
Mon, 10 Jun
0
481
Tue, 11 Jun
0
481
Wed, 12 Jun
0
481
Thu, 13 Jun
0
481
Fri, 14 Jun
+1
482
Sat, 15 Jun
0
482
Sun, 16 Jun
0
482
Mon, 17 Jun
+1
483
Tue, 18 Jun
0
483
Wed, 19 Jun
0
483
Thu, 20 Jun
0
483
Fri, 21 Jun
0
483
Sat, 22 Jun
+1
484
Tue, 11 May
+43
527