Политбюро 2.0

@politburo2 خوش می آید 0
آیا این کانال شماست؟ برای ویژگی های اضافی مالکیت را تأیید کنید

О "Политбюро" Владимира Путина и "Вашингтонском обкоме" Дональда Трампа
ژئو و زبان کانال
روسیه, روسی
رسته
سیاست


ژئو کانال
روسیه
زبان کانال
روسی
رسته
سیاست
اضافه شده به شاخص
09.05.2017 23:31
10 Jul 2019, 14:29 (439 روز پیش)
آمار انتشار #2917:
اعلامیه ها و اشاره ها [1]:
bitkogan
Post views:
تاریخ
افزایش
کل
Wed, 10 Jul
+14081
14081
Thu, 11 Jul
+4352
18433
Fri, 12 Jul
+1251
19684
Sat, 13 Jul
+616
20300
Sun, 14 Jul
+316
20616
Mon, 15 Jul
+620
21236
Tue, 16 Jul
+309
21545
Wed, 17 Jul
+306
21851
Thu, 18 Jul
+8
21859
Fri, 19 Jul
+303
22162
Sat, 20 Jul
+1
22163
Sun, 21 Jul
+3
22166
Mon, 22 Jul
+3
22169
Tue, 23 Jul
+303
22472
Wed, 24 Jul
+2
22474
Thu, 25 Jul
+1
22475
Fri, 26 Jul
0
22475
Sat, 27 Jul
+3
22478
Sun, 28 Jul
+2
22480
Mon, 29 Jul
+1
22481
Tue, 30 Jul
+4
22485
Wed, 31 Jul
0
22485
Thu, 1 Aug
0
22485
Fri, 2 Aug
+15
22500
Sat, 3 Aug
+15
22515
Sun, 4 Aug
+26
22541
Mon, 5 Aug
+22
22563
Tue, 6 Aug
+22
22585
Wed, 7 Aug
+24
22609
Thu, 8 Aug
+27
22636
Fri, 9 Aug
+15
22651
Sat, 10 Aug
+5
22656
Sun, 11 Aug
+6
22662
Mon, 12 Aug
+10
22672
Tue, 13 Aug
+17
22689
Wed, 14 Aug
+8
22697
Thu, 15 Aug
+4
22701
Mon, 21 Sep
+1
22702