Mother Fucking Life

@motherfuckinglife خوش می آید 0

Старые,добрые шутки, гифки, видео и все что может как то разбавить серую обыденность!
ژئو و زبان کانال
روسیه, روسی


با ایجاد کننده تماس گیرفتن
ژئو کانال
روسیه
زبان کانال
روسی
رسته
طنز و سرگرمی
اضافه شده به شاخص
02.04.2018 15:30
15 Jul 2019, 09:48 (555 روز پیش)
آمار انتشار #747:
هیچ کدامی از کانال ها این نشریه را سهم نگذاشتند
Post views:
تاریخ
افزایش
کل
Mon, 15 Jul
+24
24
Tue, 16 Jul
+3
27
Wed, 17 Jul
+3
30
Thu, 18 Jul
+3
33
Fri, 19 Jul
+5
38
Sat, 20 Jul
+2
40
Sun, 21 Jul
+3
43
Mon, 22 Jul
+4
47
Tue, 23 Jul
+3
50
Wed, 24 Jul
+3
53
Thu, 25 Jul
+6
59
Fri, 26 Jul
+1
60
Sat, 27 Jul
+4
64
Sun, 28 Jul
+1
65
Mon, 29 Jul
+13
78
Tue, 30 Jul
+5
83
Wed, 31 Jul
+5
88
Thu, 1 Aug
+2
90
Fri, 2 Aug
0
90
Sat, 3 Aug
+1
91
Sun, 4 Aug
+1
92
Mon, 5 Aug
+1
93
Tue, 6 Aug
0
93
Wed, 7 Aug
+3
96
Thu, 8 Aug
0
96
Fri, 9 Aug
+1
97
Sat, 10 Aug
+2
99
Sun, 11 Aug
+2
101
Mon, 12 Aug
+2
103
Tue, 13 Aug
+1
104
Wed, 14 Aug
+1
105
Thu, 15 Aug
0
105
Fri, 16 Aug
+4
109
Sat, 17 Aug
+2
111
Sun, 18 Aug
+1
112
Mon, 19 Aug
+1
113
Tue, 20 Aug
0
113
Wed, 21 Aug
+4
117
Thu, 22 Aug
+2
119
Fri, 23 Aug
+1
120
Sat, 24 Aug
+1
121
Sun, 25 Aug
+2
123
Mon, 26 Aug
+2
125
Tue, 27 Aug
0
125
Wed, 28 Aug
+2
127
Thu, 29 Aug
0
127
Fri, 30 Aug
+2
129
Sat, 31 Aug
0
129
Sun, 1 Sep
+2
131
Mon, 2 Sep
+1
132
Tue, 3 Sep
+1
133
Wed, 4 Sep
+2
135
Thu, 5 Sep
+1
136
Fri, 6 Sep
0
136
Sat, 7 Sep
+1
137
Sun, 8 Sep
+1
138
Mon, 9 Sep
+1
139
Tue, 10 Sep
0
139
Wed, 11 Sep
+1
140
Thu, 12 Sep
+3
143
Fri, 13 Sep
+1
144
Sat, 14 Sep
0
144
Sun, 15 Sep
+1
145
Mon, 16 Sep
0
145
Tue, 17 Sep
+2
147
Wed, 18 Sep
0
147
Thu, 19 Sep
0
147
Fri, 20 Sep
+2
149
Sat, 21 Sep
+2
151
Sun, 22 Sep
+1
152
Mon, 23 Sep
+1
153
Tue, 24 Sep
+3
156
Wed, 25 Sep
+1
157
Thu, 26 Sep
+2
159
Fri, 27 Sep
+1
160
Sat, 28 Sep
0
160
Sun, 29 Sep
0
160
Mon, 30 Sep
+1
161
Tue, 1 Oct
+1
162
Wed, 2 Oct
+1
163
Thu, 3 Oct
0
163
Fri, 4 Oct
+2
165
Sat, 5 Oct
0
165
Sun, 6 Oct
+2
167
Mon, 7 Oct
+1
168
Tue, 8 Oct
0
168
Wed, 9 Oct
+2
170
Thu, 10 Oct
0
170
Fri, 11 Oct
+3
173
Sat, 12 Oct
0
173
Sun, 13 Oct
0
173
Mon, 14 Oct
0
173
Tue, 15 Oct
0
173
Wed, 16 Oct
+2
175
Thu, 17 Oct
+3
178
Fri, 18 Oct
0
178
Sat, 19 Oct
0
178
Sun, 20 Oct
+3
181
Mon, 21 Oct
+2
183
Tue, 22 Oct
+1
184
Wed, 23 Oct
+1
185
Thu, 24 Oct
0
185
Fri, 25 Oct
+2
187
Sat, 26 Oct
0
187
Sun, 27 Oct
+4
191
Mon, 28 Oct
+1
192
Tue, 29 Oct
+1
193
Wed, 30 Oct
+1
194
Thu, 31 Oct
+3
197
Fri, 1 Nov
+2
199
Sat, 2 Nov
0
199
Sun, 3 Nov
+3
202
Mon, 4 Nov
+3
205
Tue, 5 Nov
+1
206
Wed, 6 Nov
0
206
Thu, 7 Nov
+2
208
Fri, 8 Nov
+2
210
Sat, 9 Nov
0
210
Sun, 10 Nov
+1
211
Mon, 11 Nov
+1
212
Tue, 12 Nov
+3
215
Wed, 13 Nov
+1
216
Thu, 14 Nov
+2
218
Fri, 15 Nov
0
218
Sat, 16 Nov
+1
219
Sun, 17 Nov
+3
222
Mon, 18 Nov
+1
223
Tue, 19 Nov
+1
224
Wed, 20 Nov
0
224
Thu, 21 Nov
+1
225
Fri, 22 Nov
+3
228
Sat, 23 Nov
0
228
Sun, 24 Nov
+1
229
Mon, 25 Nov
0
229
Tue, 26 Nov
+2
231
Wed, 27 Nov
0
231
Thu, 28 Nov
+1
232
Fri, 29 Nov
0
232
Sat, 30 Nov
+1
233
Sun, 1 Dec
+1
234
Mon, 2 Dec
0
234
Tue, 3 Dec
0
234
Wed, 4 Dec
+2
236
Thu, 5 Dec
+1
237
Fri, 6 Dec
+1
238
Sat, 7 Dec
+2
240
Sun, 8 Dec
+2
242
Mon, 9 Dec
+1
243
Tue, 10 Dec
+1
244
Wed, 11 Dec
0
244
Thu, 12 Dec
+1
245
Fri, 13 Dec
0
245
Sat, 14 Dec
+1
246
Sun, 15 Dec
+1
247
Mon, 16 Dec
+1
248
Tue, 17 Dec
+2
250
Wed, 18 Dec
+1
251
Thu, 19 Dec
+1
252
Fri, 20 Dec
0
252
Sat, 21 Dec
+1
253
Sun, 22 Dec
+1
254
Mon, 23 Dec
+1
255
Tue, 24 Dec
+2
257
Wed, 25 Dec
+2
259
Thu, 26 Dec
+2
261
Fri, 27 Dec
+3
264
Sat, 28 Dec
+1
265
Sun, 29 Dec
+2
267
Mon, 30 Dec
+2
269
Tue, 31 Dec
+1
270
Wed, 1 Jan
+4
274
00:48
270
Thu, 2 Jan
+2
276
00:48
+4
274
Fri, 3 Jan
+3
279
00:48
+2
276
Sat, 4 Jan
+2
281
00:48
+3
279
Sun, 5 Jan
+1
282
00:48
+2
281
Mon, 6 Jan
+3
285
00:48
+1
282
Tue, 7 Jan
+5
290
00:48
+3
285
Wed, 8 Jan
+1
291
00:48
+5
290
Thu, 9 Jan
+2
293
00:48
+1
291
Fri, 10 Jan
+1
294
00:48
+2
293
Sat, 11 Jan
0
294
00:48
+1
294
Sun, 12 Jan
+5
299
00:48
0
294
Mon, 13 Jan
+2
301
00:48
+5
299
Tue, 14 Jan
0
301
00:48
+2
301
Wed, 15 Jan
+2
303
01:48
0
301
Thu, 16 Jan
+2
305
00:48
+2
303
Fri, 17 Jan
+1
306
00:48
+2
305
Sat, 18 Jan
+4
310
01:48
+1
306
Sun, 19 Jan
+6
316
01:48
+4
310
Mon, 20 Jan
0
316
00:48
+6
316
Tue, 21 Jan
+3
319
00:48
0
316
Wed, 22 Jan
+2
321
00:48
+3
319
Thu, 23 Jan
0
321
00:48
+2
321
Fri, 24 Jan
+1
322
00:48
0
321
Sat, 25 Jan
+1
323
00:48
+1
322
Sun, 26 Jan
+1
324
00:48
+1
323
Mon, 27 Jan
0
324
00:48
+1
324
Tue, 28 Jan
+1
325
01:48
0
324
Wed, 29 Jan
0
325
00:48
+1
325
Thu, 30 Jan
+1
326
01:48
0
325
Fri, 31 Jan
+3
329
01:48
+1
326
Sat, 1 Feb
+8
337
00:48
+3
329
Sun, 2 Feb
+2
339
00:48
+8
337
Mon, 3 Feb
+1
340
00:48
+2
339
Tue, 4 Feb
0
340
01:48
+1
340
Wed, 5 Feb
+1
341
00:48
0
340
Thu, 6 Feb
+1
342
00:48
+1
341
Fri, 7 Feb
0
342
08:48
+1
342
Sat, 8 Feb
+2
344
01:48
0
342
Sun, 9 Feb
+5
349
00:48
+2
344
Mon, 10 Feb
+3
352
00:48
+5
349
Tue, 11 Feb
+2
354
00:48
+3
352
Wed, 12 Feb
+4
358
01:48
+2
354
Thu, 13 Feb
+3
361
00:48
+4
358
Fri, 14 Feb
+3
364
01:48
+3
361
Sat, 15 Feb
+4
368
00:48
+3
364
Sun, 16 Feb
+1
369
00:48
+4
368
Mon, 17 Feb
+2
371
00:48
+1
369
Tue, 18 Feb
+2
373
00:48
+2
371
Wed, 19 Feb
+1
374
01:48
+2
373
Thu, 20 Feb
+2
376
00:48
+1
374
Fri, 21 Feb
0
376
00:48
+2
376
Sat, 22 Feb
0
376
00:48
0
376
Sun, 23 Feb
+1
377
00:48
0
376
Mon, 24 Feb
+2
379
00:48
+1
377
Tue, 25 Feb
+2
381
00:48
+2
379
Wed, 26 Feb
+2
383
00:48
+2
381
Thu, 27 Feb
0
383
00:48
+2
383
Fri, 28 Feb
+3
386
00:48
0
383
Sat, 29 Feb
+3
389
00:48
+3
386
Sun, 1 Mar
+1
390
00:48
+3
389
Mon, 2 Mar
+2
392
00:48
+1
390
Tue, 3 Mar
0
392
00:48
+2
392
Wed, 4 Mar
+2
394
00:48
0
392
Thu, 5 Mar
+3
397
00:48
+2
394
Fri, 6 Mar
+2
399
00:48
+3
397
Sat, 7 Mar
+3
402
00:48
+2
399
Sun, 8 Mar
+1
403
00:48
+3
402
Mon, 9 Mar
+1
404
00:48
+1
403
Tue, 10 Mar
+1
405
01:48
+1
404
Wed, 11 Mar
+2
407
00:48
+1
405
Thu, 12 Mar
+1
408
00:48
+2
407
Fri, 13 Mar
+2
410
00:48
+1
408
Sat, 14 Mar
+2
412
00:48
+2
410
Sun, 15 Mar
0
412
00:48
+2
412
Mon, 16 Mar
+4
416
01:48
0
412
Tue, 17 Mar
+1
417
01:48
+4
416
Wed, 18 Mar
+1
418
00:48
+1
417
Thu, 19 Mar
+1
419
00:48
+1
418
Fri, 20 Mar
+1
420
01:48
+1
419
Sat, 21 Mar
+1
421
00:48
+1
420
Sun, 22 Mar
0
421
00:48
+1
421
Mon, 23 Mar
+5
426
01:48
0
421
Tue, 24 Mar
+5
431
01:48
+5
426
Wed, 25 Mar
+2
433
00:48
+5
431
Thu, 26 Mar
+3
436
00:48
+2
433
Fri, 27 Mar
+1
437
00:48
+3
436
Sat, 28 Mar
+2
439
01:48
+1
437
Sun, 29 Mar
+4
443
01:48
+2
439
Mon, 30 Mar
0
443
01:48
+4
443
Tue, 31 Mar
+2
445
01:48
0
443
Wed, 1 Apr
+7
452
00:48
+2
445
Thu, 2 Apr
+1
453
00:48
+7
452
Fri, 3 Apr
+3
456
00:48
+1
453
Sat, 4 Apr
+5
461
00:48
+3
456
Sun, 5 Apr
0
461
00:48
+5
461
Mon, 6 Apr
0
461
01:48
0
461
Tue, 7 Apr
+1
462
01:48
0
461
Wed, 8 Apr
+2
464
00:48
+1
462
Thu, 9 Apr
+3
467
01:48
+2
464
Fri, 10 Apr
+6
473
01:48
+3
467
Sat, 11 Apr
+3
476
Sun, 12 Apr
+2
478
Mon, 13 Apr
+2
480
Tue, 14 Apr
+3
483
Wed, 15 Apr
+2
485
Thu, 16 Apr
+3
488
Fri, 17 Apr
+4
492
Sat, 18 Apr
+1
493
Sun, 19 Apr
+4
497
Mon, 20 Apr
+3
500
Tue, 21 Apr
+1
501
Wed, 22 Apr
+2
503
Thu, 23 Apr
+4
507
Fri, 24 Apr
+1
508
Sat, 25 Apr
+3
511
Sun, 26 Apr
+8
519
Mon, 27 Apr
+3
522
Tue, 28 Apr
+3
525
Wed, 29 Apr
+3
528
Thu, 30 Apr
+1
529
Fri, 1 May
+1
530
Sat, 2 May
+7
537
Sun, 3 May
+1
538
Mon, 4 May
+6
544
Tue, 5 May
+3
547
Wed, 6 May
+3
550
Thu, 7 May
+2
552
Fri, 8 May
+4
556
Sat, 9 May
0
556
Wed, 20 Jan
+486
1042