Владимир Легойда

@vladimirlegoyda خوش می آید 3
آیا این کانال شماست؟ برای ویژگی های اضافی مالکیت را تأیید کنید

Официальный канал главы Синодального отдела по взаимоотношениям Церкви с обществом и СМИ; главреда журнала «Фома», профессора МГИМО, члена Общественной палаты
ژئو و زبان کانال
روسیه, روسی
رسته
Religion


ژئو کانال
روسیه
زبان کانال
روسی
رسته
Religion
اضافه شده به شاخص
02.03.2018 14:00
9 Jun 2019, 11:14 (500 روز پیش)
آمار انتشار #1575:
Репост из: Пул N3
هیچ کدامی از کانال ها این نشریه را سهم نگذاشتند
Post views:
تاریخ
افزایش
کل
Sun, 9 Jun
+18121
18121
Mon, 10 Jun
+4956
23077
Tue, 11 Jun
+1556
24633
Wed, 12 Jun
+936
25569
Thu, 13 Jun
+310
25879
Fri, 14 Jun
+313
26192
Sat, 15 Jun
+309
26501
Sun, 16 Jun
+11
26512
Mon, 17 Jun
+3
26515
Tue, 18 Jun
+307
26822
Wed, 19 Jun
+6
26828
Thu, 20 Jun
+5
26833
Fri, 21 Jun
+304
27137
Sat, 22 Jun
+4
27141
Sun, 23 Jun
+2
27143
Mon, 24 Jun
0
27143
Tue, 25 Jun
+1
27144
Wed, 26 Jun
+1
27145
Thu, 27 Jun
0
27145
Fri, 28 Jun
+1
27146
Sat, 29 Jun
+300
27446
Wed, 21 Oct
0
27446