In_germanland

@germanland خوش می آید 0
آیا این کانال شماست؟ برای ویژگی های اضافی مالکیت را تأیید کنید

Translator's diary
Вокруг немецкого
Вопросы задавать здесь: @ElisavetaKoroleva
Мой сайт:
http://in-germanland.com
Са-а-амый первый пост: https://telegram.me/germanland/1
ژئو و زبان کانال
روسیه, روسی


ژئو کانال
روسیه
زبان کانال
روسی
رسته
زبانشناسی
اضافه شده به شاخص
09.05.2017 23:31
30 Sep 2017, 19:06 (1361 روز پیش)
آمار انتشار #59:
هیچ کدامی از کانال ها این نشریه را سهم نگذاشتند
Post views:
تاریخ
افزایش
کل
Mon, 23 Jul
+6
3900
Tue, 24 Jul
+6
3906
Wed, 25 Jul
+4
3910
Thu, 26 Jul
+4
3914
Fri, 27 Jul
+4
3918
Sat, 28 Jul
+5
3923
Sun, 29 Jul
+4
3927
Mon, 30 Jul
+3
3930
Tue, 31 Jul
+8
3938
Wed, 1 Aug
+2
3940
Thu, 2 Aug
+3
3943
Fri, 3 Aug
+5
3948
Sat, 4 Aug
+1
3949
Sun, 5 Aug
+4
3953
Mon, 6 Aug
+6
3959
Tue, 7 Aug
+2
3961
Wed, 8 Aug
+4
3965
Thu, 9 Aug
+4
3969
Fri, 10 Aug
+2
3971
Sat, 11 Aug
+4
3975
Sun, 12 Aug
+2
3977
Mon, 13 Aug
+2
3979
Tue, 14 Aug
+3
3982
Wed, 15 Aug
+3
3985
Thu, 16 Aug
+7
3992
Fri, 17 Aug
+2
3994
Sat, 18 Aug
+4
3998
Sun, 19 Aug
+3
4001
Mon, 20 Aug
+2
4003
Tue, 21 Aug
+3
4006
Wed, 22 Aug
+6
4012
Thu, 23 Aug
+5
4017
Fri, 24 Aug
+2
4019
Sat, 25 Aug
+5
4024
Sun, 26 Aug
+2
4026
Mon, 27 Aug
+2
4028
Tue, 28 Aug
+3
4031
Wed, 29 Aug
+4
4035
Thu, 30 Aug
+4
4039
Fri, 31 Aug
+1
4040
Sat, 1 Sep
+4
4044
Sun, 2 Sep
+2
4046
Mon, 3 Sep
+3
4049
Tue, 4 Sep
+6
4055
Wed, 5 Sep
+4
4059
Thu, 6 Sep
+4
4063
Fri, 7 Sep
+2
4065
Sat, 8 Sep
0
4065
Sun, 9 Sep
+4
4069
Mon, 10 Sep
+14
4083
Tue, 11 Sep
+5
4088
Wed, 12 Sep
+4
4092
Thu, 13 Sep
+4
4096
Fri, 14 Sep
0
4096
Sat, 15 Sep
+2
4098
Sun, 16 Sep
+2
4100
Mon, 17 Sep
+5
4105
Tue, 18 Sep
+2
4107
Wed, 19 Sep
+1
4108
Thu, 20 Sep
+7
4115
Fri, 21 Sep
+4
4119
Sat, 22 Sep
+3
4122
Sun, 23 Sep
+3
4125
Mon, 24 Sep
+2
4127
Tue, 25 Sep
+5
4132
Wed, 26 Sep
+2
4134
Thu, 27 Sep
+5
4139
Fri, 28 Sep
+3
4142
Sat, 29 Sep
+3
4145
Sun, 30 Sep
+4
4149
Mon, 1 Oct
+1
4150
Tue, 2 Oct
+3
4153
Wed, 3 Oct
+3
4156
Thu, 4 Oct
+3
4159
Fri, 5 Oct
+3
4162
Sat, 6 Oct
+1
4163
Sun, 7 Oct
+3
4166
Mon, 8 Oct
+2
4168
Tue, 9 Oct
+5
4173
Wed, 10 Oct
+1
4174
Thu, 11 Oct
+4
4178
Fri, 12 Oct
+3
4181
Sat, 13 Oct
+2
4183
Sun, 14 Oct
+1
4184
Mon, 15 Oct
+4
4188
Tue, 16 Oct
+2
4190
Wed, 17 Oct
+5
4195
Thu, 18 Oct
+1
4196
Fri, 19 Oct
+2
4198
Sat, 20 Oct
0
4198
Sun, 21 Oct
+5
4203
Mon, 22 Oct
0
4203
Tue, 23 Oct
+1
4204
Wed, 24 Oct
+1
4205
Thu, 25 Oct
+2
4207
Fri, 26 Oct
+1
4208
Sat, 27 Oct
+3
4211
Sun, 28 Oct
+1
4212
Mon, 29 Oct
+2
4214
Tue, 30 Oct
0
4214
Wed, 31 Oct
+1
4215
Thu, 1 Nov
+5
4220
Fri, 2 Nov
+3
4223
Sat, 3 Nov
+3
4226
Sun, 4 Nov
+3
4229
Mon, 5 Nov
+2
4231
Tue, 6 Nov
+4
4235
Wed, 7 Nov
0
4235
Thu, 8 Nov
+2
4237
Fri, 9 Nov
+1
4238
Sat, 10 Nov
+4
4242
Sun, 11 Nov
+3
4245
Mon, 12 Nov
+2
4247
Tue, 13 Nov
+5
4252
Wed, 14 Nov
+2
4254
Thu, 15 Nov
+4
4258
Fri, 16 Nov
+4
4262
Sat, 17 Nov
+3
4265
Sun, 18 Nov
+3
4268
Mon, 19 Nov
+2
4270
Tue, 20 Nov
0
4270
Wed, 21 Nov
+1
4271
Thu, 22 Nov
+3
4274
Fri, 23 Nov
+1
4275
Sat, 24 Nov
+2
4277
Sun, 25 Nov
+2
4279
Mon, 26 Nov
+2
4281
Tue, 27 Nov
+2
4283
Wed, 28 Nov
+5
4288
Thu, 29 Nov
+3
4291
Fri, 30 Nov
+1
4292
Sat, 1 Dec
+5
4297
Sun, 2 Dec
+6
4303
Mon, 3 Dec
+2
4305
Tue, 4 Dec
+3
4308
Wed, 5 Dec
0
4308
Thu, 6 Dec
+1
4309
Fri, 7 Dec
+1
4310
Sat, 8 Dec
0
4310
Sun, 9 Dec
+1
4311
Mon, 10 Dec
+2
4313
Tue, 11 Dec
+5
4318
Wed, 12 Dec
+2
4320
Thu, 13 Dec
+4
4324
Fri, 14 Dec
0
4324
Sat, 15 Dec
+4
4328
Sun, 16 Dec
+3
4331
Mon, 17 Dec
+1
4332
Tue, 18 Dec
+2
4334
Wed, 19 Dec
+1
4335
Thu, 20 Dec
+3
4338
Fri, 21 Dec
+2
4340
Sat, 22 Dec
0
4340
Sun, 23 Dec
+2
4342
Mon, 24 Dec
+2
4344
Tue, 25 Dec
+2
4346
Wed, 26 Dec
+3
4349
Thu, 27 Dec
+3
4352
Fri, 28 Dec
0
4352
Sat, 29 Dec
+2
4354
Sun, 30 Dec
+1
4355
Mon, 31 Dec
0
4355
Tue, 1 Jan
+2
4357
Wed, 2 Jan
+4
4361
Thu, 3 Jan
0
4361
Fri, 4 Jan
+2
4363
Sat, 5 Jan
+2
4365
Sun, 6 Jan
+2
4367
Mon, 7 Jan
+1
4368
Tue, 8 Jan
+2
4370
Wed, 9 Jan
+6
4376
Thu, 10 Jan
+2
4378
Fri, 11 Jan
+2
4380
Sat, 12 Jan
+1
4381
Sun, 13 Jan
+2
4383
Mon, 14 Jan
+3
4386
Tue, 15 Jan
+2
4388
Wed, 16 Jan
+2
4390
Thu, 17 Jan
0
4390
Fri, 18 Jan
+1
4391
Sat, 19 Jan
+2
4393
Sun, 20 Jan
0
4393
Mon, 21 Jan
+3
4396
Tue, 22 Jan
+4
4400
Wed, 23 Jan
+2
4402
Thu, 24 Jan
+12
4414
Fri, 25 Jan
+3
4417
Sat, 26 Jan
+4
4421
Sun, 27 Jan
+5
4426
Mon, 28 Jan
+2
4428
Tue, 29 Jan
+1
4429
Wed, 30 Jan
+4
4433
Thu, 31 Jan
+4
4437
Fri, 1 Feb
+4
4441
Sat, 2 Feb
+4
4445
Sun, 3 Feb
+3
4448
Mon, 4 Feb
+4
4452
Tue, 5 Feb
+5
4457
Wed, 6 Feb
+2
4459
Thu, 7 Feb
+2
4461
Fri, 8 Feb
+2
4463
Sat, 9 Feb
+1
4464
Sun, 10 Feb
+2
4466
Mon, 11 Feb
+4
4470
Tue, 12 Feb
+4
4474
Wed, 13 Feb
+4
4478
Thu, 14 Feb
+3
4481
Fri, 15 Feb
0
4481
Sat, 16 Feb
0
4481
Sun, 17 Feb
+3
4484
Mon, 18 Feb
+3
4487
Tue, 19 Feb
+5
4492
Wed, 20 Feb
+1
4493
Thu, 21 Feb
+2
4495
Fri, 22 Feb
+3
4498
Sat, 23 Feb
+3
4501
Sun, 24 Feb
+4
4505
Mon, 25 Feb
+2
4507
Tue, 26 Feb
+5
4512
Wed, 27 Feb
+3
4515
Thu, 28 Feb
+2
4517
Fri, 1 Mar
0
4517
Sat, 2 Mar
+5
4522
Sun, 3 Mar
+5
4527
Mon, 4 Mar
+2
4529
Tue, 5 Mar
+2
4531
Wed, 6 Mar
0
4531
Thu, 7 Mar
+1
4532
Fri, 8 Mar
+1
4533
Sat, 9 Mar
+2
4535
Sun, 10 Mar
+3
4538
Mon, 11 Mar
+6
4544
Tue, 12 Mar
0
4544
Wed, 13 Mar
+3
4547
Thu, 14 Mar
+2
4549
Fri, 15 Mar
+2
4551
Sat, 16 Mar
+1
4552
Sun, 17 Mar
+1
4553
Mon, 18 Mar
+5
4558
Tue, 19 Mar
+3
4561
Wed, 20 Mar
+1
4562
Thu, 21 Mar
+2
4564
Fri, 22 Mar
+2
4566
Sat, 23 Mar
+2
4568
Sun, 24 Mar
+1
4569
Mon, 25 Mar
+1
4570
Tue, 26 Mar
+2
4572
Wed, 27 Mar
+2
4574
Thu, 28 Mar
+4
4578
Fri, 29 Mar
+3
4581
Sat, 30 Mar
+2
4583
Sun, 31 Mar
+3
4586
Mon, 1 Apr
+2
4588
Tue, 2 Apr
0
4588
Wed, 3 Apr
0
4588
Thu, 4 Apr
+3
4591
Fri, 5 Apr
+1
4592
Sat, 6 Apr
+3
4595
Sun, 7 Apr
+1
4596
Mon, 8 Apr
+3
4599
Tue, 9 Apr
0
4599
Wed, 10 Apr
+1
4600
Thu, 11 Apr
+1
4601
Fri, 12 Apr
+3
4604
Sat, 13 Apr
+1
4605
Sun, 14 Apr
+1
4606
Mon, 15 Apr
+1
4607
Tue, 16 Apr
+3
4610
Wed, 17 Apr
+2
4612
Thu, 18 Apr
+1
4613
Fri, 19 Apr
+4
4617
Sat, 20 Apr
0
4617
Sun, 21 Apr
+4
4621
Mon, 22 Apr
+2
4623
Tue, 23 Apr
+3
4626
Wed, 24 Apr
+1
4627
Thu, 25 Apr
0
4627
Fri, 26 Apr
+1
4628
Sat, 27 Apr
+1
4629
Sun, 28 Apr
+1
4630
Mon, 29 Apr
0
4630
Tue, 30 Apr
+1
4631
Wed, 1 May
+2
4633
Thu, 2 May
0
4633
Fri, 3 May
+1
4634
Sat, 4 May
+3
4637
Sun, 5 May
+2
4639
Mon, 6 May
+2
4641
Tue, 7 May
+2
4643
Wed, 8 May
+1
4644
Thu, 9 May
+4
4648
Fri, 10 May
+2
4650
Sat, 11 May
0
4650
Sun, 12 May
+2
4652
Mon, 13 May
+1
4653
Tue, 14 May
0
4653
Wed, 15 May
+2
4655
Thu, 16 May
+4
4659
Fri, 17 May
+1
4660
Sat, 18 May
0
4660
Tue, 22 Jun
+786
5446