Алена и Америка

@alena_america خوش می آید 4 0

Об Америке не из книжек.
Менеджер - @juli_artime
ژئو و زبان کانال
روسیه, روسی


با ایجاد کننده تماس گیرفتن
ژئو کانال
روسیه
زبان کانال
روسی
رسته
مسافرت
اضافه شده به شاخص
22.11.2017 14:24
8 May 2018, 13:59 (1355 روز پیش)
آمار انتشار #484:
هیچ کدامی از کانال ها این نشریه را سهم نگذاشتند
Post views:
تاریخ
افزایش
کل
Mon, 23 Jul
+7
38015
Tue, 24 Jul
+8
38023
Wed, 25 Jul
+5
38028
Thu, 26 Jul
+3
38031
Fri, 27 Jul
+4
38035
Sat, 28 Jul
+2
38037
Sun, 29 Jul
+10
38047
Mon, 30 Jul
+6
38053
Tue, 31 Jul
+2
38055
Wed, 1 Aug
+3
38058
Thu, 2 Aug
+5
38063
Fri, 3 Aug
+3
38066
Sat, 4 Aug
+2
38068
Sun, 5 Aug
+1
38069
Mon, 6 Aug
+1
38070
Tue, 7 Aug
+7
38077
Wed, 8 Aug
0
38077
Sat, 11 Aug
0
38082
Sun, 12 Aug
+2
38084
Mon, 13 Aug
+3
38087
Tue, 14 Aug
+5
38092
Wed, 15 Aug
+4
38096
Thu, 16 Aug
+7
38103
Fri, 17 Aug
+10
38113
Sat, 18 Aug
+3
38116
Sun, 19 Aug
+2
38118
Tue, 21 Aug
0
38128
Wed, 22 Aug
+5
38133
Thu, 23 Aug
+4
38137
Fri, 24 Aug
+1
38138
Tue, 20 Nov
0
38302
Thu, 22 Nov
0
38306
Thu, 27 Dec
0
38331
Fri, 22 Mar
0
38384
Tue, 30 Apr
0
38396
Wed, 5 Jun
0
38415
Sat, 27 Jul
0
38432
Tue, 27 Aug
0
38524
Wed, 28 Aug
+7
38531
Wed, 4 Dec
0
38826
Tue, 25 Feb
0
38970
05:59
38968
06:59
0
38968
07:59
0
38968
08:59
0
38968
09:59
0
38968
10:59
0
38968
11:59
0
38968
12:59
0
38968
13:59
0
38968
14:59
0
38968
15:59
+1
38969
16:59
0
38969
17:59
0
38969
18:59
0
38969
19:59
0
38969
20:59
+1
38970
21:59
0
38970
22:59
0
38970
23:59
0
38970
Tue, 1 Dec
0
39246
Tue, 13 Apr
0
39345
Sat, 22 Jan
0
39345