Бизнес-фарш

@biz_farsh خوش می آید 0
آیا این کانال شماست؟ برای ویژگی های اضافی مالکیت را تأیید کنید

Практика применения бизнес-процессов в b2b и b2c компаниях. Да, важно - человеческим языком.
простыепроцессы.рф
устройобзвон.рф
youtube.com/user/efominsoft
ژئو و زبان کانال
روسیه, روسی


ژئو کانال
روسیه
زبان کانال
روسی
رسته
کسب و کار و استارت آپ ها
اضافه شده به شاخص
01.10.2017 23:17
18 Oct 2018, 08:30 (704 روز پیش)
آمار انتشار #53:
هیچ کدامی از کانال ها این نشریه را سهم نگذاشتند
Post views:
تاریخ
افزایش
کل
Thu, 18 Oct
+72
72
Fri, 19 Oct
+5
77
Sat, 20 Oct
+3
80
Sun, 21 Oct
0
80
Mon, 22 Oct
+44
124
Tue, 23 Oct
+8
132
Wed, 24 Oct
+6
138
Thu, 25 Oct
+4
142
Fri, 26 Oct
+3
145
Sat, 27 Oct
+2
147
Sun, 28 Oct
+2
149
Mon, 29 Oct
+2
151
Tue, 30 Oct
+4
155
Wed, 31 Oct
0
155
Thu, 1 Nov
+3
158
Fri, 2 Nov
+2
160
Sat, 3 Nov
+3
163
Sun, 4 Nov
+3
166
Mon, 5 Nov
+4
170
Tue, 6 Nov
+2
172
Wed, 7 Nov
0
172
Thu, 8 Nov
0
172
Fri, 9 Nov
+1
173
Sat, 10 Nov
+1
174
Sun, 11 Nov
0
174
Mon, 12 Nov
+3
177
Tue, 13 Nov
0
177
Wed, 14 Nov
+3
180
Thu, 15 Nov
+2
182
Fri, 16 Nov
+2
184
Sat, 17 Nov
+3
187
Sun, 18 Nov
+3
190
Mon, 19 Nov
+2
192
Tue, 20 Nov
+1
193
Wed, 21 Nov
+1
194
Thu, 22 Nov
0
194
Fri, 23 Nov
0
194
Sat, 24 Nov
+2
196
Sun, 25 Nov
+3
199
Mon, 26 Nov
0
199
Tue, 27 Nov
0
199
Wed, 28 Nov
+1
200
Thu, 29 Nov
+1
201
Fri, 30 Nov
0
201
Sat, 1 Dec
+1
202
Sun, 2 Dec
0
202
Mon, 3 Dec
0
202
Tue, 4 Dec
0
202
Wed, 5 Dec
+2
204
Thu, 6 Dec
+2
206
Fri, 7 Dec
+1
207
Sat, 8 Dec
0
207
Sun, 9 Dec
0
207
Mon, 10 Dec
+1
208
Tue, 11 Dec
+3
211
Wed, 12 Dec
+1
212
Thu, 13 Dec
0
212
Fri, 14 Dec
0
212
Sat, 15 Dec
0
212
Sun, 16 Dec
+1
213
Mon, 17 Dec
+3
216
Tue, 18 Dec
0
216
Wed, 19 Dec
+1
217
Thu, 20 Dec
+1
218
Fri, 21 Dec
0
218
Sat, 22 Dec
+1
219
Sun, 23 Dec
0
219
Mon, 24 Dec
+1
220
Tue, 25 Dec
+1
221
Wed, 26 Dec
+2
223
Thu, 27 Dec
+1
224
Fri, 28 Dec
0
224
Sat, 29 Dec
+1
225
Sun, 30 Dec
0
225
Mon, 31 Dec
+1
226
Tue, 1 Jan
0
226
Wed, 2 Jan
0
226
Thu, 3 Jan
+1
227
Fri, 4 Jan
+4
231
Sat, 5 Jan
0
231
Sun, 6 Jan
0
231
Mon, 7 Jan
+2
233
Tue, 8 Jan
+1
234
Wed, 9 Jan
0
234
Thu, 10 Jan
+3
237
Fri, 11 Jan
+1
238
Sat, 12 Jan
0
238
Sun, 13 Jan
0
238
Mon, 14 Jan
0
238
Tue, 15 Jan
+1
239
Wed, 16 Jan
+1
240
Thu, 17 Jan
0
240
Fri, 18 Jan
0
240
Sat, 19 Jan
0
240
Sun, 20 Jan
0
240
Mon, 21 Jan
0
240
Tue, 22 Jan
+1
241
Wed, 23 Jan
0
241
Thu, 24 Jan
+2
243
Fri, 25 Jan
0
243
Sat, 26 Jan
0
243
Sun, 27 Jan
+1
244
Mon, 28 Jan
+1
245
Tue, 29 Jan
0
245
Wed, 30 Jan
0
245
Thu, 31 Jan
+1
246
Fri, 1 Feb
0
246
Sat, 2 Feb
0
246
Sun, 3 Feb
+1
247
Mon, 4 Feb
+1
248
Tue, 5 Feb
0
248
Wed, 6 Feb
0
248
Thu, 7 Feb
0
248
Fri, 8 Feb
0
248
Sat, 9 Feb
0
248
Sun, 10 Feb
+1
249
Mon, 11 Feb
0
249
Tue, 12 Feb
+1
250
Wed, 13 Feb
+1
251
Thu, 14 Feb
0
251
Fri, 15 Feb
0
251
Sat, 16 Feb
0
251
Sun, 17 Feb
0
251
Mon, 18 Feb
+1
252
Tue, 19 Feb
+2
254
Wed, 20 Feb
+1
255
Thu, 21 Feb
0
255
Fri, 22 Feb
+1
256
Sat, 23 Feb
0
256
Sun, 24 Feb
+2
258
Mon, 25 Feb
0
258
Tue, 26 Feb
0
258
Wed, 27 Feb
0
258
Thu, 28 Feb
+1
259
Fri, 1 Mar
0
259
Sat, 2 Mar
+1
260
Sun, 3 Mar
+1
261
Mon, 4 Mar
0
261
Tue, 5 Mar
0
261
Wed, 6 Mar
0
261
Thu, 7 Mar
+1
262
Fri, 8 Mar
0
262
Sat, 9 Mar
+2
264
Sun, 10 Mar
+1
265
Mon, 11 Mar
0
265
Tue, 12 Mar
0
265
Wed, 13 Mar
0
265
Thu, 14 Mar
0
265
Fri, 15 Mar
0
265
Sat, 16 Mar
0
265
Sun, 17 Mar
+1
266
Mon, 18 Mar
+1
267
Tue, 19 Mar
+9
276
Wed, 20 Mar
+5
281
Thu, 21 Mar
0
281
Fri, 22 Mar
0
281
Sat, 23 Mar
+4
285
Sun, 24 Mar
+2
287
Mon, 25 Mar
0
287
Tue, 26 Mar
+4
291
Wed, 27 Mar
0
291
Thu, 28 Mar
0
291
Fri, 29 Mar
+2
293
Sat, 30 Mar
0
293
Sun, 31 Mar
0
293
Mon, 1 Apr
+4
297
Tue, 2 Apr
0
297
Wed, 3 Apr
0
297
Thu, 4 Apr
0
297
Fri, 5 Apr
0
297
Sat, 6 Apr
0
297
Sun, 7 Apr
0
297
Mon, 8 Apr
0
297
Tue, 9 Apr
0
297
Wed, 10 Apr
0
297
Thu, 11 Apr
0
297
Fri, 12 Apr
+1
298
Sat, 13 Apr
+1
299
Sun, 14 Apr
+1
300
Mon, 15 Apr
0
300
Tue, 16 Apr
0
300
Wed, 17 Apr
0
300
Thu, 18 Apr
0
300
Fri, 19 Apr
0
300
Sat, 20 Apr
0
300
Sun, 21 Apr
0
300
Mon, 22 Apr
0
300
Tue, 23 Apr
0
300
Wed, 24 Apr
0
300
Thu, 25 Apr
+2
302
Fri, 26 Apr
0
302
Sat, 27 Apr
0
302
Sun, 28 Apr
0
302
Mon, 29 Apr
0
302
Tue, 30 Apr
0
302
Wed, 1 May
0
302
Thu, 2 May
+1
303
Fri, 3 May
0
303
Sat, 4 May
0
303
Sun, 5 May
0
303
Mon, 6 May
0
303
Tue, 7 May
0
303
Wed, 8 May
+1
304
Thu, 9 May
0
304
Fri, 10 May
0
304
Sat, 11 May
0
304
Sun, 12 May
0
304
Mon, 13 May
0
304
Tue, 14 May
0
304
Wed, 15 May
0
304
Thu, 16 May
0
304
Fri, 17 May
+2
306
Sat, 18 May
0
306
Sun, 19 May
+1
307
Mon, 20 May
0
307
Tue, 21 May
0
307
Wed, 22 May
+1
308
Thu, 23 May
0
308
Fri, 24 May
+1
309
Sat, 25 May
+1
310
Sun, 26 May
0
310
Mon, 27 May
0
310
Tue, 28 May
0
310
Wed, 29 May
0
310
Thu, 30 May
+1
311
Fri, 31 May
0
311
Sat, 1 Jun
0
311
Sun, 2 Jun
0
311
Mon, 3 Jun
0
311
Tue, 4 Jun
0
311
Wed, 5 Jun
0
311
Thu, 6 Jun
0
311
Fri, 7 Jun
0
311
Sat, 8 Jun
0
311
Sun, 9 Jun
0
311
Mon, 10 Jun
0
311
Tue, 11 Jun
0
311
Wed, 12 Jun
0
311
Thu, 13 Jun
0
311
Fri, 14 Jun
0
311
Sat, 15 Jun
0
311
Sun, 16 Jun
0
311
Mon, 17 Jun
0
311
Tue, 18 Jun
0
311
Wed, 19 Jun
+1
312
Thu, 20 Jun
0
312
Fri, 21 Jun
0
312
Sat, 22 Jun
+1
313
Sun, 23 Jun
0
313
Mon, 24 Jun
0
313
Tue, 25 Jun
0
313
Wed, 26 Jun
0
313
Thu, 27 Jun
0
313
Fri, 28 Jun
0
313
Sat, 29 Jun
0
313
Sun, 30 Jun
0
313
Mon, 1 Jul
0
313
Tue, 2 Jul
0
313
Wed, 3 Jul
0
313
Thu, 4 Jul
0
313
Fri, 5 Jul
0
313
Sat, 6 Jul
0
313
Sun, 7 Jul
0
313
Mon, 8 Jul
0
313
Tue, 9 Jul
0
313
Wed, 10 Jul
0
313
Thu, 11 Jul
0
313
Fri, 12 Jul
0
313
Sat, 13 Jul
0
313
Sun, 14 Jul
0
313
Mon, 15 Jul
0
313
Tue, 16 Jul
0
313
Wed, 17 Jul
0
313
Thu, 18 Jul
0
313
Fri, 19 Jul
0
313
Sat, 20 Jul
0
313
Sun, 21 Jul
0
313
Mon, 22 Jul
0
313
Tue, 23 Jul
0
313
Wed, 24 Jul
0
313
Thu, 25 Jul
0
313
Fri, 26 Jul
0
313
Sat, 27 Jul
0
313
Sun, 28 Jul
0
313
Mon, 29 Jul
0
313
Tue, 30 Jul
+1
314
Wed, 31 Jul
0
314
Thu, 1 Aug
0
314
Fri, 2 Aug
0
314
Sat, 3 Aug
0
314
Sun, 4 Aug
0
314
Mon, 5 Aug
0
314
Tue, 6 Aug
0
314
Wed, 7 Aug
0
314
Thu, 8 Aug
0
314
Fri, 9 Aug
+1
315
Sat, 10 Aug
0
315
Sun, 11 Aug
0
315
Mon, 12 Aug
0
315
Tue, 13 Aug
0
315
Mon, 21 Sep
0
344