This is Indie Music, Baby!

@tiimb خوش می آید 0
  Channel access is restricted on Apple and Android devices
آیا این کانال شماست؟ برای ویژگی های اضافی مالکیت را تأیید کنید

ژئو و زبان کانال
روسیه, روسی


ژئو کانال
روسیه
زبان کانال
روسی
رسته
موسیقی
اضافه شده به شاخص
11.11.2017 10:28
8 Aug 2019, 16:26 (805 روز پیش)
آمار انتشار #2601:
هیچ کدامی از کانال ها این نشریه را سهم نگذاشتند
Post views:
تاریخ
افزایش
کل
Thu, 8 Aug
+215
215
Fri, 9 Aug
+66
281
Sat, 10 Aug
+33
314
Sun, 11 Aug
+20
334
Mon, 12 Aug
+17
351
Tue, 13 Aug
+22
373
Wed, 14 Aug
+25
398
Thu, 15 Aug
+10
408
Fri, 16 Aug
+10
418
Sat, 17 Aug
+8
426
Sun, 18 Aug
+9
435
Mon, 19 Aug
+9
444
Tue, 20 Aug
+12
456
Wed, 21 Aug
+9
465
Thu, 22 Aug
+10
475
Fri, 23 Aug
+13
488
Sat, 24 Aug
+14
502
Sun, 25 Aug
+6
508
Mon, 26 Aug
+1
509
Tue, 27 Aug
+14
523
Wed, 28 Aug
+5
528
Thu, 29 Aug
+5
533
Fri, 30 Aug
+9
542
Sat, 31 Aug
+6
548
Sun, 1 Sep
+12
560
Mon, 2 Sep
+4
564
Tue, 3 Sep
+3
567
Wed, 4 Sep
+7
574
Thu, 5 Sep
+7
581
Fri, 6 Sep
+11
592
Sat, 7 Sep
+11
603
Sun, 8 Sep
+12
615
Mon, 9 Sep
+22
637
Tue, 10 Sep
+12
649
Wed, 11 Sep
+12
661
Thu, 12 Sep
+9
670
Fri, 13 Sep
+3
673
Sat, 14 Sep
+16
689
Sun, 15 Sep
+10
699
Mon, 16 Sep
+15
714
Tue, 17 Sep
+11
725
Wed, 18 Sep
+10
735
Thu, 19 Sep
+8
743
Fri, 20 Sep
+8
751
Sat, 21 Sep
+9
760
Sun, 22 Sep
+15
775
Mon, 23 Sep
+8
783
Tue, 24 Sep
+9
792
Wed, 25 Sep
+9
801
Thu, 26 Sep
+9
810
Fri, 27 Sep
+5
815
Sat, 28 Sep
+16
831
Sun, 29 Sep
+7
838
Mon, 30 Sep
+6
844
Tue, 1 Oct
+4
848
Wed, 2 Oct
+6
854
Thu, 3 Oct
+4
858
Fri, 4 Oct
+6
864
Sat, 5 Oct
+4
868
Sun, 6 Oct
+11
879
Mon, 7 Oct
+7
886
Tue, 8 Oct
+3
889
Wed, 9 Oct
+8
897
Thu, 10 Oct
+6
903
Fri, 11 Oct
+9
912
Sat, 12 Oct
+6
918
Sun, 13 Oct
+5
923
Mon, 14 Oct
+5
928
Tue, 15 Oct
+9
937
Wed, 16 Oct
+3
940
Thu, 17 Oct
+9
949
Fri, 18 Oct
+7
956
Sat, 19 Oct
+4
960
Sun, 20 Oct
+2
962
Mon, 21 Oct
+4
966
Tue, 22 Oct
+2
968
Wed, 23 Oct
+3
971
Thu, 24 Oct
+5
976
Fri, 25 Oct
+5
981
Sat, 26 Oct
+3
984
Sun, 27 Oct
+4
988
Mon, 28 Oct
+4
992
Tue, 29 Oct
+4
996
Wed, 30 Oct
0
996
Thu, 31 Oct
+3
999
Fri, 1 Nov
+1
1000
Sat, 2 Nov
+6
1006
Sun, 3 Nov
+4
1010
Mon, 4 Nov
+8
1018
Tue, 5 Nov
+1
1019
Wed, 6 Nov
+3
1022
Thu, 7 Nov
+6
1028
Fri, 8 Nov
+2
1030
Sat, 9 Nov
+4
1034
Sun, 10 Nov
+5
1039
Mon, 11 Nov
0
1039
Tue, 12 Nov
+3
1042
Wed, 13 Nov
+3
1045
Thu, 14 Nov
+4
1049
Fri, 15 Nov
+2
1051
Sat, 16 Nov
+2
1053
Sun, 17 Nov
+5
1058
Mon, 18 Nov
+1
1059
Tue, 19 Nov
+4
1063
Wed, 20 Nov
+2
1065
Thu, 21 Nov
+2
1067
Fri, 22 Nov
+4
1071
Sat, 23 Nov
+4
1075
Sun, 24 Nov
+6
1081
Mon, 25 Nov
+1
1082
Tue, 26 Nov
+2
1084
Wed, 27 Nov
+3
1087
Thu, 28 Nov
+3
1090
Fri, 29 Nov
+6
1096
Sat, 30 Nov
+3
1099
Sun, 1 Dec
+2
1101
Mon, 2 Dec
+4
1105
Tue, 3 Dec
+4
1109
Wed, 4 Dec
+5
1114
Thu, 5 Dec
+3
1117
Fri, 6 Dec
+4
1121
Sat, 7 Dec
+6
1127
Sun, 8 Dec
+8
1135
Mon, 9 Dec
+3
1138
Tue, 10 Dec
+3
1141
Wed, 11 Dec
+4
1145
Thu, 12 Dec
+2
1147
Fri, 13 Dec
+1
1148
Sat, 14 Dec
+2
1150
Sun, 15 Dec
+6
1156
Mon, 16 Dec
+3
1159
Tue, 17 Dec
+2
1161
Wed, 18 Dec
+4
1165
Thu, 19 Dec
+3
1168
Fri, 20 Dec
+3
1171
Sat, 21 Dec
+3
1174
Sun, 22 Dec
+4
1178
Mon, 23 Dec
+6
1184
Tue, 24 Dec
+2
1186
Wed, 25 Dec
+1
1187
Thu, 26 Dec
+2
1189
Fri, 27 Dec
+5
1194
Sat, 28 Dec
+3
1197
Sun, 29 Dec
+3
1200
Mon, 30 Dec
+1
1201
Tue, 31 Dec
+3
1204
Wed, 1 Jan
+1
1205
00:26
1204
01:26
0
1204
02:26
0
1204
03:26
0
1204
04:26
0
1204
05:26
0
1204
06:26
0
1204
07:26
0
1204
08:26
0
1204
09:26
0
1204
10:26
0
1204
11:26
0
1204
12:26
0
1204
13:26
0
1204
14:26
0
1204
15:26
+1
1205
17:26
0
1205
18:26
0
1205
19:26
0
1205
20:26
0
1205
21:26
0
1205
22:26
0
1205
23:26
0
1205
Thu, 2 Jan
+1
1206
00:26
0
1205
01:26
0
1205
02:26
0
1205
03:26
0
1205
04:26
0
1205
05:26
0
1205
06:26
0
1205
07:26
0
1205
08:26
0
1205
09:26
0
1205
10:26
0
1205
11:26
0
1205
12:26
0
1205
13:26
0
1205
14:26
0
1205
15:26
0
1205
16:26
0
1205
17:26
0
1205
18:26
0
1205
19:26
0
1205
20:26
0
1205
21:26
+1
1206
22:26
0
1206
23:26
0
1206
Fri, 3 Jan
+1
1207
00:26
0
1206
01:26
+1
1207
02:26
0
1207
03:26
0
1207
04:26
0
1207
05:26
0
1207
06:26
0
1207
07:26
0
1207
08:26
0
1207
09:26
0
1207
10:26
0
1207
11:26
0
1207
12:26
0
1207
13:26
0
1207
14:26
0
1207
15:26
0
1207
16:26
0
1207
17:26
0
1207
18:26
0
1207
19:26
0
1207
20:26
0
1207
21:26
0
1207
22:26
0
1207
23:26
0
1207
Sat, 4 Jan
+3
1210
00:26
0
1207
01:26
+1
1208
02:26
0
1208
03:26
+1
1209
04:26
0
1209
05:26
0
1209
06:26
0
1209
07:26
0
1209
09:26
0
1209
10:26
0
1209
11:26
0
1209
12:26
0
1209
13:26
+1
1210
14:26
0
1210
15:26
0
1210
16:26
0
1210
17:26
0
1210
18:26
0
1210
19:26
0
1210
20:26
0
1210
21:26
0
1210
22:26
0
1210
23:26
0
1210
Sun, 5 Jan
+1
1211
00:26
0
1210
01:26
0
1210
02:26
0
1210
03:26
0
1210
04:26
0
1210
05:26
0
1210
06:26
0
1210
07:26
0
1210
08:26
0
1210
09:26
0
1210
10:26
0
1210
11:26
0
1210
12:26
0
1210
13:26
0
1210
14:26
0
1210
15:26
0
1210
16:26
0
1210
17:26
0
1210
18:26
0
1210
19:26
0
1210
20:26
0
1210
21:26
0
1210
22:26
0
1210
23:26
+1
1211
Mon, 6 Jan
+1
1212
00:26
0
1211
01:26
0
1211
02:26
0
1211
03:26
0
1211
04:26
0
1211
05:26
0
1211
06:26
0
1211
07:26
0
1211
08:26
0
1211
09:26
0
1211
10:26
0
1211
11:26
0
1211
12:26
0
1211
13:26
0
1211
14:26
0
1211
15:26
0
1211
16:26
0
1211
17:26
0
1211
18:26
0
1211
19:26
+1
1212
20:26
0
1212
21:26
0
1212
22:26
0
1212
23:26
0
1212
Tue, 7 Jan
+5
1217
00:26
0
1212
01:26
0
1212
02:26
0
1212
03:26
0
1212
04:26
0
1212
05:26
0
1212
06:26
+1
1213
07:26
0
1213
08:26
0
1213
09:26
0
1213
10:26
0
1213
11:26
0
1213
12:26
0
1213
13:26
0
1213
14:26
0
1213
15:26
0
1213
16:26
0
1213
17:26
0
1213
18:26
0
1213
19:26
0
1213
20:26
+1
1214
21:26
0
1214
22:26
+1
1215
23:26
+2
1217
Wed, 8 Jan
+2
1219
00:26
0
1217
01:26
0
1217
02:26
0
1217
03:26
0
1217
04:26
0
1217
05:26
0
1217
06:26
0
1217
07:26
0
1217
08:26
0
1217
09:26
0
1217
10:26
0
1217
11:26
0
1217
12:26
0
1217
13:26
0
1217
14:26
+1
1218
15:26
0
1218
16:26
0
1218
17:26
0
1218
18:26
0
1218
19:26
+1
1219
20:26
0
1219
21:26
0
1219
22:26
0
1219
23:26
0
1219
Thu, 9 Jan
+1
1220
00:26
0
1219
01:26
0
1219
02:26
0
1219
03:26
0
1219
04:26
0
1219
05:26
0
1219
06:26
0
1219
07:26
0
1219
08:26
0
1219
09:26
0
1219
10:26
0
1219
11:26
0
1219
12:26
0
1219
13:26
0
1219
14:26
0
1219
15:26
0
1219
16:26
+1
1220
17:26
0
1220
18:26
0
1220
19:26
0
1220
20:26
0
1220
21:26
0
1220
22:26
0
1220
23:26
0
1220
Fri, 10 Jan
+5
1225
00:26
0
1220
01:26
0
1220
02:26
0
1220
03:26
0
1220
04:26
0
1220
05:26
0
1220
06:26
0
1220
07:26
0
1220
08:26
0
1220
09:26
0
1220
10:26
0
1220
11:26
0
1220
12:26
0
1220
13:26
+2
1222
14:26
0
1222
15:26
0
1222
16:26
+1
1223
17:26
+1
1224
18:26
0
1224
19:26
0
1224
20:26
0
1224
21:26
0
1224
22:26
0
1224
23:26
+1
1225
Sat, 11 Jan
+2
1227
00:26
0
1225
01:26
0
1225
02:26
0
1225
03:26
0
1225
04:26
0
1225
05:26
0
1225
06:26
0
1225
07:26
0
1225
08:26
0
1225
09:26
0
1225
10:26
0
1225
11:26
0
1225
12:26
0
1225
13:26
+1
1226
14:26
0
1226
15:26
0
1226
16:26
0
1226
17:26
0
1226
18:26
0
1226
19:26
0
1226
20:26
0
1226
21:26
0
1226
22:26
0
1226
23:26
+1
1227
Sun, 12 Jan
0
1227
00:26
0
1227
01:26
0
1227
02:26
0
1227
03:26
0
1227
04:26
0
1227
05:26
0
1227
06:26
0
1227
07:26
0
1227
08:26
0
1227
09:26
0
1227
10:26
0
1227
11:26
0
1227
12:26
0
1227
13:26
0
1227
14:26
0
1227
15:26
0
1227
16:26
0
1227
17:26
0
1227
18:26
0
1227
19:26
0
1227
20:26
0
1227
21:26
0
1227
22:26
0
1227
23:26
0
1227
Mon, 13 Jan
+1
1228
00:26
0
1227
01:26
0
1227
02:26
0
1227
03:26
0
1227
04:26
0
1227
05:26
0
1227
06:26
0
1227
07:26
0
1227
08:26
0
1227
09:26
0
1227
10:26
0
1227
11:26
0
1227
12:26
0
1227
13:26
0
1227
14:26
0
1227
15:26
0
1227
16:26
+1
1228
17:26
0
1228
18:26
0
1228
19:26
0
1228
20:26
0
1228
21:26
0
1228
22:26
0
1228
23:26
0
1228
Tue, 14 Jan
+5
1233
00:26
0
1228
01:26
0
1228
02:26
0
1228
03:26
0
1228
04:26
0
1228
05:26
0
1228
06:26
0
1228
07:26
0
1228
08:26
0
1228
09:26
0
1228
10:26
0
1228
11:26
0
1228
12:26
0
1228
13:26
0
1228
14:26
0
1228
15:26
0
1228
16:26
0
1228
17:26
0
1228
18:26
+1
1229
19:26
0
1229
20:26
+1
1230
21:26
+1
1231
22:26
+1
1232
23:26
0
1232
Wed, 15 Jan
+5
1238
00:26
+1
1233
01:26
0
1233
02:26
0
1233
03:26
0
1233
04:26
0
1233
05:26
0
1233
06:26
0
1233
07:26
0
1233
08:26
0
1233
09:26
0
1233
10:26
0
1233
11:26
0
1233
12:26
0
1233
13:26
+2
1235
14:26
0
1235
15:26
0
1235
16:26
0
1235
17:26
+1
1236
18:26
0
1236
19:26
+1
1237
20:26
0
1237
21:26
0
1237
22:26
+1
1238
23:26
0
1238
Thu, 16 Jan
+2
1240
00:26
0
1238
01:26
0
1238
02:26
0
1238
03:26
0
1238
04:26
0
1238
05:26
0
1238
06:26
0
1238
07:26
0
1238
08:26
0
1238
09:26
0
1238
10:26
0
1238
11:26
0
1238
12:26
0
1238
13:26
0
1238
14:26
0
1238
15:26
+2
1240
16:26
0
1240
17:26
0
1240
18:26
0
1240
19:26
0
1240
20:26
0
1240
21:26
0
1240
22:26
0
1240
23:26
0
1240
Fri, 17 Jan
+3
1243
00:26
0
1240
01:26
0
1240
02:26
0
1240
03:26
0
1240
04:26
0
1240
05:26
0
1240
06:26
0
1240
07:26
0
1240
08:26
0
1240
09:26
0
1240
10:26
0
1240
11:26
0
1240
12:26
0
1240
13:26
0
1240
14:26
0
1240
15:26
0
1240
16:26
0
1240
17:26
0
1240
18:26
0
1240
19:26
0
1240
20:26
+2
1242
21:26
+1
1243
22:26
0
1243
23:26
0
1243
Sat, 18 Jan
0
1243
00:26
0
1243
01:26
0
1243
02:26
0
1243
03:26
0
1243
04:26
0
1243
05:26
0
1243
06:26
0
1243
07:26
0
1243
08:26
0
1243
09:26
0
1243
10:26
0
1243
11:26
0
1243
12:26
0
1243
13:26
0
1243
14:26
0
1243
15:26
0
1243
16:26
0
1243
17:26
0
1243
18:26
0
1243
19:26
0
1243
20:26
0
1243
21:26
0
1243
22:26
0
1243
23:26
0
1243
Sun, 19 Jan
+4
1247
00:26
0
1243
01:26
0
1243
02:26
0
1243
03:26
0
1243
04:26
0
1243
05:26
0
1243
06:26
0
1243
07:26
0
1243
08:26
0
1243
09:26
+1
1244
10:26
0
1244
11:26
0
1244
12:26
0
1244
13:26
0
1244
14:26
0
1244
15:26
0
1244
16:26
0
1244
17:26
0
1244
18:26
0
1244
19:26
+1
1245
20:26
0
1245
21:26
+1
1246
22:26
+1
1247
23:26
0
1247
Mon, 20 Jan
+1
1248
00:26
0
1247
01:26
+1
1248
02:26
0
1248
03:26
0
1248
04:26
0
1248
05:26
0
1248
06:26
0
1248
07:26
0
1248
08:26
0
1248
09:26
0
1248
10:26
0
1248
11:26
0
1248
12:26
0
1248
13:26
0
1248
14:26
0
1248
15:26
0
1248
16:26
0
1248
17:26
0
1248
18:26
0
1248
19:26
0
1248
20:26
0
1248
21:26
0
1248
22:26
0
1248
23:26
0
1248
Tue, 21 Jan
0
1248
00:26
0
1248
01:26
0
1248
02:26
0
1248
03:26
0
1248
04:26
0
1248
05:26
0
1248
06:26
0
1248
07:26
0
1248
08:26
0
1248
09:26
0
1248
10:26
0
1248
11:26
0
1248
12:26
0
1248
13:26
0
1248
14:26
0
1248
15:26
0
1248
16:26
0
1248
17:26
0
1248
18:26
0
1248
19:26
0
1248
20:26
0
1248
21:26
0
1248
22:26
0
1248
23:26
0
1248
Wed, 22 Jan
+5
1253
00:26
0
1248
01:26
0
1248
02:26
0
1248
03:26
0
1248
04:26
0
1248
05:26
0
1248
06:26
0
1248
07:26
0
1248
08:26
0
1248
09:26
0
1248
10:26
0
1248
11:26
0
1248
12:26
+1
1249
13:26
0
1249
14:26
0
1249
15:26
0
1249
16:26
0
1249
17:26
+1
1250
18:26
0
1250
19:26
+1
1251
20:26
+1
1252
21:26
0
1252
22:26
0
1252
23:26
0
1252
Thu, 23 Jan
+5
1258
00:26
+1
1253
01:26
0
1253
02:26
0
1253
03:26
0
1253
04:26
0
1253
05:26
0
1253
06:26
0
1253
07:26
0
1253
08:26
0
1253
09:26
0
1253
10:26
0
1253
11:26
+1
1254
12:26
+1
1255
13:26
0
1255
14:26
0
1255
15:26
0
1255
16:26
0
1255
17:26
+1
1256
18:26
+1
1257
19:26
0
1257
20:26
0
1257
21:26
0
1257
22:26
+1
1258
23:26
0
1258
Fri, 24 Jan
+1
1259
00:26
0
1258
01:26
0
1258
02:26
0
1258
03:26
0
1258
04:26
0
1258
05:26
0
1258
06:26
0
1258
07:26
0
1258
08:26
0
1258
09:26
0
1258
10:26
+1
1259
11:26
0
1259
12:26
0
1259
13:26
0
1259
14:26
0
1259
15:26
0
1259
16:26
0
1259
17:26
0
1259
18:26
0
1259
19:26
0
1259
20:26
0
1259
21:26
0
1259
22:26
0
1259
23:26
0
1259
Sat, 25 Jan
+2
1261
00:26
0
1259
01:26
0
1259
02:26
0
1259
03:26
0
1259
04:26
0
1259
05:26
0
1259
06:26
0
1259
07:26
0
1259
08:26
0
1259
09:26
0
1259
10:26
+2
1261
11:26
0
1261
12:26
0
1261
13:26
0
1261
14:26
0
1261
15:26
0
1261
16:26
0
1261
17:26
0
1261
18:26
0
1261
19:26
0
1261
20:26
0
1261
21:26
0
1261
22:26
0
1261
23:26
0
1261
Sun, 26 Jan
0
1261
00:26
0
1261
01:26
0
1261
02:26
0
1261
03:26
0
1261
04:26
0
1261
05:26
0
1261
06:26
0
1261
07:26
0
1261
08:26
0
1261
09:26
0
1261
10:26
0
1261
11:26
0
1261
12:26
0
1261
13:26
0
1261
14:26
0
1261
15:26
0
1261
16:26
0
1261
17:26
0
1261
18:26
0
1261
19:26
0
1261
20:26
0
1261
21:26
0
1261
22:26
0
1261
23:26
0
1261
Mon, 27 Jan
+1
1262
00:26
0
1261
01:26
0
1261
02:26
0
1261
03:26
0
1261
04:26
0
1261
05:26
0
1261
06:26
0
1261
07:26
0
1261
08:26
0
1261
09:26
0
1261
10:26
0
1261
11:26
+1
1262
12:26
0
1262
13:26
0
1262
14:26
0
1262
15:26
0
1262
16:26
0
1262
17:26
0
1262
18:26
0
1262
19:26
0
1262
20:26
0
1262
21:26
0
1262
22:26
0
1262
23:26
0
1262
Tue, 28 Jan
0
1262
00:26
0
1262
01:26
0
1262
02:26
0
1262
03:26
0
1262
04:26
0
1262
05:26
0
1262
06:26
0
1262
07:26
0
1262
08:26
0
1262
09:26
0
1262
10:26
0
1262
11:26
0
1262
12:26
0
1262
13:26
0
1262
14:26
0
1262
15:26
0
1262
16:26
0
1262
17:26
0
1262
18:26
0
1262
19:26
0
1262
20:26
0
1262
21:26
0
1262
22:26
0
1262
23:26
0
1262
Wed, 29 Jan
+1
1263
00:26
0
1262
01:26
0
1262
02:26
0
1262
03:26
0
1262
04:26
0
1262
05:26
+1
1263
06:26
0
1263
07:26
0
1263
08:26
0
1263
09:26
0
1263
10:26
0
1263
11:26
0
1263
12:26
0
1263
13:26
0
1263
14:26
0
1263
15:26
0
1263
16:26
0
1263
17:26