Лингвист | Саморазвитие

@SlovarRu خوش می آید 3 700 + روابط متقابل

👥Канал для тех, кто хочет:
👂Понимать собеседника с полуслова
📜Увеличивать свой словарный запас
🔎Узнавать происхождение различных слов
Подписывайся, чтобы стать реальным лингвистом🎓
👤Админ @Geberalex
📢Реклама: тут☝️
autosale ➡️ @SlovarRu_reklama_bot
ژئو و زبان کانال
روسیه, روسی


با ایجاد کننده تماس گیرفتن
ژئو کانال
روسیه
زبان کانال
روسی
رسته
زبانشناسی
اضافه شده به شاخص
09.11.2017 15:12
16 Jul 2018, 18:04 (1237 روز پیش)
آمار انتشار #2177:
هیچ کدامی از کانال ها این نشریه را سهم نگذاشتند
Post views:
تاریخ
افزایش
کل
Mon, 23 Jul
+301
3678
Tue, 24 Jul
+2
3680
Wed, 25 Jul
+2
3682
Thu, 26 Jul
0
3682
Fri, 27 Jul
0
3682
Sat, 28 Jul
+302
3984
Sun, 29 Jul
+3
3987
Mon, 30 Jul
0
3987
Tue, 31 Jul
+2
3989
Wed, 1 Aug
0
3989
Thu, 2 Aug
0
3989
Fri, 3 Aug
+3
3992
Sat, 4 Aug
0
3992
Sun, 5 Aug
0
3992
Mon, 6 Aug
0
3992
Tue, 7 Aug
0
3992
Wed, 8 Aug
0
3992
Thu, 9 Aug
+1
3993
Fri, 10 Aug
0
3993
Sat, 11 Aug
0
3993
Sun, 12 Aug
0
3993
Mon, 13 Aug
0
3993
Tue, 14 Aug
0
3993
Wed, 15 Aug
0
3993
Thu, 16 Aug
0
3993
Fri, 17 Aug
0
3993
Sat, 18 Aug
0
3993
Sun, 19 Aug
0
3993
Mon, 20 Aug
0
3993
Tue, 21 Aug
0
3993
Wed, 22 Aug
0
3993
Thu, 23 Aug
0
3993
Fri, 24 Aug
0
3993
Sat, 25 Aug
0
3993
Sun, 26 Aug
0
3993
Mon, 27 Aug
0
3993
Tue, 28 Aug
0
3993
Wed, 29 Aug
0
3993
Thu, 30 Aug
0
3993
Sat, 4 Dec
0
3993