IT юмор | Кот программиста

@cat_prog خوش می آید 5 150

Берлога кота программиста и его it юмор.
Покормить: https://funding.webmoney.ru/nakormi-kota/donate
Ссылка: https://tgme.pro/cat_prog
Фидбек: @wmascat_bot
ژئو و زبان کانال
روسیه, روسی


با ایجاد کننده تماس گیرفتن
ژئو کانال
روسیه
زبان کانال
روسی
رسته
فناوری
اضافه شده به شاخص
21.06.2017 10:17
19 Jul 2018, 13:03 (679 روز پیش)
آمار انتشار #2960:
هیچ کدامی از کانال ها این نشریه را سهم نگذاشتند
Post views:
تاریخ
افزایش
کل
Mon, 23 Jul
+7
258
Tue, 24 Jul
+13
271
Wed, 25 Jul
+7
278
Thu, 26 Jul
+9
287
Fri, 27 Jul
+4
291
Sat, 28 Jul
+3
294
Sun, 29 Jul
+1
295
Mon, 30 Jul
+4
299
Tue, 31 Jul
+2
301
Wed, 1 Aug
+1
302
Thu, 28 May
0
302