Она же девочка

@onazhedevochka خوش می آید 0
آیا این کانال شماست؟ برای ویژگی های اضافی مالکیت را تأیید کنید

О книгах про девочек — тех, где героини думают и действуют, а не ждут принца. Меньше стереотипов, больше хороших историй. Связь - @olga_lishina
Важное пишите на olga.lishina@gmail.com, чтобы не потерялось
Реклама и ВП – сразу нет, не тратьте время.
ژئو و زبان کانال
روسیه, روسی


ژئو کانال
روسیه
زبان کانال
روسی
رسته
کتاب ها
اضافه شده به شاخص
23.02.2018 14:15
6 Jun 2019, 16:47 (476 روز پیش)
آمار انتشار #695:
هیچ کدامی از کانال ها این نشریه را سهم نگذاشتند
Post views:
تاریخ
افزایش
کل
Thu, 6 Jun
+307
307
Fri, 7 Jun
+70
377
Sat, 8 Jun
+263
640
Sun, 9 Jun
+53
693
Mon, 10 Jun
+27
720
Tue, 11 Jun
+25
745
Wed, 12 Jun
+20
765
Thu, 13 Jun
+35
800
Fri, 14 Jun
+7
807
Sat, 15 Jun
+17
824
Sun, 16 Jun
+8
832
Mon, 17 Jun
+2
834
Tue, 18 Jun
+9
843
Wed, 19 Jun
+9
852
Thu, 20 Jun
+4
856
Fri, 21 Jun
+1
857
Sat, 22 Jun
+1
858
Sun, 23 Jun
+3
861
Mon, 24 Jun
+88
949
Tue, 25 Jun
+23
972
Wed, 26 Jun
0
972
Thu, 27 Jun
+31
1003
Fri, 28 Jun
+1
1004
Sat, 29 Jun
0
1004
Sun, 30 Jun
0
1004
Mon, 1 Jul
0
1004
Tue, 2 Jul
+2
1006
Wed, 3 Jul
0
1006
Thu, 4 Jul
+1
1007
Fri, 5 Jul
0
1007
Sat, 6 Jul
+1
1008
Sun, 7 Jul
0
1008
Mon, 8 Jul
+1
1009
Tue, 9 Jul
+2
1011
Wed, 10 Jul
0
1011
Thu, 11 Jul
+1
1012
Fri, 12 Jul
+2
1014
Thu, 24 Sep
0
1014