Политбюро 2.0

@politburo2 خوش می آید 0
آیا این کانال شماست؟ برای ویژگی های اضافی مالکیت را تأیید کنید

О "Политбюро" Владимира Путина и "Вашингтонском обкоме" Дональда Трампа
ژئو و زبان کانال
روسیه, روسی
رسته
سیاست


ژئو کانال
روسیه
زبان کانال
روسی
رسته
سیاست
اضافه شده به شاخص
09.05.2017 23:31
10 Jul 2019, 10:42 (436 روز پیش)
آمار انتشار #2915:
هیچ کدامی از کانال ها این نشریه را سهم نگذاشتند
Post views:
تاریخ
افزایش
کل
Wed, 10 Jul
+12185
12185
Thu, 11 Jul
+3196
15381
Fri, 12 Jul
+1218
16599
Sat, 13 Jul
+553
17152
Sun, 14 Jul
+395
17547
Mon, 15 Jul
+440
17987
Tue, 16 Jul
+293
18280
Wed, 17 Jul
+189
18469
Thu, 18 Jul
+114
18583
Fri, 19 Jul
+76
18659
Sat, 20 Jul
+68
18727
Sun, 21 Jul
+73
18800
Mon, 22 Jul
+128
18928
Tue, 23 Jul
+72
19000
Wed, 24 Jul
+57
19057
Thu, 25 Jul
+46
19103
Fri, 26 Jul
+53
19156
Sat, 27 Jul
+36
19192
Sun, 28 Jul
+70
19262
Mon, 29 Jul
+54
19316
Tue, 30 Jul
+33
19349
Wed, 31 Jul
+27
19376
Thu, 1 Aug
+21
19397
Fri, 2 Aug
+24
19421
Sat, 3 Aug
+15
19436
Sun, 4 Aug
+18
19454
Mon, 5 Aug
+6
19460
Tue, 6 Aug
+9
19469
Wed, 7 Aug
+17
19486
Thu, 8 Aug
+42
19528
Fri, 9 Aug
+11
19539
Sat, 10 Aug
+11
19550
Sun, 11 Aug
+4
19554
Mon, 12 Aug
+8
19562
Tue, 13 Aug
+3
19565
Wed, 14 Aug
+6
19571
Thu, 15 Aug
+4
19575
Fri, 18 Sep
0
19575