В смысле рожаем?!

@zapiskiakushera خوش می آید 3

Дневник акушера-гинеколога из подмосковного перинатального центра.
Вопросы мне можно задать здесь:
@akusher_otvet_bot
ژئو و زبان کانال
روسیه, روسی
رسته
پزشکی


با ایجاد کننده تماس گیرفتن
ژئو کانال
روسیه
زبان کانال
روسی
رسته
پزشکی
اضافه شده به شاخص
12.12.2017 02:34
4 May 2018, 16:08 (1304 روز پیش)
آمار انتشار #285:
هیچ کدامی از کانال ها این نشریه را سهم نگذاشتند
Post views:
تاریخ
افزایش
کل
Mon, 23 Jul
+1
16669
Tue, 24 Jul
+2
16671
Wed, 25 Jul
0
16671
Thu, 26 Jul
+304
16975
Fri, 27 Jul
+2
16977
Sat, 28 Jul
+1
16978
Sun, 29 Jul
0
16978
Mon, 30 Jul
+4
16982
Tue, 31 Jul
+4
16986
Wed, 1 Aug
+2
16988
Thu, 2 Aug
+1
16989
Sun, 28 Nov
+301
17290