Кремлёвская прачка

@kremlinprachka خوش می آید 1
آیا این کانال شماست؟ برای ویژگی های اضافی مالکیت را تأیید کنید

Грязное белье: копаюсь, стираю, сортирую. Знаю все, что происходит во власти и около неё. Рассказываю по настроению
Для информации и сотрудничества: kremlinprachka@gmail.com
ژئو و زبان کانال
روسیه, روسی


ژئو کانال
روسیه
زبان کانال
روسی
رسته
اخبار و رسانه ها
اضافه شده به شاخص
10.08.2017 13:11
9 Nov 2019, 13:32 (110 روز پیش)
آمار انتشار #6591:
هیچ کدامی از کانال ها این نشریه را سهم نگذاشتند
Post views:
تاریخ
افزایش
کل
Sat, 9 Nov
+2816
2816
Sun, 10 Nov
+3020
5836
Mon, 11 Nov
+2369
8205
Tue, 12 Nov
+1117
9322
Wed, 13 Nov
+424
9746
Thu, 14 Nov
+510
10256
Fri, 15 Nov
+232
10488
Sat, 16 Nov
+199
10687
Sun, 17 Nov
+126
10813
Mon, 18 Nov
+120
10933
Tue, 19 Nov
+78
11011
Wed, 20 Nov
+75
11086
Thu, 21 Nov
+69
11155
Fri, 22 Nov
+53
11208
Sat, 23 Nov
+31
11239
Sun, 24 Nov
+53
11292
Mon, 25 Nov
+39
11331
Tue, 26 Nov
+28
11359
Thu, 27 Feb
+4
11363