Factory7

@Factory7 خوش می آید 0
  Channel access is restricted on Apple devices
آیا این کانال شماست؟ برای ویژگی های اضافی مالکیت را تأیید کنید

ژئو و زبان کانال
روسیه, روسی


ژئو کانال
روسیه
زبان کانال
روسی
رسته
موسیقی
اضافه شده به شاخص
03.07.2018 14:24
5 Dec 2018, 20:54 (1053 روز پیش)
آمار انتشار #1034:
هیچ کدامی از کانال ها این نشریه را سهم نگذاشتند
Post views:
تاریخ
افزایش
کل
Wed, 5 Dec
+92
92
Thu, 6 Dec
+88
180
Fri, 7 Dec
+48
228
Sat, 8 Dec
+140
368
Sun, 9 Dec
+57
425
Mon, 10 Dec
+36
461
Tue, 11 Dec
+39
500
Wed, 12 Dec
+32
532
Thu, 13 Dec
+71
603
Fri, 14 Dec
+21
624
Sat, 15 Dec
+16
640
Sun, 16 Dec
+20
660
Mon, 17 Dec
+19
679
Tue, 18 Dec
+9
688
Wed, 19 Dec
+13
701
Thu, 20 Dec
+10
711
Fri, 21 Dec
+11
722
Sat, 22 Dec
+6
728
Sun, 23 Dec
+5
733
Mon, 24 Dec
+10
743
Tue, 25 Dec
+6
749
Wed, 26 Dec
+8
757
Thu, 27 Dec
+6
763
Fri, 28 Dec
+15
778
Sat, 29 Dec
+11
789
Sun, 30 Dec
+11
800
Mon, 31 Dec
+6
806
Tue, 1 Jan
+3
809
Wed, 2 Jan
+5
814
Thu, 3 Jan
+5
819
Fri, 4 Jan
+3
822
Sat, 5 Jan
+3
825
Sun, 6 Jan
+2
827
Mon, 7 Jan
+2
829
Tue, 8 Jan
+4
833
Wed, 9 Jan
+4
837
Thu, 10 Jan
+2
839
Fri, 11 Jan
0
839
Sat, 12 Jan
+6
845
Sun, 13 Jan
+2
847
Mon, 14 Jan
0
847
Tue, 15 Jan
+3
850
Wed, 16 Jan
+2
852
Thu, 17 Jan
+5
857
Fri, 18 Jan
+6
863
Sat, 19 Jan
+1
864
Sun, 20 Jan
+4
868
Mon, 21 Jan
0
868
Tue, 22 Jan
+5
873
Wed, 23 Jan
+2
875
Thu, 24 Jan
+2
877
Fri, 25 Jan
+1
878
Sat, 26 Jan
+3
881
Sun, 27 Jan
+2
883
Mon, 28 Jan
0
883
Tue, 29 Jan
+3
886
Sat, 23 Oct
+1
887