Сарказм

@ruSarkazm خوش می آید 0
آیا این کانال شماست؟ برای ویژگی های اضافی مالکیت را تأیید کنید

По всем вопросам @MissMill
ژئو و زبان کانال
روسیه, روسی


ژئو کانال
روسیه
زبان کانال
روسی
رسته
طنز و سرگرمی
اضافه شده به شاخص
02.08.2017 13:06
3 Nov 2017, 12:50 (977 روز پیش)
آمار انتشار #991:
هیچ کدامی از کانال ها این نشریه را سهم نگذاشتند
Post views:
تاریخ
افزایش
کل
Mon, 23 Jul
+1
1323
Tue, 24 Jul
0
1323
Wed, 25 Jul
0
1323
Thu, 26 Jul
0
1323
Fri, 27 Jul
0
1323
Sat, 28 Jul
0
1323
Sun, 29 Jul
0
1323
Mon, 30 Jul
0
1323
Tue, 31 Jul
0
1323
Wed, 1 Aug
0
1323
Thu, 2 Aug
0
1323
Fri, 3 Aug
0
1323
Sat, 4 Aug
+1
1324
Sun, 5 Aug
0
1324
Mon, 6 Aug
+2
1326
Tue, 7 Aug
0
1326
Wed, 8 Aug
0
1326
Thu, 9 Aug
0
1326
Fri, 10 Aug
+1
1327
Sat, 11 Aug
0
1327
Sun, 12 Aug
0
1327
Mon, 13 Aug
+2
1329
Tue, 14 Aug
0
1329
Wed, 15 Aug
0
1329
Thu, 16 Aug
0
1329
Fri, 17 Aug
0
1329
Sat, 18 Aug
0
1329
Sun, 19 Aug
0
1329
Mon, 20 Aug
0
1329
Tue, 21 Aug
0
1329
Wed, 22 Aug
0
1329
Thu, 23 Aug
0
1329
Fri, 24 Aug
0
1329
Sat, 25 Aug
+1
1330
Sun, 26 Aug
0
1330
Mon, 27 Aug
0
1330
Tue, 28 Aug
0
1330
Wed, 29 Aug
0
1330
Thu, 30 Aug
0
1330
Fri, 31 Aug
+4
1334
Sat, 1 Sep
0
1334
Sun, 2 Sep
+1
1335
Mon, 3 Sep
+1
1336
Tue, 4 Sep
0
1336
Wed, 5 Sep
0
1336
Thu, 6 Sep
0
1336
Fri, 7 Sep
0
1336
Sat, 8 Sep
+1
1337
Sun, 9 Sep
0
1337
Mon, 10 Sep
0
1337
Tue, 11 Sep
0
1337
Wed, 12 Sep
0
1337
Thu, 13 Sep
+1
1338
Fri, 14 Sep
+1
1339
Sat, 15 Sep
+1
1340
Sun, 16 Sep
0
1340
Mon, 17 Sep
0
1340
Tue, 18 Sep
+1
1341
Wed, 19 Sep
0
1341
Thu, 20 Sep
+2
1343
Fri, 21 Sep
0
1343
Sat, 22 Sep
+2
1345
Sun, 23 Sep
0
1345
Mon, 24 Sep
0
1345
Tue, 25 Sep
0
1345
Wed, 26 Sep
0
1345
Thu, 27 Sep
0
1345
Fri, 28 Sep
0
1345
Sat, 29 Sep
0
1345
Sun, 30 Sep
+1
1346
Mon, 1 Oct
+1
1347
Tue, 2 Oct
0
1347
Wed, 3 Oct
0
1347
Thu, 4 Oct
0
1347
Fri, 5 Oct
0
1347
Sat, 6 Oct
0
1347
Sun, 7 Oct
+1
1348
Mon, 8 Oct
0
1348
Tue, 9 Oct
0
1348
Wed, 10 Oct
0
1348
Thu, 11 Oct
0
1348
Fri, 12 Oct
0
1348
Sat, 13 Oct
0
1348
Sun, 14 Oct
0
1348
Mon, 15 Oct
0
1348
Tue, 16 Oct
+2
1350
Wed, 17 Oct
0
1350
Thu, 18 Oct
0
1350
Fri, 19 Oct
0
1350
Sat, 20 Oct
0
1350
Sun, 21 Oct
+1
1351
Mon, 22 Oct
+1
1352
Tue, 23 Oct
+1
1353
Wed, 24 Oct
0
1353
Thu, 25 Oct
+1
1354
Fri, 26 Oct
+1
1355
Sat, 27 Oct
0
1355
Sun, 28 Oct
+1
1356
Mon, 29 Oct
+1
1357
Tue, 30 Oct
0
1357
Wed, 31 Oct
+1
1358
Thu, 1 Nov
0
1358
Fri, 2 Nov
0
1358
Sat, 3 Nov
0
1358
Sun, 4 Nov
0
1358
Mon, 5 Nov
0
1358
Tue, 6 Nov
0
1358
Wed, 7 Nov
0
1358
Thu, 8 Nov
0
1358
Fri, 9 Nov
0
1358
Sat, 10 Nov
0
1358
Sun, 11 Nov
0
1358
Mon, 12 Nov
0
1358
Tue, 13 Nov
0
1358
Wed, 14 Nov
0
1358
Thu, 15 Nov
+1
1359
Fri, 16 Nov
0
1359
Sat, 17 Nov
0
1359
Sun, 18 Nov
0
1359
Mon, 19 Nov
0
1359
Tue, 20 Nov
0
1359
Wed, 21 Nov
0
1359
Thu, 22 Nov
0
1359
Fri, 23 Nov
0
1359
Sat, 24 Nov
0
1359
Sun, 25 Nov
0
1359
Mon, 26 Nov
0
1359
Tue, 27 Nov
0
1359
Wed, 28 Nov
0
1359
Thu, 29 Nov
0
1359
Fri, 30 Nov
+1
1360
Sat, 1 Dec
0
1360
Sun, 2 Dec
+1
1361
Mon, 3 Dec
0
1361
Tue, 4 Dec
0
1361
Wed, 5 Dec
+1
1362
Thu, 6 Dec
0
1362
Fri, 7 Dec
0
1362
Sat, 8 Dec
0
1362
Sun, 9 Dec
0
1362
Mon, 10 Dec
0
1362
Tue, 11 Dec
0
1362
Wed, 12 Dec
0
1362
Thu, 13 Dec
+1
1363
Fri, 14 Dec
0
1363
Sat, 15 Dec
0
1363
Sun, 16 Dec
+1
1364
Mon, 17 Dec
0
1364
Tue, 18 Dec
0
1364
Wed, 19 Dec
0
1364
Thu, 20 Dec
0
1364
Fri, 21 Dec
0
1364
Sat, 22 Dec
0
1364
Sun, 23 Dec
0
1364
Mon, 24 Dec
+1
1365
Tue, 25 Dec
0
1365
Wed, 26 Dec
0
1365
Thu, 27 Dec
0
1365
Fri, 28 Dec
0
1365
Sat, 29 Dec
0
1365
Sun, 30 Dec
+1
1366
Mon, 31 Dec
0
1366
Tue, 1 Jan
0
1366
Wed, 2 Jan
+2
1368
Thu, 3 Jan
0
1368
Fri, 4 Jan
0
1368
Sat, 5 Jan
+1
1369
Sun, 6 Jan
0
1369
Mon, 7 Jan
0
1369
Tue, 8 Jan
0
1369
Wed, 9 Jan
0
1369
Thu, 10 Jan
0
1369
Fri, 11 Jan
+1
1370
Sat, 12 Jan
+1
1371
Sun, 13 Jan
0
1371
Mon, 14 Jan
+1
1372
Tue, 15 Jan
0
1372
Wed, 16 Jan
0
1372
Thu, 17 Jan
0
1372
Fri, 18 Jan
+1
1373
Sat, 19 Jan
0
1373
Sun, 20 Jan
+1
1374
Mon, 21 Jan
0
1374
Tue, 22 Jan
0
1374
Wed, 23 Jan
0
1374
Thu, 24 Jan
0
1374
Fri, 25 Jan
0
1374
Sat, 26 Jan
0
1374
Sun, 27 Jan
0
1374
Mon, 28 Jan
+1
1375
Tue, 29 Jan
0
1375
Wed, 30 Jan
+1
1376
Thu, 31 Jan
0
1376
Fri, 1 Feb
0
1376
Sat, 2 Feb
0
1376
Sun, 3 Feb
0
1376
Mon, 4 Feb
0
1376
Tue, 5 Feb
0
1376
Wed, 6 Feb
+1
1377
Thu, 7 Feb
+2
1379
Fri, 8 Feb
0
1379
Sat, 9 Feb
0
1379
Sun, 10 Feb
0
1379
Mon, 11 Feb
0
1379
Tue, 12 Feb
0
1379
Wed, 13 Feb
0
1379
Thu, 14 Feb
0
1379
Fri, 15 Feb
0
1379
Sat, 16 Feb
+1
1380
Sun, 17 Feb
+1
1381
Mon, 18 Feb
0
1381
Tue, 19 Feb
0
1381
Wed, 20 Feb
+3
1384
Thu, 21 Feb
0
1384
Fri, 22 Feb
0
1384
Sat, 23 Feb
0
1384
Sun, 24 Feb
0
1384
Mon, 25 Feb
0
1384
Tue, 26 Feb
+1
1385
Wed, 27 Feb
+1
1386
Thu, 28 Feb
0
1386
Fri, 1 Mar
0
1386
Sat, 2 Mar
+1
1387
Sun, 3 Mar
+2
1389
Mon, 4 Mar
0
1389
Tue, 5 Mar
0
1389
Wed, 6 Mar
0
1389
Thu, 7 Mar
0
1389
Fri, 8 Mar
0
1389
Sat, 9 Mar
+1
1390
Sun, 10 Mar
0
1390
Mon, 11 Mar
0
1390
Tue, 12 Mar
+1
1391
Wed, 13 Mar
0
1391
Thu, 14 Mar
0
1391
Fri, 15 Mar
0
1391
Sat, 16 Mar
0
1391
Sun, 17 Mar
0
1391
Mon, 18 Mar
0
1391
Tue, 19 Mar
+1
1392
Wed, 20 Mar
0
1392
Thu, 21 Mar
+1
1393
Fri, 22 Mar
0
1393
Sat, 23 Mar
0
1393
Sun, 24 Mar
0
1393
Mon, 25 Mar
0
1393
Tue, 26 Mar
0
1393
Wed, 27 Mar
0
1393
Thu, 28 Mar
+2
1395
Fri, 29 Mar
+1
1396
Sat, 30 Mar
0
1396
Sun, 31 Mar
0
1396
Mon, 1 Apr
0
1396
Tue, 2 Apr
0
1396
Wed, 3 Apr
0
1396
Thu, 4 Apr
0
1396
Fri, 5 Apr
+1
1397
Sat, 6 Apr
+1
1398
Sun, 7 Apr
0
1398
Mon, 8 Apr
0
1398
Tue, 9 Apr
0
1398
Wed, 10 Apr
0
1398
Thu, 11 Apr
0
1398
Fri, 12 Apr
0
1398
Sat, 13 Apr
+1
1399
Sun, 14 Apr
0
1399
Mon, 15 Apr
0
1399
Tue, 16 Apr
0
1399
Wed, 17 Apr
0
1399
Thu, 18 Apr
0
1399
Fri, 19 Apr
0
1399
Sat, 20 Apr
0
1399
Sun, 21 Apr
0
1399
Mon, 22 Apr
0
1399
Tue, 23 Apr
0
1399
Wed, 24 Apr
0
1399
Thu, 25 Apr
+1
1400
Fri, 26 Apr
0
1400
Sat, 27 Apr
0
1400
Sun, 28 Apr
0
1400
Mon, 29 Apr
0
1400
Tue, 30 Apr
+1
1401
Wed, 1 May
0
1401
Thu, 2 May
0
1401
Fri, 3 May
0
1401
Sat, 4 May
0
1401
Sun, 5 May
+6
1407
Mon, 6 May
+1
1408
Tue, 7 May
0
1408
Wed, 8 May
0
1408
Thu, 9 May
0
1408
Fri, 10 May
+1
1409
Sat, 11 May
0
1409
Sun, 12 May
0
1409
Mon, 13 May
+1
1410
Tue, 14 May
+2
1412
Wed, 15 May
0
1412
Thu, 16 May
+1
1413
Fri, 17 May
0
1413
Sat, 18 May
0
1413
Tue, 7 Jul
0
1466