Несносный босс

@Tvoiyboss خوش می آید 0
آیا این کانال شماست؟ برای ویژگی های اضافی مالکیت را تأیید کنید

Называй меня просто босс.
Если я услышу от тебя хотя бы одну жалобу.
Мигом останешься на вторую смену.
Вздумаешь отписаться?
Я найду тебя и схвачу тебя за тестиколу.
Ты все понял?
А ну марш читать чат
ژئو و زبان کانال
روسیه, روسی


ژئو کانال
روسیه
زبان کانال
روسی
رسته
طنز و سرگرمی
اضافه شده به شاخص
20.09.2017 23:55
25 Sep 2017, 09:08 (875 روز پیش)
آمار انتشار #18:
هیچ کدامی از کانال ها این نشریه را سهم نگذاشتند
بازدید های روزانه:
تاریخ در ١ روز کل
23 Jul, Mon 0 106
24 Jul, Tue 0 106
25 Jul, Wed 0 106
26 Jul, Thu 0 106
27 Jul, Fri 0 106
28 Jul, Sat 0 106
29 Jul, Sun 0 106
30 Jul, Mon 0 106
31 Jul, Tue 0 106
1 Aug, Wed 0 106
2 Aug, Thu 0 106
3 Aug, Fri 0 106
4 Aug, Sat 0 106
5 Aug, Sun 0 106
6 Aug, Mon 0 106
7 Aug, Tue 0 106
8 Aug, Wed 0 106
9 Aug, Thu 0 106
10 Aug, Fri 0 106
11 Aug, Sat 0 106
12 Aug, Sun 0 106
13 Aug, Mon 0 106
14 Aug, Tue 0 106
15 Aug, Wed 0 106
16 Aug, Thu 0 106
17 Aug, Fri 0 106
18 Aug, Sat 0 106
19 Aug, Sun 0 106
20 Aug, Mon 0 106
21 Aug, Tue 0 106
22 Aug, Wed 0 106
23 Aug, Thu 0 106
24 Aug, Fri 0 106
25 Aug, Sat 0 106
26 Aug, Sun 0 106
27 Aug, Mon 0 106
28 Aug, Tue 0 106
29 Aug, Wed 0 106
30 Aug, Thu 0 106
31 Aug, Fri 0 106
1 Sep, Sat 0 106
2 Sep, Sun 0 106
3 Sep, Mon 0 106
4 Sep, Tue 0 106
5 Sep, Wed 0 106
6 Sep, Thu 0 106
7 Sep, Fri 0 106
8 Sep, Sat 0 106
9 Sep, Sun 0 106
10 Sep, Mon 0 106
11 Sep, Tue 0 106
12 Sep, Wed 0 106
13 Sep, Thu 0 106
14 Sep, Fri 0 106
15 Sep, Sat 0 106
16 Sep, Sun 0 106
17 Sep, Mon 0 106
18 Sep, Tue 0 106
19 Sep, Wed 0 106
20 Sep, Thu 0 106
21 Sep, Fri +1 107
22 Sep, Sat 0 107
23 Sep, Sun 0 107
24 Sep, Mon 0 107
25 Sep, Tue 0 107
26 Sep, Wed 0 107
27 Sep, Thu 0 107
28 Sep, Fri 0 107
29 Sep, Sat 0 107
30 Sep, Sun +1 108
1 Oct, Mon 0 108
2 Oct, Tue 0 108
3 Oct, Wed 0 108
4 Oct, Thu 0 108
5 Oct, Fri 0 108
6 Oct, Sat 0 108
7 Oct, Sun 0 108
8 Oct, Mon 0 108
9 Oct, Tue 0 108
10 Oct, Wed 0 108
11 Oct, Thu 0 108
12 Oct, Fri 0 108
13 Oct, Sat 0 108
14 Oct, Sun 0 108
15 Oct, Mon 0 108
16 Oct, Tue +1 109
17 Oct, Wed 0 109
18 Oct, Thu 0 109
19 Oct, Fri 0 109
20 Oct, Sat 0 109
21 Oct, Sun 0 109
22 Oct, Mon 0 109
23 Oct, Tue 0 109
24 Oct, Wed 0 109
25 Oct, Thu 0 109
26 Oct, Fri 0 109
27 Oct, Sat 0 109
28 Oct, Sun 0 109
29 Oct, Mon 0 109
30 Oct, Tue +1 110
17 Feb, Mon 0 149