Mr. Market

@mrmarket_trading خوش می آید 1
آیا این کانال شماست؟ برای ویژگی های اضافی مالکیت را تأیید کنید

ژئو و زبان کانال
روسیه, روسی


ژئو کانال
روسیه
زبان کانال
روسی
رسته
ارزهای رمزنگاری شده
اضافه شده به شاخص
27.06.2018 18:23
17 Aug 2018, 15:12 (1168 روز پیش)
آمار انتشار #42:
هیچ کدامی از کانال ها این نشریه را سهم نگذاشتند
Post views:
تاریخ
افزایش
کل
Fri, 17 Aug
+1323
1323
Sat, 18 Aug
+3451
4774
Sun, 19 Aug
+3452
8226
Mon, 20 Aug
+3515
11741
Tue, 21 Aug
+3450
15191
Wed, 22 Aug
+3571
18762
Thu, 23 Aug
+3390
22152
Fri, 24 Aug
+2883
25035
Sat, 25 Aug
+1650
26685
Sun, 26 Aug
+1381
28066
Mon, 27 Aug
+1350
29416
Tue, 28 Aug
+601
30017
Wed, 29 Aug
0
30017
Thu, 30 Aug
0
30017
Fri, 31 Aug
0
30017
Sat, 1 Sep
0
30017
Sun, 2 Sep
0
30017
Mon, 3 Sep
+1
30018
Tue, 4 Sep
0
30018
Wed, 5 Sep
0
30018
Thu, 6 Sep
0
30018
Fri, 7 Sep
0
30018
Sat, 8 Sep
0
30018
Sun, 9 Sep
0
30018
Mon, 10 Sep
0
30018
Tue, 11 Sep
0
30018
Wed, 12 Sep
0
30018
Thu, 13 Sep
0
30018
Fri, 14 Sep
0
30018
Sat, 15 Sep
+1
30019
Sun, 16 Sep
0
30019
Mon, 17 Sep
0
30019
Tue, 18 Sep
0
30019
Wed, 19 Sep
0
30019
Thu, 20 Sep
0
30019
Fri, 21 Sep
0
30019
Sat, 22 Sep
0
30019
Sun, 23 Sep
0
30019
Mon, 24 Sep
0
30019
Tue, 25 Sep
0
30019
Wed, 26 Sep
0
30019
Thu, 27 Sep
0
30019
Fri, 28 Sep
0
30019
Sat, 29 Sep
0
30019
Sun, 30 Sep
0
30019
Mon, 1 Oct
0
30019
Tue, 2 Oct
+1
30020
Wed, 3 Oct
0
30020
Thu, 4 Oct
0
30020
Fri, 5 Oct
0
30020
Sat, 6 Oct
0
30020
Sun, 7 Oct
0
30020
Mon, 8 Oct
0
30020
Tue, 9 Oct
0
30020
Wed, 10 Oct
0
30020
Thu, 11 Oct
0
30020
Fri, 12 Oct
0
30020
Sat, 13 Oct
0
30020
Sun, 14 Oct
0
30020
Mon, 15 Oct
0
30020
Tue, 16 Oct
0
30020
Wed, 17 Oct
0
30020
Thu, 18 Oct
0
30020
Fri, 19 Oct
0
30020
Sat, 20 Oct
+1
30021
Sun, 21 Oct
0
30021
Mon, 22 Oct
0
30021
Tue, 23 Oct
+1
30022
Wed, 24 Oct
0
30022
Thu, 25 Oct
+1
30023
Fri, 26 Oct
0
30023
Sat, 27 Oct
0
30023
Sun, 28 Oct
0
30023
Mon, 29 Oct
+1
30024
Tue, 30 Oct
0
30024
Wed, 31 Oct
0
30024
Thu, 1 Nov
0
30024
Fri, 2 Nov
0
30024
Sat, 3 Nov
0
30024
Sun, 4 Nov
+1
30025
Mon, 5 Nov
0
30025
Tue, 6 Nov
0
30025
Wed, 7 Nov
+1
30026
Thu, 8 Nov
+1
30027
Fri, 9 Nov
0
30027
Sat, 10 Nov
0
30027
Sun, 11 Nov
+1
30028
Mon, 12 Nov
+1
30029
Tue, 13 Nov
0
30029
Wed, 14 Nov
0
30029
Thu, 15 Nov
0
30029
Fri, 16 Nov
0
30029
Sat, 17 Nov
0
30029
Sun, 18 Nov
0
30029
Mon, 19 Nov
+1
30030
Tue, 20 Nov
+1
30031
Wed, 21 Nov
0
30031
Thu, 22 Nov
0
30031
Fri, 23 Nov
0
30031
Sat, 24 Nov
0
30031
Sun, 25 Nov
0
30031
Mon, 26 Nov
0
30031
Tue, 27 Nov
0
30031
Wed, 28 Nov
0
30031
Thu, 29 Nov
0
30031
Fri, 30 Nov
0
30031
Sat, 1 Dec
0
30031
Sun, 2 Dec
+1
30032
Mon, 3 Dec
0
30032
Tue, 4 Dec
0
30032
Wed, 5 Dec
0
30032
Thu, 6 Dec
0
30032
Fri, 7 Dec
0
30032
Sat, 8 Dec
0
30032
Sun, 9 Dec
0
30032
Mon, 10 Dec
0
30032
Tue, 11 Dec
0
30032
Wed, 12 Dec
0
30032
Thu, 13 Dec
0
30032
Fri, 14 Dec
0
30032
Sat, 15 Dec
0
30032
Sun, 16 Dec
0
30032
Mon, 17 Dec
0
30032
Tue, 18 Dec
0
30032
Wed, 19 Dec
+1
30033
Thu, 20 Dec
0
30033
Fri, 21 Dec
+1
30034
Sat, 22 Dec
0
30034
Sun, 23 Dec
0
30034
Mon, 24 Dec
0
30034
Tue, 25 Dec
+1
30035
Wed, 26 Dec
0
30035
Thu, 27 Dec
0
30035
Fri, 28 Dec
+2
30037
Sat, 29 Dec
+1
30038
Sun, 30 Dec
+1
30039
Mon, 31 Dec
0
30039
Tue, 1 Jan
0
30039
Wed, 2 Jan
+1
30040
Thu, 3 Jan
0
30040
Fri, 4 Jan
0
30040
Sat, 5 Jan
0
30040
Sun, 6 Jan
0
30040
Mon, 7 Jan
0
30040
Tue, 8 Jan
0
30040
Wed, 9 Jan
0
30040
Thu, 10 Jan
+1
30041
Fri, 11 Jan
0
30041
Sat, 12 Jan
0
30041
Sun, 13 Jan
0
30041
Mon, 14 Jan
0
30041
Tue, 15 Jan
0
30041
Wed, 16 Jan
0
30041
Thu, 17 Jan
0
30041
Fri, 18 Jan
0
30041
Sat, 19 Jan
0
30041
Sun, 20 Jan
0
30041
Mon, 21 Jan
0
30041
Tue, 22 Jan
0
30041
Wed, 23 Jan
0
30041
Thu, 24 Jan
0
30041
Fri, 25 Jan
0
30041
Sat, 26 Jan
0
30041
Sun, 27 Jan
0
30041
Mon, 28 Jan
0
30041
Tue, 29 Jan
+1
30042
Wed, 30 Jan
0
30042
Thu, 31 Jan
0
30042
Fri, 1 Feb
0
30042
Sat, 2 Feb
0
30042
Sun, 3 Feb
0
30042
Mon, 4 Feb
+1
30043
Tue, 5 Feb
0
30043
Wed, 6 Feb
0
30043
Thu, 7 Feb
0
30043
Fri, 8 Feb
0
30043
Sat, 9 Feb
+1
30044
Sun, 10 Feb
0
30044
Mon, 11 Feb
0
30044
Tue, 12 Feb
0
30044
Wed, 13 Feb
0
30044
Thu, 14 Feb
0
30044
Fri, 15 Feb
0
30044
Sat, 16 Feb
0
30044
Sun, 17 Feb
0
30044
Mon, 18 Feb
0
30044
Tue, 19 Feb
0
30044
Wed, 20 Feb
0
30044
Thu, 21 Feb
0
30044
Fri, 22 Feb
0
30044
Sat, 23 Feb
0
30044
Sun, 24 Feb
0
30044
Mon, 25 Feb
0
30044
Tue, 26 Feb
0
30044
Wed, 27 Feb
0
30044
Thu, 28 Feb
+1
30045
Fri, 1 Mar
0
30045
Sat, 2 Mar
0
30045
Sun, 3 Mar
0
30045
Mon, 4 Mar
0
30045
Tue, 5 Mar
0
30045
Wed, 6 Mar
0
30045
Thu, 7 Mar
0
30045
Fri, 8 Mar
+1
30046
Sat, 9 Mar
0
30046
Sun, 10 Mar
0
30046
Mon, 11 Mar
0
30046
Tue, 12 Mar
0
30046
Wed, 13 Mar
0
30046
Thu, 14 Mar
0
30046
Fri, 15 Mar
0
30046
Sat, 16 Mar
0
30046
Sun, 17 Mar
+1
30047
Mon, 18 Mar
0
30047
Tue, 19 Mar
0
30047
Wed, 20 Mar
0
30047
Thu, 21 Mar
0
30047
Fri, 22 Mar
+1
30048
Sat, 23 Mar
+1
30049
Sun, 24 Mar
0
30049
Mon, 25 Mar
0
30049
Tue, 26 Mar
0
30049
Wed, 27 Mar
0
30049
Thu, 28 Mar
0
30049
Fri, 29 Mar
0
30049
Sat, 30 Mar
0
30049
Sun, 31 Mar
0
30049
Mon, 1 Apr
0
30049
Tue, 2 Apr
0
30049
Wed, 3 Apr
0
30049
Thu, 4 Apr
0
30049
Fri, 5 Apr
0
30049
Sat, 6 Apr
0
30049
Sun, 7 Apr
0
30049
Mon, 8 Apr
0
30049
Tue, 9 Apr
0
30049
Wed, 10 Apr
0
30049
Thu, 11 Apr
0
30049
Fri, 12 Apr
+1
30050
Sat, 13 Apr
0
30050
Sun, 14 Apr
0
30050
Mon, 15 Apr
0
30050
Tue, 16 Apr
0
30050
Wed, 17 Apr
0
30050
Thu, 18 Apr
0
30050
Fri, 19 Apr
0
30050
Sat, 20 Apr
0
30050
Sun, 21 Apr
0
30050
Mon, 22 Apr
0
30050
Tue, 23 Apr
0
30050
Wed, 24 Apr
0
30050
Thu, 25 Apr
0
30050
Fri, 26 Apr
+1
30051
Sat, 27 Apr
0
30051
Sun, 28 Apr
0
30051
Mon, 29 Apr
+1
30052
Tue, 30 Apr
0
30052
Wed, 1 May
0
30052
Thu, 2 May
0
30052
Fri, 3 May
0
30052
Sat, 4 May
0
30052
Sun, 5 May
0
30052
Mon, 6 May
0
30052
Tue, 7 May
+1
30053
Wed, 8 May
0
30053
Thu, 9 May
+1
30054
Fri, 10 May
+1
30055
Sat, 11 May
0
30055
Sun, 12 May
0
30055
Mon, 13 May
+1
30056
Tue, 14 May
0
30056
Wed, 15 May
0
30056
Thu, 16 May
0
30056
Fri, 17 May
0
30056
Sat, 18 May
0
30056
Sun, 19 May
0
30056
Mon, 20 May
0
30056
Tue, 21 May
0
30056
Wed, 22 May
0
30056
Thu, 23 May
0
30056
Fri, 24 May
0
30056
Sat, 25 May
0
30056
Sun, 26 May
0
30056
Mon, 27 May
0
30056
Tue, 28 May
0
30056
Wed, 29 May
0
30056
Thu, 30 May
0
30056
Fri, 31 May
0
30056
Sat, 1 Jun
0
30056
Sun, 2 Jun
0
30056
Mon, 3 Jun
0
30056
Tue, 4 Jun
0
30056
Wed, 5 Jun
0
30056
Thu, 6 Jun
0
30056
Fri, 7 Jun
0
30056
Sat, 8 Jun
0
30056
Sun, 9 Jun
0
30056
Mon, 10 Jun
0
30056
Tue, 11 Jun
0
30056
Wed, 12 Jun
0
30056
Thu, 28 Oct
+26
30082