Парнасский пересмешник

@captainpaleo خوش می آید 3

Аристократический вестник. История, культура, нравы и немного о том, как не утерять дворянское достоинство
По вопросам рекламы и связей: @perviysecretar
Рассылка, приглосы: parnasskiy@gmail.com

Подписывайтесь также на @cucumberdeath @sarkyt @gumkonvoy
ژئو و زبان کانال
روسیه, روسی


با ایجاد کننده تماس گیرفتن
ژئو کانال
روسیه
زبان کانال
روسی
رسته
تحصیلات
اضافه شده به شاخص
09.05.2017 23:31
10 Jul 2018, 19:37 (1176 روز پیش)
آمار انتشار #1676:
هیچ کدامی از کانال ها این نشریه را سهم نگذاشتند
Post views:
تاریخ
افزایش
کل
Mon, 23 Jul
+195
5533
Tue, 24 Jul
+257
5790
Wed, 25 Jul
+157
5947
Thu, 26 Jul
+134
6081
Fri, 27 Jul
+92
6173
Sat, 28 Jul
+61
6234
Sun, 29 Jul
+32
6266
Mon, 30 Jul
+32
6298
Tue, 31 Jul
+126
6424
Wed, 1 Aug
+32
6456
Thu, 2 Aug
+97
6553
Fri, 3 Aug
+30
6583
Sat, 4 Aug
+30
6613
Sun, 5 Aug
+31
6644
Mon, 6 Aug
+31
6675
Tue, 7 Aug
+30
6705
Wed, 8 Aug
+31
6736
Thu, 9 Aug
+63
6799
Fri, 10 Aug
+63
6862
Sat, 11 Aug
+35
6897
Sun, 12 Aug
0
6897
Mon, 13 Aug
+31
6928
Tue, 14 Aug
+31
6959
Wed, 15 Aug
+1
6960
Thu, 16 Aug
+61
7021
Fri, 17 Aug
+1
7022
Sat, 18 Aug
+33
7055
Sun, 19 Aug
+34
7089
Mon, 20 Aug
+34
7123
Tue, 21 Aug
+1
7124
Wed, 22 Aug
+1
7125
Thu, 23 Aug
+32
7157
Fri, 24 Aug
0
7157
Sat, 25 Aug
+1
7158
Sun, 26 Aug
+1
7159
Mon, 27 Aug
+1
7160
Tue, 28 Aug
+1
7161
Wed, 29 Aug
+1
7162
Tue, 28 Sep
0
7162