ДиМентор

@dimentorrrrr خوش می آید 1

💼Авторский канал бизнес-ментора
💶Делаем бизнес с государством
📍Цель на 2018 год - 10 млн ₽ - done✔️
🚀Подпишись и получи пошаговый чек-лист по запуску бизнеса
📞Связь с ментором: @tatarincew
ژئو کانال
روسیه
زبان کانال
روسی
رسته
کسب و کار و استارت آپ ها
اضافه شده به شاخص
30.04.2018 22:24
15 Jun 2018, 19:22 (994 روز پیش)
آمار انتشار #80:
هیچ کدامی از کانال ها این نشریه را سهم نگذاشتند
Post views:
تاریخ
افزایش
کل
Tue, 31 Jul
0
5824
Wed, 1 Aug
+31
5855
Thu, 2 Aug
+1
5856
Fri, 3 Aug
0
5856
Sat, 4 Aug
0
5856
Sun, 5 Aug
0
5856
Mon, 6 Aug
+2
5858
Tue, 7 Aug
0
5858
Wed, 8 Aug
0
5858
Thu, 9 Aug
0
5858
Fri, 17 May
0
7473
Sat, 18 May
0
7473
Sun, 19 May
0
7473
Mon, 20 May
0
7473
Fri, 5 Mar
+11
7484