Celebrity Close-Up

@celebritycloseup خوش می آید 0
آیا این کانال شماست؟ برای ویژگی های اضافی مالکیت را تأیید کنید

Увидеть знаменитостей на таком близком расстоянии, может, зрелище не из самых приятных – прыщи, пластическая хирургия, глупые лица, плохой макияж – зато это настоящие, а не отфотошопленные фото в журналах.
Связь @rit0k
ژئو و زبان کانال
روسیه, روسی


ژئو کانال
روسیه
زبان کانال
روسی
رسته
Картинки и фото
اضافه شده به شاخص
25.09.2017 08:19
10 Oct 2017, 10:00 (1283 روز پیش)
آمار انتشار #77:
هیچ کدامی از کانال ها این نشریه را سهم نگذاشتند
Post views:
تاریخ
افزایش
کل
Mon, 23 Jul
+1
1162
Tue, 24 Jul
+1
1163
Wed, 25 Jul
0
1163
Thu, 26 Jul
0
1163
Fri, 27 Jul
0
1163
Sat, 28 Jul
0
1163
Sun, 29 Jul
0
1163
Mon, 30 Jul
0
1163
Tue, 31 Jul
0
1163
Wed, 1 Aug
0
1163
Thu, 2 Aug
0
1163
Mon, 6 Aug
0
1163
Tue, 7 Aug
0
1163
Wed, 8 Aug
0
1163
Thu, 9 Aug
0
1163
Fri, 10 Aug
0
1163
Sat, 11 Aug
+2
1165
Sun, 12 Aug
+1
1166
Mon, 13 Aug
0
1166
Tue, 14 Aug
0
1166
Wed, 15 Aug
0
1166
Thu, 16 Aug
+1
1167
Fri, 17 Aug
+1
1168
Sat, 18 Aug
0
1168
Sun, 19 Aug
0
1168
Mon, 20 Aug
+1
1169
Tue, 21 Aug
+1
1170
Wed, 22 Aug
0
1170
Thu, 23 Aug
0
1170
Fri, 24 Aug
0
1170
Sat, 25 Aug
0
1170
Sun, 26 Aug
0
1170
Mon, 27 Aug
0
1170
Tue, 28 Aug
0
1170
Wed, 29 Aug
0
1170
Thu, 30 Aug
0
1170
Fri, 31 Aug
0
1170
Sat, 1 Sep
0
1170
Sun, 2 Sep
+1
1171
Mon, 3 Sep
+1
1172
Tue, 4 Sep
+1
1173
Wed, 5 Sep
+2
1175
Thu, 6 Sep
+1
1176
Fri, 7 Sep
0
1176
Sat, 8 Sep
0
1176
Sun, 9 Sep
+1
1177
Mon, 10 Sep
0
1177
Tue, 11 Sep
0
1177
Wed, 12 Sep
0
1177
Thu, 13 Sep
+9
1186
Fri, 14 Sep
+1
1187
Sat, 15 Sep
0
1187
Sun, 16 Sep
0
1187
Mon, 17 Sep
0
1187
Tue, 18 Sep
0
1187
Wed, 19 Sep
+1
1188
Thu, 20 Sep
+1
1189
Fri, 21 Sep
0
1189
Sat, 22 Sep
+1
1190
Sun, 23 Sep
0
1190
Mon, 24 Sep
0
1190
Tue, 25 Sep
0
1190
Wed, 26 Sep
0
1190
Thu, 27 Sep
0
1190
Fri, 28 Sep
+1
1191
Sat, 29 Sep
0
1191
Sun, 30 Sep
0
1191
Mon, 1 Oct
0
1191
Tue, 2 Oct
+1
1192
Wed, 3 Oct
0
1192
Thu, 4 Oct
+1
1193
Fri, 5 Oct
0
1193
Sat, 6 Oct
0
1193
Sun, 7 Oct
0
1193
Mon, 8 Oct
+2
1195
Tue, 9 Oct
0
1195
Wed, 10 Oct
0
1195
Thu, 11 Oct
0
1195
Fri, 12 Oct
0
1195
Sat, 13 Oct
0
1195
Sun, 14 Oct
0
1195
Mon, 15 Oct
0
1195
Tue, 16 Oct
+1
1196
Wed, 17 Oct
0
1196
Thu, 18 Oct
+1
1197
Fri, 19 Oct
0
1197
Sat, 20 Oct
0
1197
Sun, 21 Oct
0
1197
Mon, 22 Oct
+2
1199
Tue, 23 Oct
0
1199
Wed, 24 Oct
0
1199
Thu, 25 Oct
0
1199
Fri, 26 Oct
+1
1200
Sat, 27 Oct
0
1200
Sun, 28 Oct
0
1200
Mon, 29 Oct
0
1200
Tue, 30 Oct
+1
1201
Wed, 31 Oct
0
1201
Thu, 1 Nov
0
1201
Fri, 2 Nov
0
1201
Sat, 3 Nov
0
1201
Sun, 4 Nov
+1
1202
Mon, 5 Nov
0
1202
Tue, 6 Nov
0
1202
Wed, 7 Nov
0
1202
Thu, 8 Nov
+2
1204
Fri, 9 Nov
+1
1205
Sat, 10 Nov
0
1205
Sun, 11 Nov
0
1205
Mon, 12 Nov
0
1205
Tue, 13 Nov
+2
1207
Wed, 14 Nov
0
1207
Thu, 15 Nov
0
1207
Fri, 16 Nov
+1
1208
Sat, 17 Nov
0
1208
Sun, 18 Nov
0
1208
Mon, 19 Nov
0
1208
Tue, 20 Nov
0
1208
Wed, 21 Nov
0
1208
Thu, 22 Nov
0
1208
Fri, 23 Nov
0
1208
Sat, 24 Nov
+2
1210
Sun, 25 Nov
0
1210
Mon, 26 Nov
+1
1211
Tue, 27 Nov
+1
1212
Wed, 28 Nov
+1
1213
Thu, 29 Nov
0
1213
Fri, 30 Nov
+1
1214
Sat, 1 Dec
+1
1215
Sun, 2 Dec
0
1215
Mon, 3 Dec
+1
1216
Tue, 4 Dec
+1
1217
Wed, 5 Dec
+1
1218
Thu, 6 Dec
0
1218
Fri, 7 Dec
0
1218
Sat, 8 Dec
+2
1220
Sun, 9 Dec
+1
1221
Mon, 10 Dec
+1
1222
Tue, 11 Dec
+2
1224
Wed, 12 Dec
+1
1225
Thu, 13 Dec
+1
1226
Fri, 14 Dec
0
1226
Sat, 15 Dec
+2
1228
Sun, 16 Dec
+1
1229
Mon, 17 Dec
0
1229
Tue, 18 Dec
+3
1232
Wed, 19 Dec
0
1232
Thu, 20 Dec
+1
1233
Fri, 21 Dec
0
1233
Sat, 22 Dec
+2
1235
Sun, 23 Dec
+1
1236
Mon, 24 Dec
+1
1237
Tue, 25 Dec
+1
1238
Wed, 26 Dec
0
1238
Thu, 27 Dec
0
1238
Fri, 28 Dec
+1
1239
Sat, 29 Dec
+1
1240
Sun, 30 Dec
+2
1242
Mon, 31 Dec
+1
1243
Tue, 1 Jan
0
1243
Wed, 2 Jan
0
1243
Thu, 3 Jan
+1
1244
Fri, 4 Jan
0
1244
Sat, 5 Jan
0
1244
Sun, 6 Jan
+1
1245
Mon, 7 Jan
0
1245
Tue, 8 Jan
0
1245
Wed, 9 Jan
+1
1246
Thu, 10 Jan
0
1246
Fri, 11 Jan
0
1246
Sat, 12 Jan
0
1246
Sun, 13 Jan
+1
1247
Mon, 14 Jan
+1
1248
Tue, 15 Jan
0
1248
Wed, 16 Jan
+1
1249
Thu, 17 Jan
0
1249
Fri, 18 Jan
0
1249
Sat, 19 Jan
0
1249
Sun, 20 Jan
+1
1250
Mon, 21 Jan
0
1250
Tue, 22 Jan
+2
1252
Wed, 23 Jan
0
1252
Thu, 24 Jan
0
1252
Fri, 25 Jan
0
1252
Sat, 26 Jan
0
1252
Sun, 27 Jan
+1
1253
Mon, 28 Jan
+1
1254
Tue, 29 Jan
+1
1255
Wed, 30 Jan
0
1255
Thu, 31 Jan
+1
1256
Fri, 1 Feb
+2
1258
Sat, 2 Feb
0
1258
Sun, 3 Feb
0
1258
Mon, 4 Feb
0
1258
Tue, 5 Feb
0
1258
Wed, 6 Feb
+2
1260
Thu, 7 Feb
0
1260
Fri, 8 Feb
0
1260
Sat, 9 Feb
+1
1261
Sun, 10 Feb
+2
1263
Mon, 11 Feb
+1
1264
Tue, 12 Feb
+1
1265
Wed, 13 Feb
+3
1268
Thu, 14 Feb
0
1268
Fri, 15 Feb
0
1268
Sat, 16 Feb
0
1268
Sun, 17 Feb
0
1268
Mon, 18 Feb
0
1268
Tue, 19 Feb
0
1268
Wed, 20 Feb
+1
1269
Thu, 21 Feb
0
1269
Fri, 22 Feb
+8
1277
Sat, 23 Feb
+1
1278
Sun, 24 Feb
0
1278
Mon, 25 Feb
0
1278
Tue, 26 Feb
0
1278
Wed, 27 Feb
+2
1280
Thu, 28 Feb
+2
1282
Fri, 1 Mar
0
1282
Sat, 2 Mar
0
1282
Sun, 3 Mar
0
1282
Mon, 4 Mar
0
1282
Tue, 5 Mar
+1
1283
Wed, 6 Mar
0
1283
Thu, 7 Mar
0
1283
Fri, 8 Mar
0
1283
Sat, 9 Mar
0
1283
Sun, 10 Mar
0
1283
Mon, 11 Mar
+2
1285
Tue, 12 Mar
0
1285
Wed, 13 Mar
0
1285
Thu, 14 Mar
+1
1286
Fri, 15 Mar
0
1286
Sat, 16 Mar
+3
1289
Sun, 17 Mar
+1
1290
Mon, 18 Mar
+1
1291
Tue, 19 Mar
0
1291
Wed, 20 Mar
+1
1292
Thu, 21 Mar
0
1292
Fri, 22 Mar
0
1292
Sat, 23 Mar
0
1292
Sun, 24 Mar
+1
1293
Mon, 25 Mar
0
1293
Tue, 26 Mar
0
1293
Wed, 27 Mar
0
1293
Thu, 28 Mar
+1
1294
Fri, 29 Mar
+2
1296
Sat, 30 Mar
0
1296
Sun, 31 Mar
+1
1297
Mon, 1 Apr
0
1297
Tue, 2 Apr
0
1297
Wed, 3 Apr
0
1297
Thu, 4 Apr
+1
1298
Fri, 5 Apr
0
1298
Sat, 6 Apr
+1
1299
Sun, 7 Apr
0
1299
Mon, 8 Apr
0
1299
Tue, 9 Apr
0
1299
Wed, 10 Apr
0
1299
Thu, 11 Apr
0
1299
Fri, 12 Apr
0
1299
Sat, 13 Apr
+1
1300
Sun, 14 Apr
0
1300
Mon, 15 Apr
0
1300
Tue, 16 Apr
+1
1301
Wed, 17 Apr
0
1301
Thu, 18 Apr
+1
1302
Fri, 19 Apr
+1
1303
Sat, 20 Apr
0
1303
Sun, 21 Apr
+2
1305
Mon, 22 Apr
0
1305
Tue, 23 Apr
+1
1306
Wed, 24 Apr
0
1306
Thu, 25 Apr
0
1306
Fri, 26 Apr
0
1306
Sat, 27 Apr
+1
1307
Sun, 28 Apr
+2
1309
Mon, 29 Apr
+1
1310
Tue, 30 Apr
+3
1313
Wed, 1 May
0
1313
Thu, 2 May
0
1313
Fri, 3 May
0
1313
Sat, 4 May
+2
1315
Sun, 5 May
0
1315
Mon, 6 May
0
1315
Tue, 7 May
0
1315
Wed, 8 May
+1
1316
Thu, 9 May
+1
1317
Fri, 10 May
+1
1318
Sat, 11 May
0
1318
Sun, 12 May
0
1318
Mon, 13 May
+1
1319
Tue, 14 May
+1
1320
Wed, 15 May
0
1320
Thu, 16 May
0
1320
Fri, 17 May
0
1320
Sat, 18 May
0
1320
Sun, 19 May
+1
1321
Mon, 20 May
+1
1322
Tue, 21 May
0
1322
Thu, 15 Apr
+288
1610