Canale Sforzesco | F.C. Inter Milan

@inter_ru خوش می آید 1

Первый русскоязычный телеграм канал о лучшем клубе Италии. Аналитика, новости, трансляции, road blog о выездах на матчи.
По всем вопросам - @xjdzx
Магазин авторского мерча- http://canalesforzesco.printdirect.ru
Чат - @ONENINEZEROEIGHT
ژئو و زبان کانال
روسیه, روسی


با ایجاد کننده تماس گیرفتن
ژئو کانال
روسیه
زبان کانال
روسی
رسته
سلامت و ورزش
اضافه شده به شاخص
25.01.2018 16:04
2 Nov 2019, 23:20 (80 روز پیش)
آمار انتشار #5236:
هیچ کدامی از کانال ها این نشریه را سهم نگذاشتند
بازدید های روزانه:
تاریخ در ١ روز کل
2 Nov, Sat +277 277
3 Nov, Sun +438 715
4 Nov, Mon +374 1089
5 Nov, Tue +173 1262
6 Nov, Wed +45 1307
7 Nov, Thu +16 1323
8 Nov, Fri +14 1337
9 Nov, Sat +9 1346
10 Nov, Sun +7 1353
11 Nov, Mon +7 1360
12 Nov, Tue +6 1366
13 Nov, Wed +2 1368
14 Nov, Thu +3 1371
15 Nov, Fri +2 1373
16 Nov, Sat +2 1375
17 Nov, Sun +3 1378
18 Nov, Mon +3 1381
19 Nov, Tue 0 1381
20 Nov, Wed +5 1386
21 Nov, Thu +5 1391
22 Nov, Fri +4 1395
23 Nov, Sat +7 1402
24 Nov, Sun +3 1405
25 Nov, Mon +3 1408
26 Nov, Tue +1 1409
27 Nov, Wed +4 1413
28 Nov, Thu +2 1415
29 Nov, Fri +3 1418
30 Nov, Sat +3 1421
1 Dec, Sun +3 1424
2 Dec, Mon +1 1425
3 Dec, Tue +2 1427
4 Dec, Wed +1 1428
5 Dec, Thu +1 1429
6 Dec, Fri +1 1430
7 Dec, Sat 0 1430
21 Jan, Tue 0 1430