⚜ Бродяги и Принцессы ⚜

@zhizn_v_kayf خوش می آید 1
آیا این کانال شماست؟ برای ویژگی های اضافی مالکیت را تأیید کنید

✡Душевные цитаты ✡
🔝Топовые статусы 🔝
👊 Музыка по душе 👊
🐯Извините за рекламу она нужна для продвижения нашего канала🐯
Партнёры: @mudryemisli
Креатор: @Slim_Shady_1703
Админ по ВП: @MrTerra03
ژئو و زبان کانال
روسیه, روسی


ژئو کانال
روسیه
زبان کانال
روسی
رسته
نقل قول ها
اضافه شده به شاخص
14.12.2017 00:15
18 Jul 2018, 17:03 (680 روز پیش)
آمار انتشار #4219:
هیچ کدامی از کانال ها این نشریه را سهم نگذاشتند
Post views:
تاریخ
افزایش
کل
Mon, 23 Jul
+6
187
Tue, 24 Jul
+20
207
Wed, 25 Jul
+11
218
Thu, 26 Jul
+9
227
Fri, 27 Jul
+6
233
Sat, 28 Jul
+9
242
Sun, 29 Jul
+7
249
Mon, 30 Jul
+7
256
Tue, 31 Jul
+7
263
Wed, 1 Aug
+7
270
Thu, 28 May
0
270