Товарищ Майор

@invisiblemen خوش می آید 0
آیا این کانال شماست؟ برای ویژگی های اضافی مالکیت را تأیید کنید

"Вижу тебя насквозь - хакер, извращенец, наркоман, мошенник"
Канал о том как успокоить товарища Майора
ژئو و زبان کانال
روسیه, روسی
رسته
سیاست


ژئو کانال
روسیه
زبان کانال
روسی
رسته
سیاست
اضافه شده به شاخص
07.07.2017 23:43
13 Dec 2017, 10:34 (1413 روز پیش)
آمار انتشار #705:
هیچ کدامی از کانال ها این نشریه را سهم نگذاشتند
Post views:
تاریخ
افزایش
کل
Mon, 23 Jul
0
233
Tue, 24 Jul
0
233
Wed, 25 Jul
0
233
Thu, 26 Jul
0
233
Fri, 27 Jul
0
233
Sat, 28 Jul
0
233
Sun, 29 Jul
+1
234
Mon, 30 Jul
0
234
Tue, 31 Jul
0
234
Wed, 1 Aug
0
234
Thu, 2 Aug
0
234
Fri, 3 Aug
0
234
Sat, 4 Aug
0
234
Sun, 5 Aug
+1
235
Mon, 6 Aug
0
235
Tue, 7 Aug
0
235
Wed, 8 Aug
0
235
Tue, 26 Oct
0
235