Заказчик

@fuckingcustomer خوش می آید 0
آیا این کانال شماست؟ برای ویژگی های اضافی مالکیت را تأیید کنید

Канал, который дает вам возможность почувствовать на месте разработчика, дизайнера, маркетолога и еще много кого при общении с заказчиками.
На канале регулярно публикуются забавные сообщения, различные высказывания, "перлы" от заказчиков.
ژئو و زبان کانال
روسیه, روسی


ژئو کانال
روسیه
زبان کانال
روسی
رسته
طنز و سرگرمی
اضافه شده به شاخص
25.01.2018 02:00
16 Mar 2018, 10:19 (752 روز پیش)
آمار انتشار #17:
هیچ کدامی از کانال ها این نشریه را سهم نگذاشتند
Post views:
تاریخ
افزایش
کل
Mon, 23 Jul
+2
161
Tue, 24 Jul
+1
162
Wed, 25 Jul
+1
163
Thu, 26 Jul
0
163
Fri, 27 Jul
0
163
Sat, 28 Jul
0
163
Sun, 29 Jul
0
163
Mon, 30 Jul
+2
165
Tue, 31 Jul
0
165
Wed, 1 Aug
+1
166
Thu, 2 Aug
0
166
Fri, 3 Aug
0
166
Sat, 4 Aug
0
166
Sun, 5 Aug
0
166
Mon, 6 Aug
+2
168
Tue, 7 Aug
0
168
Wed, 8 Aug
+1
169
Thu, 9 Aug
+1
170
Fri, 10 Aug
+1
171
Sat, 11 Aug
+10
181
Sun, 12 Aug
+2
183
Mon, 13 Aug
0
183
Tue, 14 Aug
+1
184
Wed, 15 Aug
+2
186
Thu, 16 Aug
0
186
Fri, 17 Aug
0
186
Sat, 18 Aug
0
186
Sun, 19 Aug
0
186
Mon, 20 Aug
0
186
Tue, 21 Aug
0
186
Wed, 22 Aug
+2
188
Thu, 23 Aug
+2
190
Fri, 24 Aug
0
190
Sat, 25 Aug
+1
191
Sun, 26 Aug
0
191
Mon, 27 Aug
0
191
Tue, 28 Aug
0
191
Wed, 29 Aug
0
191
Thu, 30 Aug
+4
195
Fri, 31 Aug
0
195
Sat, 1 Sep
0
195
Sun, 2 Sep
0
195
Mon, 3 Sep
0
195
Tue, 4 Sep
+1
196
Wed, 5 Sep
0
196
Thu, 6 Sep
0
196
Fri, 7 Sep
0
196
Sat, 8 Sep
0
196
Sun, 9 Sep
+1
197
Mon, 10 Sep
0
197
Tue, 11 Sep
0
197
Wed, 12 Sep
0
197
Thu, 13 Sep
0
197
Fri, 14 Sep
0
197
Sat, 15 Sep
0
197
Sun, 16 Sep
+2
199
Mon, 17 Sep
0
199
Tue, 18 Sep
0
199
Wed, 19 Sep
0
199
Thu, 20 Sep
0
199
Fri, 21 Sep
0
199
Sat, 22 Sep
0
199
Sun, 23 Sep
0
199
Mon, 24 Sep
0
199
Tue, 25 Sep
0
199
Wed, 26 Sep
+1
200
Thu, 27 Sep
0
200
Fri, 28 Sep
0
200
Sat, 29 Sep
+1
201
Sun, 30 Sep
0
201
Mon, 1 Oct
0
201
Tue, 2 Oct
0
201
Wed, 3 Oct
+1
202
Thu, 4 Oct
+1
203
Fri, 5 Oct
0
203
Sat, 6 Oct
0
203
Sun, 7 Oct
0
203
Mon, 8 Oct
0
203
Tue, 9 Oct
0
203
Wed, 10 Oct
0
203
Thu, 11 Oct
0
203
Fri, 12 Oct
0
203
Sat, 13 Oct
0
203
Sun, 14 Oct
0
203
Mon, 15 Oct
0
203
Tue, 16 Oct
+1
204
Wed, 17 Oct
0
204
Thu, 18 Oct
0
204
Fri, 19 Oct
+1
205
Sat, 20 Oct
0
205
Sun, 21 Oct
0
205
Mon, 22 Oct
0
205
Tue, 23 Oct
0
205
Wed, 24 Oct
0
205
Thu, 25 Oct
+1
206
Fri, 26 Oct
0
206
Sat, 27 Oct
0
206
Sun, 28 Oct
0
206
Mon, 29 Oct
0
206
Tue, 30 Oct
+1
207
Wed, 31 Oct
0
207
Thu, 1 Nov
0
207
Fri, 2 Nov
0
207
Sat, 3 Nov
0
207
Sun, 4 Nov
+1
208
Mon, 5 Nov
0
208
Tue, 6 Nov
+1
209
Wed, 7 Nov
0
209
Thu, 8 Nov
0
209
Fri, 9 Nov
0
209
Sat, 10 Nov
0
209
Sun, 11 Nov
0
209
Mon, 12 Nov
0
209
Tue, 13 Nov
0
209
Wed, 14 Nov
0
209
Thu, 15 Nov
0
209
Fri, 16 Nov
0
209
Sat, 17 Nov
0
209
Sun, 18 Nov
0
209
Mon, 19 Nov
0
209
Tue, 20 Nov
0
209
Wed, 21 Nov
0
209
Thu, 22 Nov
0
209
Fri, 23 Nov
0
209
Sat, 24 Nov
0
209
Sun, 25 Nov
0
209
Mon, 26 Nov
0
209
Tue, 27 Nov
0
209
Wed, 28 Nov
0
209
Thu, 29 Nov
0
209
Fri, 30 Nov
0
209
Sat, 1 Dec
0
209
Sun, 2 Dec
0
209
Mon, 3 Dec
0
209
Tue, 4 Dec
0
209
Wed, 5 Dec
0
209
Thu, 6 Dec
0
209
Fri, 7 Dec
0
209
Sat, 8 Dec
0
209
Sun, 9 Dec
0
209
Mon, 10 Dec
0
209
Tue, 11 Dec
+1
210
Wed, 12 Dec
0
210
Thu, 13 Dec
0
210
Fri, 14 Dec
0
210
Sat, 15 Dec
0
210
Sun, 16 Dec
0
210
Mon, 17 Dec
0
210
Tue, 18 Dec
+1
211
Wed, 19 Dec
0
211
Thu, 20 Dec
0
211
Fri, 21 Dec
0
211
Sat, 22 Dec
0
211
Sun, 23 Dec
0
211
Mon, 24 Dec
0
211
Tue, 25 Dec
0
211
Wed, 26 Dec
0
211
Thu, 27 Dec
0
211
Fri, 28 Dec
0
211
Sat, 29 Dec
0
211
Sun, 30 Dec
0
211
Mon, 31 Dec
0
211
Tue, 1 Jan
0
211
Wed, 2 Jan
0
211
Thu, 3 Jan
0
211
Fri, 4 Jan
0
211
Sat, 5 Jan
0
211
Sun, 6 Jan
0
211
Mon, 7 Jan
0
211
Tue, 8 Jan
0
211
Wed, 9 Jan
0
211
Thu, 10 Jan
0
211
Fri, 11 Jan
0
211
Sat, 12 Jan
0
211
Sun, 13 Jan
0
211
Mon, 14 Jan
0
211
Tue, 15 Jan
0
211
Wed, 16 Jan
0
211
Thu, 17 Jan
0
211
Fri, 18 Jan
0
211
Sat, 19 Jan
0
211
Sun, 20 Jan
0
211
Mon, 21 Jan
0
211
Tue, 22 Jan
0
211
Wed, 23 Jan
0
211
Thu, 24 Jan
0
211
Fri, 25 Jan
0
211
Sat, 26 Jan
0
211
Sun, 27 Jan
0
211
Mon, 28 Jan
0
211
Tue, 29 Jan
0
211
Wed, 30 Jan
0
211
Thu, 31 Jan
0
211
Fri, 1 Feb
0
211
Sat, 2 Feb
0
211
Sun, 3 Feb
0
211
Mon, 4 Feb
0
211
Tue, 5 Feb
0
211
Wed, 6 Feb
0
211
Thu, 7 Feb
0
211
Fri, 8 Feb
0
211
Sat, 9 Feb
+1
212
Sun, 10 Feb
0
212
Mon, 11 Feb
0
212
Tue, 12 Feb
0
212
Wed, 13 Feb
0
212
Thu, 14 Feb
+1
213
Fri, 15 Feb
0
213
Sat, 16 Feb
0
213
Sun, 17 Feb
0
213
Mon, 18 Feb
0
213
Tue, 19 Feb
0
213
Wed, 20 Feb
0
213
Thu, 21 Feb
0
213
Fri, 22 Feb
0
213
Sat, 23 Feb
0
213
Sun, 24 Feb
0
213
Mon, 25 Feb
0
213
Tue, 26 Feb
0
213
Wed, 27 Feb
0
213
Thu, 28 Feb
0
213
Fri, 1 Mar
0
213
Sat, 2 Mar
0
213
Sun, 3 Mar
0
213
Mon, 4 Mar
0
213
Tue, 5 Mar
0
213
Wed, 6 Mar
0
213
Thu, 7 Mar
0
213
Fri, 8 Mar
+1
214
Sat, 9 Mar
+1
215
Sun, 10 Mar
0
215
Mon, 11 Mar
0
215
Tue, 12 Mar
0
215
Wed, 13 Mar
0
215
Thu, 14 Mar
0
215
Fri, 15 Mar
0
215
Sat, 16 Mar
0
215
Sun, 17 Mar
0
215
Mon, 18 Mar
0
215
Tue, 19 Mar
0
215
Wed, 20 Mar
0
215
Thu, 21 Mar
0
215
Fri, 22 Mar
0
215
Sat, 23 Mar
0
215
Sun, 24 Mar
0
215
Mon, 25 Mar
0
215
Tue, 26 Mar
+1
216
Wed, 27 Mar
+1
217
Thu, 28 Mar
0
217
Fri, 29 Mar
0
217
Sat, 30 Mar
0
217
Sun, 31 Mar
0
217
Mon, 1 Apr
0
217
Tue, 2 Apr
0
217
Wed, 3 Apr
0
217
Thu, 4 Apr
0
217
Fri, 5 Apr
0
217
Sat, 6 Apr
0
217
Sun, 7 Apr
0
217
Mon, 8 Apr
+1
218
Tue, 9 Apr
0
218
Wed, 10 Apr
0
218
Thu, 11 Apr
0
218
Fri, 12 Apr
0
218
Sat, 13 Apr
0
218
Sun, 14 Apr
0
218
Mon, 15 Apr
0
218
Tue, 16 Apr
0
218
Wed, 17 Apr
0
218
Thu, 18 Apr
0
218
Fri, 19 Apr
0
218
Sat, 20 Apr
0
218
Sun, 21 Apr
0
218
Mon, 22 Apr
+1
219
Tue, 23 Apr
0
219
Wed, 24 Apr
0
219
Thu, 25 Apr
0
219
Fri, 26 Apr
+1
220
Sat, 27 Apr
0
220
Sun, 28 Apr
0
220
Mon, 29 Apr
0
220
Tue, 30 Apr
0
220
Wed, 1 May
0
220
Thu, 2 May
0
220
Fri, 3 May
+2
222
Sat, 4 May
0
222
Sun, 5 May
0
222
Mon, 6 May
0
222
Tue, 7 May
0
222
Wed, 8 May
0
222
Thu, 9 May
0
222
Fri, 10 May
0
222
Sat, 11 May
0
222
Sun, 12 May
+1
223
Mon, 13 May
0
223
Tue, 14 May
0
223
Wed, 15 May
0
223
Thu, 16 May
0
223
Fri, 17 May
+1
224
Sat, 18 May
0
224
Mon, 6 Apr
0
258
01:19
0
258