Начинающий Татуировщик

@Tattoo_beginner خوش می آید 1

Хочешь стать тату мастером? Давай вместе!
На этом канале ищу ответы на вопросы о профессии и делюсь в свободной форме.
Все вопросы и пожелания в ЛС - @Muscaria
ژئو و زبان کانال
روسیه, روسی


با ایجاد کننده تماس گیرفتن
ژئو کانال
روسیه
زبان کانال
روسی
رسته
هنر و عکس
اضافه شده به شاخص
08.01.2018 13:43
30 Jun 2018, 02:18 (706 روز پیش)
آمار انتشار #83:
هیچ کدامی از کانال ها این نشریه را سهم نگذاشتند
Post views:
تاریخ
افزایش
کل
Mon, 23 Jul
+1
188
Tue, 24 Jul
+1
189
Wed, 25 Jul
+6
195
Thu, 26 Jul
+2
197
Fri, 27 Jul
+7
204
Sat, 28 Jul
+1
205
Sun, 29 Jul
+2
207
Mon, 30 Jul
+2
209
Tue, 31 Jul
+1
210
Wed, 1 Aug
+2
212
Thu, 2 Aug
+3
215
Fri, 3 Aug
+1
216
Sat, 4 Aug
0
216
Sun, 5 Aug
+3
219
Mon, 6 Aug
+1
220
Tue, 7 Aug
+1
221
Wed, 8 Aug
+2
223
Thu, 9 Aug
+3
226
Fri, 10 Aug
0
226
Sat, 11 Aug
0
226
Sun, 12 Aug
+3
229
Mon, 13 Aug
+1
230
Tue, 14 Aug
+5
235
Wed, 15 Aug
+2
237
Thu, 16 Aug
+1
238
Fri, 17 Aug
0
238
Sat, 18 Aug
+4
242
Sun, 19 Aug
+1
243
Mon, 20 Aug
+1
244
Tue, 21 Aug
+4
248
Wed, 22 Aug
0
248
Thu, 23 Aug
0
248
Fri, 24 Aug
+1
249
Sat, 25 Aug
+4
253
Sun, 26 Aug
+2
255
Mon, 27 Aug
+2
257
Tue, 28 Aug
+2
259
Wed, 29 Aug
+1
260
Thu, 30 Aug
0
260
Fri, 31 Aug
+2
262
Sat, 1 Sep
0
262
Sun, 2 Sep
0
262
Mon, 3 Sep
+2
264
Tue, 4 Sep
+4
268
Wed, 5 Sep
+2
270
Thu, 6 Sep
+2
272
Fri, 7 Sep
+2
274
Sat, 8 Sep
+1
275
Sun, 9 Sep
+2
277
Mon, 10 Sep
+2
279
Tue, 11 Sep
0
279
Wed, 12 Sep
+1
280
Thu, 13 Sep
0
280
Fri, 14 Sep
0
280
Sat, 15 Sep
+2
282
Sun, 16 Sep
+1
283
Mon, 17 Sep
+5
288
Tue, 18 Sep
+1
289
Wed, 19 Sep
+1
290
Thu, 20 Sep
+1
291
Fri, 21 Sep
0
291
Sat, 22 Sep
0
291
Sun, 23 Sep
+4
295
Mon, 24 Sep
+1
296
Tue, 25 Sep
0
296
Wed, 26 Sep
+3
299
Thu, 27 Sep
0
299
Fri, 28 Sep
+2
301
Sat, 29 Sep
+1
302
Sun, 30 Sep
+3
305
Mon, 1 Oct
+1
306
Tue, 2 Oct
+1
307
Wed, 3 Oct
+1
308
Thu, 4 Oct
+1
309
Fri, 5 Oct
+2
311
Sat, 6 Oct
0
311
Sun, 7 Oct
+1
312
Mon, 8 Oct
+1
313
Tue, 9 Oct
+2
315
Wed, 10 Oct
+1
316
Thu, 11 Oct
+1
317
Fri, 12 Oct
+1
318
Sat, 13 Oct
+1
319
Sun, 14 Oct
0
319
Mon, 15 Oct
0
319
Tue, 16 Oct
+1
320
Wed, 17 Oct
+3
323
Thu, 18 Oct
+1
324
Fri, 19 Oct
+2
326
Sat, 20 Oct
+1
327
Sun, 21 Oct
+2
329
Mon, 22 Oct
0
329
Tue, 23 Oct
0
329
Wed, 24 Oct
+1
330
Thu, 25 Oct
+1
331
Fri, 26 Oct
+1
332
Sat, 27 Oct
+4
336
Sun, 28 Oct
+1
337
Mon, 29 Oct
+2
339
Tue, 30 Oct
+2
341
Wed, 31 Oct
+1
342
Thu, 1 Nov
+1
343
Fri, 2 Nov
+4
347
Sat, 3 Nov
0
347
Sun, 4 Nov
+2
349
Mon, 5 Nov
0
349
Tue, 6 Nov
0
349
Wed, 7 Nov
+2
351
Thu, 8 Nov
0
351
Fri, 9 Nov
+2
353
Sat, 10 Nov
0
353
Sun, 11 Nov
+2
355
Mon, 12 Nov
+1
356
Tue, 13 Nov
+2
358
Wed, 14 Nov
+1
359
Thu, 15 Nov
0
359
Fri, 16 Nov
0
359
Sat, 17 Nov
0
359
Sun, 18 Nov
+3
362
Mon, 19 Nov
+1
363
Tue, 20 Nov
+2
365
Wed, 21 Nov
0
365
Thu, 22 Nov
0
365
Fri, 23 Nov
+2
367
Sat, 24 Nov
0
367
Sun, 25 Nov
+1
368
Mon, 26 Nov
0
368
Tue, 27 Nov
+1
369
Wed, 28 Nov
+1
370
Thu, 29 Nov
+3
373
Fri, 30 Nov
+1
374
Sat, 1 Dec
+3
377
Sun, 2 Dec
0
377
Mon, 3 Dec
+3
380
Tue, 4 Dec
+2
382
Wed, 5 Dec
+1
383
Thu, 6 Dec
0
383
Fri, 7 Dec
+1
384
Sat, 8 Dec
0
384
Sun, 9 Dec
+1
385
Mon, 10 Dec
+1
386
Tue, 11 Dec
+1
387
Wed, 12 Dec
+2
389
Thu, 13 Dec
+1
390
Fri, 14 Dec
0
390
Sat, 15 Dec
+1
391
Sun, 16 Dec
+1
392
Mon, 17 Dec
+1
393
Tue, 18 Dec
+2
395
Wed, 19 Dec
+2
397
Thu, 20 Dec
0
397
Fri, 21 Dec
+2
399
Sat, 22 Dec
0
399
Sun, 23 Dec
+1
400
Mon, 24 Dec
+2
402
Tue, 25 Dec
0
402
Wed, 26 Dec
0
402
Thu, 27 Dec
+2
404
Fri, 28 Dec
+1
405
Sat, 29 Dec
+1
406
Sun, 30 Dec
0
406
Mon, 31 Dec
+1
407
Tue, 1 Jan
+1
408
Wed, 2 Jan
0
408
Thu, 3 Jan
+3
411
Fri, 4 Jan
+2
413
Sat, 5 Jan
+1
414
Sun, 6 Jan
0
414
Mon, 7 Jan
0
414
Tue, 8 Jan
+2
416
Wed, 9 Jan
0
416
Thu, 10 Jan
+2
418
Fri, 11 Jan
+5
423
Sat, 12 Jan
+2
425
Sun, 13 Jan
+1
426
Mon, 14 Jan
+1
427
Tue, 15 Jan
+1
428
Wed, 16 Jan
0
428
Thu, 17 Jan
+1
429
Fri, 18 Jan
+1
430
Sat, 19 Jan
+3
433
Sun, 20 Jan
0
433
Mon, 21 Jan
+1
434
Tue, 22 Jan
+2
436
Wed, 23 Jan
0
436
Thu, 24 Jan
+2
438
Fri, 25 Jan
0
438
Sat, 26 Jan
+1
439
Sun, 27 Jan
0
439
Mon, 28 Jan
+1
440
Tue, 29 Jan
+1
441
Wed, 30 Jan
0
441
Thu, 31 Jan
+3
444
Fri, 1 Feb
+1
445
Sat, 2 Feb
+2
447
Sun, 3 Feb
+1
448
Mon, 4 Feb
+1
449
Tue, 5 Feb
0
449
Wed, 6 Feb
+2
451
Thu, 7 Feb
+1
452
Fri, 8 Feb
+1
453
Sat, 9 Feb
0
453
Sun, 10 Feb
+2
455
Mon, 11 Feb
+3
458
Tue, 12 Feb
+2
460
Wed, 13 Feb
0
460
Thu, 14 Feb
+3
463
Fri, 15 Feb
+5
468
Sat, 16 Feb
+2
470
Sun, 17 Feb
+1
471
Mon, 18 Feb
+4
475
Tue, 19 Feb
+1
476
Wed, 20 Feb
0
476
Thu, 21 Feb
0
476
Fri, 22 Feb
+1
477
Sat, 23 Feb
+1
478
Sun, 24 Feb
+1
479
Mon, 25 Feb
+1
480
Tue, 26 Feb
+2
482
Wed, 27 Feb
+2
484
Thu, 28 Feb
+1
485
Fri, 1 Mar
+1
486
Sat, 2 Mar
+2
488
Sun, 3 Mar
0
488
Mon, 4 Mar
+1
489
Tue, 5 Mar
+3
492
Wed, 6 Mar
+3
495
Thu, 7 Mar
0
495
Fri, 8 Mar
+1
496
Sat, 9 Mar
+1
497
Sun, 10 Mar
+3
500
Mon, 11 Mar
+2
502
Tue, 12 Mar
0
502
Wed, 13 Mar
+1
503
Thu, 14 Mar
+5
508
Fri, 15 Mar
+1
509
Sat, 16 Mar
+2
511
Sun, 17 Mar
+1
512
Mon, 18 Mar
+4
516
Tue, 19 Mar
+1
517
Wed, 20 Mar
+2
519
Thu, 21 Mar
+3
522
Fri, 22 Mar
0
522
Sat, 23 Mar
+1
523
Sun, 24 Mar
+2
525
Mon, 25 Mar
0
525
Tue, 26 Mar
+1
526
Wed, 27 Mar
+1
527
Thu, 28 Mar
+1
528
Fri, 29 Mar
+1
529
Sat, 30 Mar
+1
530
Sun, 31 Mar
+1
531
Mon, 1 Apr
+1
532
Tue, 2 Apr
0
532
Wed, 3 Apr
+3
535
Thu, 4 Apr
0
535
Fri, 5 Apr
+1
536
Sat, 6 Apr
+1
537
Sun, 7 Apr
+2
539
Mon, 8 Apr
0
539
Tue, 9 Apr
+1
540
Wed, 10 Apr
+2
542
Thu, 11 Apr
+2
544
Fri, 12 Apr
0
544
Sat, 13 Apr
0
544
Sun, 14 Apr
+1
545
Mon, 15 Apr
0
545
Tue, 16 Apr
0
545
Wed, 17 Apr
+1
546
Thu, 18 Apr
+2
548
Fri, 19 Apr
0
548
Sat, 20 Apr
0
548
Sun, 21 Apr
+1
549
Mon, 22 Apr
0
549
Tue, 23 Apr
+1
550
Wed, 24 Apr
0
550
Thu, 25 Apr
+2
552
Fri, 26 Apr
+2
554
Sat, 27 Apr
+2
556
Sun, 28 Apr
0
556
Mon, 29 Apr
0
556
Tue, 30 Apr
+1
557
Wed, 1 May
+1
558
Thu, 2 May
+2
560
Fri, 3 May
0
560
Sat, 4 May
+3
563
Sun, 5 May
+2
565
Mon, 6 May
+1
566
Tue, 7 May
+1
567
Wed, 8 May
+1
568
Thu, 9 May
+2
570
Fri, 10 May
+1
571
Sat, 11 May
0
571
Sun, 12 May
+1
572
Mon, 13 May
+1
573
Tue, 14 May
+1
574
Wed, 15 May
0
574
Thu, 16 May
+3
577
Fri, 17 May
0
577
Sat, 18 May
0
577
Fri, 5 Jun
0
1134