Парнасский пересмешник

@captainpaleo خوش می آید 3

Аристократический вестник. История, культура, нравы и немного о том, как не утерять дворянское достоинство
По вопросам рекламы и связей: @perviysecretar
Рассылка, приглосы: parnasskiy@gmail.com

Подписывайтесь также на @cucumberdeath @sarkyt @gumkonvoy
ژئو و زبان کانال
روسیه, روسی


با ایجاد کننده تماس گیرفتن
ژئو کانال
روسیه
زبان کانال
روسی
رسته
تحصیلات
اضافه شده به شاخص
09.05.2017 23:31
13 Jun 2018, 19:00 (1192 روز پیش)
آمار انتشار #1636:
هیچ کدامی از کانال ها این نشریه را سهم نگذاشتند
Post views:
تاریخ
افزایش
کل
Mon, 23 Jul
+31
5467
Tue, 24 Jul
0
5467
Wed, 25 Jul
+1
5468
Thu, 26 Jul
+31
5499
Fri, 27 Jul
0
5499
Sat, 28 Jul
+30
5529
Sun, 29 Jul
0
5529
Mon, 30 Jul
0
5529
Tue, 31 Jul
+31
5560
Wed, 1 Aug
0
5560
Thu, 2 Aug
+1
5561
Fri, 3 Aug
+30
5591
Sat, 4 Aug
0
5591
Sun, 5 Aug
0
5591
Mon, 6 Aug
0
5591
Tue, 7 Aug
+1
5592
Wed, 8 Aug
+1
5593
Fri, 17 Sep
0
5593