ДиМентор

@dimentorrrrr خوش می آید 1

💼Авторский канал бизнес-ментора
💶Делаем бизнес с государством
📍Цель на 2018 год - 10 млн ₽ - done✔️
🚀Подпишись и получи пошаговый чек-лист по запуску бизнеса
📞Связь с ментором: @tatarincew
ژئو کانال
روسیه
زبان کانال
روسی
رسته
کسب و کار و استارت آپ ها
اضافه شده به شاخص
30.04.2018 22:24
7 Jun 2018, 14:26 (1002 روز پیش)
آمار انتشار #78:
هیچ کدامی از کانال ها این نشریه را سهم نگذاشتند
Post views:
تاریخ
افزایش
کل
Tue, 31 Jul
0
7008
Wed, 1 Aug
0
7008
Thu, 2 Aug
0
7008
Fri, 3 Aug
0
7008
Sat, 4 Aug
+1
7009
Sun, 5 Aug
0
7009
Mon, 6 Aug
+1
7010
Tue, 7 Aug
0
7010
Wed, 8 Aug
0
7010
Thu, 9 Aug
0
7010
Fri, 17 May
0
8170
Fri, 5 Mar
+3
8173