ЗАВТРАк ШЕФА

@chefsbreakfast خوش می آید 0
آیا این کانال شماست؟ برای ویژگی های اضافی مالکیت را تأیید کنید

Сообщество поваров, в котором вместе, в общении и обмене опытом, возможно достигать больших профессиональных высот.
Самое интересное: для поваров и про поваров на канале.
📩@olganikifor / www.bestchefs.ru
ژئو و زبان کانال
روسیه, روسی


ژئو کانال
روسیه
زبان کانال
روسی
رسته
غذا و آشپزی
اضافه شده به شاخص
14.03.2021 16:05
11 May, 09:00 (163 روز پیش)
آمار انتشار #387:
هیچ کدامی از کانال ها این نشریه را سهم نگذاشتند
Post views:
تاریخ
افزایش
کل
Tue, 11 May
+46
46
Wed, 12 May
+9
55
Thu, 13 May
+9
64
Fri, 14 May
+6
70
Sat, 15 May
+2
72
Sun, 16 May
+1
73
Mon, 17 May
+5
78
Tue, 18 May
+5
83
Wed, 19 May
+1
84
Thu, 20 May
+5
89
Fri, 21 May
0
89
Sat, 22 May
0
89
Sun, 23 May
0
89
Mon, 24 May
0
89
Thu, 21 Oct
0
89