Записки алкоголика

@drunktwi خوش می آید 1
آیا این کانال شماست؟ برای ویژگی های اضافی مالکیت را تأیید کنید

Реклама - @resfeb
Твиттер - https://twitter.com/drunktwi
ژئو و زبان کانال
روسیه, روسی


ژئو کانال
روسیه
زبان کانال
روسی
رسته
طنز و سرگرمی
اضافه شده به شاخص
21.09.2017 20:40
15 Jul 2019, 12:59 (434 روز پیش)
آمار انتشار #885:
هیچ کدامی از کانال ها این نشریه را سهم نگذاشتند
Post views:
تاریخ
افزایش
کل
Mon, 15 Jul
+1635
1635
Tue, 16 Jul
+530
2165
Wed, 17 Jul
+308
2473
Thu, 18 Jul
+186
2659
Fri, 19 Jul
+185
2844
Sat, 20 Jul
+125
2969
Sun, 21 Jul
+156
3125
Mon, 22 Jul
+129
3254
Tue, 23 Jul
+183
3437
Wed, 24 Jul
+1550
4987
Thu, 25 Jul
+582
5569
Fri, 26 Jul
+432
6001
Sat, 27 Jul
+124
6125
Sun, 28 Jul
+97
6222
Mon, 29 Jul
+185
6407
Tue, 30 Jul
+123
6530
Wed, 31 Jul
+123
6653
Thu, 1 Aug
+156
6809
Fri, 2 Aug
+116
6925
Sat, 3 Aug
+123
7048
Sun, 4 Aug
+88
7136
Mon, 5 Aug
+63
7199
Tue, 6 Aug
+113
7312
Wed, 7 Aug
+77
7389
Thu, 8 Aug
+54
7443
Fri, 9 Aug
+60
7503
Sat, 10 Aug
+53
7556
Sun, 11 Aug
+109
7665
Mon, 12 Aug
+83
7748
Tue, 13 Aug
+106
7854
Wed, 14 Aug
+84
7938
Thu, 15 Aug
+63
8001
Fri, 16 Aug
+79
8080
Sat, 17 Aug
+71
8151
Sun, 18 Aug
+66
8217
Mon, 19 Aug
+56
8273
Tue, 20 Aug
+40
8313
Wed, 21 Aug
+41
8354
Thu, 22 Aug
+54
8408
Fri, 23 Aug
+57
8465
Sat, 24 Aug
+32
8497
Sun, 25 Aug
+25
8522
Mon, 26 Aug
+28
8550
Tue, 27 Aug
+25
8575
Wed, 28 Aug
+26
8601
Thu, 29 Aug
+38
8639
Fri, 30 Aug
+33
8672
Sat, 31 Aug
+27
8699
Sun, 1 Sep
+39
8738
Tue, 3 Sep
0
8813
Thu, 5 Sep
0
8890
Sat, 7 Sep
0
8957
Sun, 8 Sep
+25
8982
Mon, 21 Sep
+1305
10287