Живая Библия

@livebible خوش می آید 0
آیا این کانال شماست؟ برای ویژگی های اضافی مالکیت را تأیید کنید

Цитаты из Библии, картинки со стихами из Библии, короткие размышления на христианское темы.
Профиль в Инстаграм: instagram.com/live.bible
ژئو و زبان کانال
روسیه, روسی
رسته
مشخص نشده است


ژئو کانال
روسیه
زبان کانال
روسی
رسته
مشخص نشده است
اضافه شده به شاخص
10.07.2017 23:48
3 Nov 2018, 10:20 (814 روز پیش)
آمار انتشار #143:
هیچ کدامی از کانال ها این نشریه را سهم نگذاشتند
Post views:
تاریخ
افزایش
کل
Sat, 3 Nov
+39
39
Sun, 4 Nov
+6
45
Mon, 5 Nov
+6
51
Tue, 6 Nov
+4
55
Wed, 7 Nov
+1
56
Thu, 8 Nov
+3
59
Fri, 9 Nov
+2
61
Sat, 10 Nov
+1
62
Sun, 11 Nov
+2
64
Mon, 12 Nov
+2
66
Tue, 13 Nov
0
66
Wed, 14 Nov
0
66
Thu, 15 Nov
0
66
Fri, 16 Nov
0
66
Mon, 25 Jan
0
66