Переворот в сознании

@perevorotVS خوش می آید 1
آیا این کانال شماست؟ برای ویژگی های اضافی مالکیت را تأیید کنید

Официальная группа в ВК:
vk.com/perevorot_vs
Связь: @chelovek_nepauk
ژئو و زبان کانال
روسیه, روسی


ژئو کانال
روسیه
زبان کانال
روسی
رسته
نقل قول ها
اضافه شده به شاخص
09.09.2017 19:40
13 Aug 2018, 16:00 (1261 روز پیش)
آمار انتشار #943:
هیچ کدامی از کانال ها این نشریه را سهم نگذاشتند
Post views:
تاریخ
افزایش
کل
Mon, 13 Aug
+934
934
Tue, 14 Aug
+919
1853
Wed, 15 Aug
+315
2168
Thu, 16 Aug
+306
2474
Fri, 17 Aug
+8
2482
Sat, 18 Aug
+3
2485
Sun, 19 Aug
+303
2788
Mon, 20 Aug
+2
2790
Tue, 21 Aug
+5
2795
Wed, 22 Aug
0
2795