Бизнес-фарш

@biz_farsh خوش می آید 0
آیا این کانال شماست؟ برای ویژگی های اضافی مالکیت را تأیید کنید

Практика применения бизнес-процессов в b2b и b2c компаниях. Да, важно - человеческим языком.
простыепроцессы.рф
устройобзвон.рф
youtube.com/user/efominsoft
ژئو و زبان کانال
روسیه, روسی


ژئو کانال
روسیه
زبان کانال
روسی
رسته
کسب و کار و استارت آپ ها
اضافه شده به شاخص
01.10.2017 23:17
10 Oct 2018, 08:30 (714 روز پیش)
آمار انتشار #51:
هیچ کدامی از کانال ها این نشریه را سهم نگذاشتند
Post views:
تاریخ
افزایش
کل
Wed, 10 Oct
+73
73
Thu, 11 Oct
+9
82
Fri, 12 Oct
+65
147
Sat, 13 Oct
+8
155
Sun, 14 Oct
+7
162
Mon, 15 Oct
+10
172
Tue, 16 Oct
+3
175
Wed, 17 Oct
0
175
Thu, 18 Oct
+72
247
Fri, 19 Oct
+5
252
Sat, 20 Oct
+3
255
Sun, 21 Oct
0
255
Mon, 22 Oct
+16
271
Tue, 23 Oct
+4
275
Wed, 24 Oct
0
275
Thu, 25 Oct
+2
277
Fri, 26 Oct
+2
279
Sat, 27 Oct
+1
280
Sun, 28 Oct
+2
282
Mon, 29 Oct
0
282
Tue, 30 Oct
+3
285
Wed, 31 Oct
0
285
Thu, 1 Nov
+1
286
Fri, 2 Nov
+1
287
Sat, 3 Nov
+1
288
Sun, 4 Nov
+3
291
Mon, 5 Nov
+2
293
Tue, 6 Nov
+2
295
Wed, 7 Nov
0
295
Thu, 8 Nov
0
295
Fri, 9 Nov
+1
296
Sat, 10 Nov
+1
297
Sun, 11 Nov
0
297
Mon, 12 Nov
+1
298
Tue, 13 Nov
0
298
Wed, 14 Nov
+3
301
Thu, 15 Nov
+2
303
Fri, 16 Nov
0
303
Sat, 17 Nov
+1
304
Sun, 18 Nov
+2
306
Mon, 19 Nov
+1
307
Tue, 20 Nov
+1
308
Wed, 21 Nov
+1
309
Thu, 22 Nov
0
309
Fri, 23 Nov
0
309
Sat, 24 Nov
+2
311
Sun, 25 Nov
+3
314
Mon, 26 Nov
0
314
Tue, 27 Nov
0
314
Wed, 28 Nov
0
314
Thu, 29 Nov
+1
315
Fri, 30 Nov
0
315
Sat, 1 Dec
+1
316
Sun, 2 Dec
0
316
Mon, 3 Dec
0
316
Tue, 4 Dec
0
316
Wed, 5 Dec
0
316
Thu, 6 Dec
+2
318
Fri, 7 Dec
+1
319
Sat, 8 Dec
0
319
Sun, 9 Dec
0
319
Mon, 10 Dec
0
319
Tue, 11 Dec
+2
321
Wed, 12 Dec
0
321
Thu, 13 Dec
0
321
Fri, 14 Dec
0
321
Sat, 15 Dec
0
321
Sun, 16 Dec
+1
322
Mon, 17 Dec
+1
323
Tue, 18 Dec
0
323
Wed, 19 Dec
+1
324
Thu, 20 Dec
+2
326
Fri, 21 Dec
0
326
Sat, 22 Dec
0
326
Sun, 23 Dec
0
326
Mon, 24 Dec
+1
327
Tue, 25 Dec
+1
328
Wed, 26 Dec
+1
329
Thu, 27 Dec
0
329
Fri, 28 Dec
0
329
Sat, 29 Dec
+1
330
Sun, 30 Dec
+1
331
Mon, 31 Dec
+1
332
Tue, 1 Jan
0
332
Wed, 2 Jan
0
332
Thu, 3 Jan
+1
333
Fri, 4 Jan
+4
337
Sat, 5 Jan
0
337
Sun, 6 Jan
0
337
Mon, 7 Jan
+2
339
Tue, 8 Jan
+1
340
Wed, 9 Jan
0
340
Thu, 10 Jan
+3
343
Fri, 11 Jan
0
343
Sat, 12 Jan
0
343
Sun, 13 Jan
0
343
Mon, 14 Jan
0
343
Tue, 15 Jan
+1
344
Wed, 16 Jan
+1
345
Thu, 17 Jan
0
345
Fri, 18 Jan
0
345
Sat, 19 Jan
0
345
Sun, 20 Jan
0
345
Mon, 21 Jan
0
345
Tue, 22 Jan
+1
346
Wed, 23 Jan
0
346
Thu, 24 Jan
+1
347
Fri, 25 Jan
0
347
Sat, 26 Jan
0
347
Sun, 27 Jan
+1
348
Mon, 28 Jan
+1
349
Tue, 29 Jan
0
349
Wed, 30 Jan
0
349
Thu, 31 Jan
+1
350
Fri, 1 Feb
0
350
Sat, 2 Feb
0
350
Sun, 3 Feb
+1
351
Mon, 4 Feb
0
351
Tue, 5 Feb
0
351
Wed, 6 Feb
0
351
Thu, 7 Feb
0
351
Fri, 8 Feb
0
351
Sat, 9 Feb
0
351
Sun, 10 Feb
0
351
Mon, 11 Feb
0
351
Tue, 12 Feb
+1
352
Wed, 13 Feb
+1
353
Thu, 14 Feb
0
353
Fri, 15 Feb
0
353
Sat, 16 Feb
0
353
Sun, 17 Feb
0
353
Mon, 18 Feb
+1
354
Tue, 19 Feb
+1
355
Wed, 20 Feb
+1
356
Thu, 21 Feb
0
356
Fri, 22 Feb
+1
357
Sat, 23 Feb
0
357
Sun, 24 Feb
+1
358
Mon, 25 Feb
0
358
Tue, 26 Feb
0
358
Wed, 27 Feb
0
358
Thu, 28 Feb
+1
359
Fri, 1 Mar
0
359
Sat, 2 Mar
+1
360
Sun, 3 Mar
+1
361
Mon, 4 Mar
0
361
Tue, 5 Mar
0
361
Wed, 6 Mar
0
361
Thu, 7 Mar
+1
362
Fri, 8 Mar
0
362
Sat, 9 Mar
+2
364
Sun, 10 Mar
0
364
Mon, 11 Mar
0
364
Tue, 12 Mar
0
364
Wed, 13 Mar
0
364
Thu, 14 Mar
0
364
Fri, 15 Mar
0
364
Sat, 16 Mar
0
364
Sun, 17 Mar
+1
365
Mon, 18 Mar
0
365
Tue, 19 Mar
+5
370
Wed, 20 Mar
+2
372
Thu, 21 Mar
0
372
Fri, 22 Mar
0
372
Sat, 23 Mar
+5
377
Sun, 24 Mar
+2
379
Mon, 25 Mar
0
379
Tue, 26 Mar
+3
382
Wed, 27 Mar
0
382
Thu, 28 Mar
0
382
Fri, 29 Mar
+1
383
Sat, 30 Mar
0
383
Sun, 31 Mar
0
383
Mon, 1 Apr
+3
386
Tue, 2 Apr
0
386
Wed, 3 Apr
0
386
Thu, 4 Apr
0
386
Fri, 5 Apr
0
386
Sat, 6 Apr
0
386
Sun, 7 Apr
0
386
Mon, 8 Apr
0
386
Tue, 9 Apr
0
386
Wed, 10 Apr
0
386
Thu, 11 Apr
0
386
Fri, 12 Apr
+1
387
Sat, 13 Apr
+1
388
Sun, 14 Apr
+1
389
Mon, 15 Apr
0
389
Tue, 16 Apr
0
389
Wed, 17 Apr
0
389
Thu, 18 Apr
0
389
Fri, 19 Apr
0
389
Sat, 20 Apr
0
389
Sun, 21 Apr
0
389
Mon, 22 Apr
0
389
Tue, 23 Apr
0
389
Wed, 24 Apr
0
389
Thu, 25 Apr
+2
391
Fri, 26 Apr
0
391
Sat, 27 Apr
0
391
Sun, 28 Apr
0
391
Mon, 29 Apr
0
391
Tue, 30 Apr
0
391
Wed, 1 May
0
391
Thu, 2 May
+1
392
Fri, 3 May
0
392
Sat, 4 May
0
392
Sun, 5 May
0
392
Mon, 6 May
0
392
Tue, 7 May
0
392
Wed, 8 May
+1
393
Thu, 9 May
0
393
Fri, 10 May
0
393
Sat, 11 May
0
393
Sun, 12 May
0
393
Mon, 13 May
0
393
Tue, 14 May
0
393
Wed, 15 May
0
393
Thu, 16 May
0
393
Fri, 17 May
0
393
Sat, 18 May
0
393
Sun, 19 May
0
393
Mon, 20 May
0
393
Tue, 21 May
0
393
Wed, 22 May
0
393
Thu, 23 May
0
393
Fri, 24 May
0
393
Sat, 25 May
+1
394
Sun, 26 May
0
394
Mon, 27 May
0
394
Tue, 28 May
0
394
Wed, 29 May
0
394
Thu, 30 May
+1
395
Fri, 31 May
0
395
Sat, 1 Jun
0
395
Sun, 2 Jun
0
395
Mon, 3 Jun
0
395
Tue, 4 Jun
0
395
Wed, 5 Jun
0
395
Thu, 6 Jun
0
395
Fri, 7 Jun
0
395
Sat, 8 Jun
0
395
Sun, 9 Jun
0
395
Mon, 10 Jun
0
395
Tue, 11 Jun
0
395
Wed, 12 Jun
0
395
Thu, 13 Jun
0
395
Fri, 14 Jun
0
395
Sat, 15 Jun
0
395
Sun, 16 Jun
0
395
Mon, 17 Jun
0
395
Tue, 18 Jun
0
395
Wed, 19 Jun
+1
396
Thu, 20 Jun
0
396
Fri, 21 Jun
0
396
Sat, 22 Jun
+1
397
Sun, 23 Jun
0
397
Mon, 24 Jun
0
397
Tue, 25 Jun
0
397
Wed, 26 Jun
0
397
Thu, 27 Jun
0
397
Fri, 28 Jun
0
397
Sat, 29 Jun
0
397
Sun, 30 Jun
0
397
Mon, 1 Jul
0
397
Tue, 2 Jul
0
397
Wed, 3 Jul
0
397
Thu, 4 Jul
0
397
Fri, 5 Jul
0
397
Sat, 6 Jul
0
397
Sun, 7 Jul
0
397
Mon, 8 Jul
0
397
Tue, 9 Jul
0
397
Wed, 10 Jul
0
397
Thu, 11 Jul
0
397
Fri, 12 Jul
0
397
Sat, 13 Jul
0
397
Sun, 14 Jul
0
397
Mon, 15 Jul
0
397
Tue, 16 Jul
0
397
Wed, 17 Jul
0
397
Thu, 18 Jul
0
397
Fri, 19 Jul
0
397
Sat, 20 Jul
0
397
Sun, 21 Jul
0
397
Mon, 22 Jul
0
397
Tue, 23 Jul
0
397
Wed, 24 Jul
0
397
Thu, 25 Jul
0
397
Fri, 26 Jul
0
397
Sat, 27 Jul
0
397
Sun, 28 Jul
0
397
Mon, 29 Jul
0
397
Tue, 30 Jul
+1
398
Wed, 31 Jul
0
398
Thu, 1 Aug
0
398
Fri, 2 Aug
0
398
Sat, 3 Aug
0
398
Sun, 4 Aug
0
398
Mon, 5 Aug
0
398
Wed, 23 Sep
0
425