Сарказм

@ruSarkazm خوش می آید 0
آیا این کانال شماست؟ برای ویژگی های اضافی مالکیت را تأیید کنید

По всем вопросам @MissMill
ژئو و زبان کانال
روسیه, روسی


ژئو کانال
روسیه
زبان کانال
روسی
رسته
طنز و سرگرمی
اضافه شده به شاخص
02.08.2017 13:06
21 Oct 2017, 08:28 (1437 روز پیش)
آمار انتشار #963:
هیچ کدامی از کانال ها این نشریه را سهم نگذاشتند
Post views:
تاریخ
افزایش
کل
Mon, 23 Jul
+1
826
Tue, 24 Jul
0
826
Wed, 25 Jul
0
826
Thu, 26 Jul
0
826
Fri, 27 Jul
0
826
Sat, 28 Jul
0
826
Sun, 29 Jul
0
826
Mon, 30 Jul
0
826
Tue, 31 Jul
0
826
Wed, 1 Aug
0
826
Thu, 2 Aug
0
826
Fri, 3 Aug
0
826
Sat, 4 Aug
+1
827
Sun, 5 Aug
0
827
Mon, 6 Aug
0
827
Tue, 7 Aug
0
827
Wed, 8 Aug
0
827
Mon, 6 May
0
859
Mon, 27 Sep
0
859