Политбюро 2.0

@politburo2 خوش می آید 0
آیا این کانال شماست؟ برای ویژگی های اضافی مالکیت را تأیید کنید

О "Политбюро" Владимира Путина и "Вашингтонском обкоме" Дональда Трампа
ژئو و زبان کانال
روسیه, روسی
رسته
سیاست


ژئو کانال
روسیه
زبان کانال
روسی
رسته
سیاست
اضافه شده به شاخص
09.05.2017 23:31
12 Jul 2019, 09:29 (434 روز پیش)
آمار انتشار #2923:
هیچ کدامی از کانال ها این نشریه را سهم نگذاشتند
Post views:
تاریخ
افزایش
کل
Fri, 12 Jul
+2845
2845
Sat, 13 Jul
+455
3300
Sun, 14 Jul
+495
3795
Mon, 15 Jul
+463
4258
Tue, 16 Jul
+294
4552
Wed, 17 Jul
+151
4703
Thu, 18 Jul
+49
4752
Fri, 19 Jul
+20
4772
Sat, 20 Jul
+21
4793
Sun, 21 Jul
+24
4817
Mon, 22 Jul
+117
4934
Tue, 23 Jul
+49
4983
Wed, 24 Jul
+34
5017
Thu, 25 Jul
+8
5025
Fri, 26 Jul
+28
5053
Sat, 27 Jul
+28
5081
Sun, 28 Jul
+47
5128
Mon, 29 Jul
+37
5165
Tue, 30 Jul
+19
5184
Wed, 31 Jul
+16
5200
Thu, 1 Aug
+9
5209
Fri, 2 Aug
+7
5216
Sat, 3 Aug
+7
5223
Sun, 4 Aug
+6
5229
Mon, 5 Aug
+6
5235
Tue, 6 Aug
+6
5241
Wed, 7 Aug
+16
5257
Thu, 8 Aug
+8
5265
Fri, 9 Aug
+4
5269
Sat, 10 Aug
+3
5272
Sun, 11 Aug
+4
5276
Mon, 12 Aug
+5
5281
Tue, 13 Aug
+2
5283
Wed, 14 Aug
+1
5284
Thu, 15 Aug
+1
5285
Fri, 16 Aug
+2
5287
Sat, 17 Aug
0
5287
Sun, 18 Aug
+1
5288
Fri, 18 Sep
0
5288