In_germanland

@germanland خوش می آید 0
آیا این کانال شماست؟ برای ویژگی های اضافی مالکیت را تأیید کنید

Translator's diary
Вокруг немецкого
Вопросы задавать здесь: @ElisavetaKoroleva
Мой сайт:
http://in-germanland.com
Са-а-амый первый пост: https://telegram.me/germanland/1
ژئو و زبان کانال
روسیه, روسی


ژئو کانال
روسیه
زبان کانال
روسی
رسته
زبانشناسی
اضافه شده به شاخص
09.05.2017 23:31
31 Aug 2017, 14:08 (1391 روز پیش)
آمار انتشار #57:
هیچ کدامی از کانال ها این نشریه را سهم نگذاشتند
Post views:
تاریخ
افزایش
کل
Mon, 23 Jul
+6
4100
Tue, 24 Jul
+5
4105
Wed, 25 Jul
+4
4109
Thu, 26 Jul
+1
4110
Fri, 27 Jul
+1
4111
Sat, 28 Jul
+5
4116
Sun, 29 Jul
+1
4117
Mon, 30 Jul
+3
4120
Tue, 31 Jul
+7
4127
Wed, 1 Aug
+2
4129
Thu, 2 Aug
+3
4132
Fri, 3 Aug
+4
4136
Sat, 4 Aug
+1
4137
Sun, 5 Aug
+1
4138
Mon, 6 Aug
+5
4143
Tue, 7 Aug
+1
4144
Wed, 8 Aug
+3
4147
Thu, 9 Aug
+3
4150
Fri, 10 Aug
+1
4151
Sat, 11 Aug
+2
4153
Sun, 12 Aug
+2
4155
Mon, 13 Aug
+1
4156
Tue, 14 Aug
+3
4159
Wed, 15 Aug
+3
4162
Thu, 16 Aug
+5
4167
Fri, 17 Aug
+1
4168
Sat, 18 Aug
+4
4172
Sun, 19 Aug
+1
4173
Mon, 20 Aug
+2
4175
Tue, 21 Aug
+3
4178
Wed, 22 Aug
+5
4183
Thu, 23 Aug
+3
4186
Fri, 24 Aug
+1
4187
Sat, 25 Aug
+5
4192
Sun, 26 Aug
+1
4193
Mon, 27 Aug
+2
4195
Tue, 28 Aug
+2
4197
Wed, 29 Aug
+4
4201
Thu, 30 Aug
+2
4203
Fri, 31 Aug
+2
4205
Sat, 1 Sep
+4
4209
Sun, 2 Sep
+2
4211
Mon, 3 Sep
+3
4214
Tue, 4 Sep
+5
4219
Wed, 5 Sep
+4
4223
Thu, 6 Sep
+3
4226
Fri, 7 Sep
+2
4228
Sat, 8 Sep
0
4228
Sun, 9 Sep
+3
4231
Mon, 10 Sep
+15
4246
Tue, 11 Sep
+3
4249
Wed, 12 Sep
+5
4254
Thu, 13 Sep
+4
4258
Fri, 14 Sep
0
4258
Sat, 15 Sep
+1
4259
Sun, 16 Sep
+2
4261
Mon, 17 Sep
+5
4266
Tue, 18 Sep
+2
4268
Wed, 19 Sep
+1
4269
Thu, 20 Sep
+3
4272
Fri, 21 Sep
+4
4276
Sat, 22 Sep
+2
4278
Sun, 23 Sep
+2
4280
Mon, 24 Sep
+1
4281
Tue, 25 Sep
+5
4286
Wed, 26 Sep
+1
4287
Thu, 27 Sep
+3
4290
Fri, 28 Sep
+3
4293
Sat, 29 Sep
+3
4296
Sun, 30 Sep
+4
4300
Mon, 1 Oct
+1
4301
Tue, 2 Oct
+3
4304
Wed, 3 Oct
+3
4307
Thu, 4 Oct
+2
4309
Fri, 5 Oct
+3
4312
Sat, 6 Oct
+1
4313
Sun, 7 Oct
+3
4316
Mon, 8 Oct
+2
4318
Tue, 9 Oct
+2
4320
Wed, 10 Oct
0
4320
Thu, 11 Oct
+2
4322
Fri, 12 Oct
+3
4325
Sat, 13 Oct
+2
4327
Sun, 14 Oct
0
4327
Mon, 15 Oct
+3
4330
Tue, 16 Oct
+1
4331
Wed, 17 Oct
+4
4335
Thu, 18 Oct
+1
4336
Fri, 19 Oct
+2
4338
Sat, 20 Oct
0
4338
Sun, 21 Oct
+4
4342
Mon, 22 Oct
0
4342
Tue, 23 Oct
+1
4343
Wed, 24 Oct
0
4343
Thu, 25 Oct
+2
4345
Fri, 26 Oct
0
4345
Sat, 27 Oct
+3
4348
Sun, 28 Oct
0
4348
Mon, 29 Oct
+2
4350
Tue, 30 Oct
0
4350
Wed, 31 Oct
+1
4351
Thu, 1 Nov
+3
4354
Fri, 2 Nov
+1
4355
Sat, 3 Nov
+2
4357
Sun, 4 Nov
+3
4360
Mon, 5 Nov
+2
4362
Tue, 6 Nov
+4
4366
Wed, 7 Nov
0
4366
Thu, 8 Nov
+2
4368
Fri, 9 Nov
+1
4369
Sat, 10 Nov
+4
4373
Sun, 11 Nov
+3
4376
Mon, 12 Nov
+3
4379
Tue, 13 Nov
+4
4383
Wed, 14 Nov
+1
4384
Thu, 15 Nov
+4
4388
Fri, 16 Nov
+2
4390
Sat, 17 Nov
+2
4392
Sun, 18 Nov
+1
4393
Mon, 19 Nov
+2
4395
Tue, 20 Nov
0
4395
Wed, 21 Nov
+1
4396
Thu, 22 Nov
+2
4398
Fri, 23 Nov
+1
4399
Sat, 24 Nov
+2
4401
Sun, 25 Nov
+2
4403
Mon, 26 Nov
+1
4404
Tue, 27 Nov
+2
4406
Wed, 28 Nov
+3
4409
Thu, 29 Nov
+3
4412
Fri, 30 Nov
0
4412
Sat, 1 Dec
+4
4416
Sun, 2 Dec
+5
4421
Mon, 3 Dec
+1
4422
Tue, 4 Dec
+3
4425
Wed, 5 Dec
0
4425
Thu, 6 Dec
+1
4426
Fri, 7 Dec
+1
4427
Sat, 8 Dec
0
4427
Sun, 9 Dec
+1
4428
Mon, 10 Dec
+2
4430
Tue, 11 Dec
+2
4432
Wed, 12 Dec
+1
4433
Thu, 13 Dec
+4
4437
Fri, 14 Dec
0
4437
Sat, 15 Dec
+3
4440
Sun, 16 Dec
+2
4442
Mon, 17 Dec
+1
4443
Tue, 18 Dec
+2
4445
Wed, 19 Dec
+1
4446
Thu, 20 Dec
+3
4449
Fri, 21 Dec
+3
4452
Sat, 22 Dec
0
4452
Sun, 23 Dec
+2
4454
Mon, 24 Dec
+2
4456
Tue, 25 Dec
+2
4458
Wed, 26 Dec
+2
4460
Thu, 27 Dec
+3
4463
Fri, 28 Dec
0
4463
Sat, 29 Dec
+2
4465
Sun, 30 Dec
0
4465
Mon, 31 Dec
0
4465
Tue, 1 Jan
+2
4467
Wed, 2 Jan
+2
4469
Thu, 3 Jan
0
4469
Fri, 4 Jan
+2
4471
Sat, 5 Jan
+1
4472
Sun, 6 Jan
+2
4474
Mon, 7 Jan
+1
4475
Tue, 8 Jan
+2
4477
Wed, 9 Jan
+2
4479
Thu, 10 Jan
0
4479
Fri, 11 Jan
+2
4481
Sat, 12 Jan
0
4481
Sun, 13 Jan
+1
4482
Mon, 14 Jan
+1
4483
Tue, 15 Jan
+2
4485
Wed, 16 Jan
+1
4486
Thu, 17 Jan
0
4486
Fri, 18 Jan
+1
4487
Sat, 19 Jan
+2
4489
Sun, 20 Jan
0
4489
Mon, 21 Jan
+3
4492
Tue, 22 Jan
+4
4496
Wed, 23 Jan
+2
4498
Thu, 24 Jan
+5
4503
Fri, 25 Jan
+3
4506
Sat, 26 Jan
+4
4510
Sun, 27 Jan
+4
4514
Mon, 28 Jan
+1
4515
Tue, 29 Jan
+1
4516
Wed, 30 Jan
+4
4520
Thu, 31 Jan
+2
4522
Fri, 1 Feb
+3
4525
Sat, 2 Feb
+4
4529
Sun, 3 Feb
+2
4531
Mon, 4 Feb
+3
4534
Tue, 5 Feb
+3
4537
Wed, 6 Feb
+2
4539
Thu, 7 Feb
+2
4541
Fri, 8 Feb
+1
4542
Sat, 9 Feb
+1
4543
Sun, 10 Feb
+1
4544
Mon, 11 Feb
+2
4546
Tue, 12 Feb
+3
4549
Wed, 13 Feb
+4
4553
Thu, 14 Feb
+3
4556
Fri, 15 Feb
+1
4557
Sat, 16 Feb
0
4557
Sun, 17 Feb
+3
4560
Mon, 18 Feb
+4
4564
Tue, 19 Feb
+4
4568
Wed, 20 Feb
0
4568
Thu, 21 Feb
+2
4570
Fri, 22 Feb
+2
4572
Sat, 23 Feb
+2
4574
Sun, 24 Feb
+4
4578
Mon, 25 Feb
+2
4580
Tue, 26 Feb
+5
4585
Wed, 27 Feb
+3
4588
Thu, 28 Feb
+1
4589
Fri, 1 Mar
0
4589
Sat, 2 Mar
+6
4595
Sun, 3 Mar
+4
4599
Mon, 4 Mar
0
4599
Tue, 5 Mar
+1
4600
Wed, 6 Mar
0
4600
Thu, 7 Mar
+1
4601
Fri, 8 Mar
+1
4602
Sat, 9 Mar
+2
4604
Sun, 10 Mar
+3
4607
Mon, 11 Mar
+4
4611
Tue, 12 Mar
0
4611
Wed, 13 Mar
+3
4614
Thu, 14 Mar
+2
4616
Fri, 15 Mar
+1
4617
Sat, 16 Mar
+1
4618
Sun, 17 Mar
+1
4619
Mon, 18 Mar
+5
4624
Tue, 19 Mar
+2
4626
Wed, 20 Mar
+1
4627
Thu, 21 Mar
+2
4629
Fri, 22 Mar
+2
4631
Sat, 23 Mar
+2
4633
Sun, 24 Mar
+1
4634
Mon, 25 Mar
+1
4635
Tue, 26 Mar
+2
4637
Wed, 27 Mar
+2
4639
Thu, 28 Mar
+3
4642
Fri, 29 Mar
+2
4644
Sat, 30 Mar
+2
4646
Sun, 31 Mar
+3
4649
Mon, 1 Apr
+2
4651
Tue, 2 Apr
+1
4652
Wed, 3 Apr
0
4652
Thu, 4 Apr
+2
4654
Fri, 5 Apr
+1
4655
Sat, 6 Apr
+3
4658
Sun, 7 Apr
+1
4659
Mon, 8 Apr
+3
4662
Tue, 9 Apr
0
4662
Wed, 10 Apr
+1
4663
Thu, 11 Apr
+1
4664
Fri, 12 Apr
+3
4667
Sat, 13 Apr
+1
4668
Sun, 14 Apr
+1
4669
Mon, 15 Apr
+1
4670
Tue, 16 Apr
+2
4672
Wed, 17 Apr
+2
4674
Thu, 18 Apr
+1
4675
Fri, 19 Apr
+4
4679
Sat, 20 Apr
0
4679
Sun, 21 Apr
+4
4683
Mon, 22 Apr
+1
4684
Tue, 23 Apr
+3
4687
Wed, 24 Apr
+1
4688
Thu, 25 Apr
0
4688
Fri, 26 Apr
+1
4689
Sat, 27 Apr
+1
4690
Sun, 28 Apr
+1
4691
Mon, 29 Apr
0
4691
Tue, 30 Apr
+1
4692
Wed, 1 May
+2
4694
Thu, 2 May
0
4694
Fri, 3 May
+1
4695
Sat, 4 May
+3
4698
Sun, 5 May
+2
4700
Mon, 6 May
+2
4702
Tue, 7 May
+2
4704
Wed, 8 May
+1
4705
Thu, 9 May
+3
4708
Fri, 10 May
+1
4709
Sat, 11 May
0
4709
Sun, 12 May
+2
4711
Mon, 13 May
0
4711
Tue, 14 May
0
4711
Wed, 15 May
+2
4713
Thu, 16 May
+2
4715
Fri, 17 May
+1
4716
Sat, 18 May
0
4716
Tue, 22 Jun
+674
5390