Небрехня

@nebrexnya خوش می آید 6 8 000 + روابط متقابل
آیا این کانال شماست؟ برای ویژگی های اضافی مالکیت را تأیید کنید

""В наше время все новости — дурные новости". Средства массовой брехни представляет новый проект - самая честная Небрехня.
Сотрудничество и PR: @Ssaniyat и nebrexnyapost@protonmail.com
ژئو و زبان کانال
روسیه, روسی


ژئو کانال
روسیه
زبان کانال
روسی
رسته
اقتصاد
اضافه شده به شاخص
23.11.2017 17:03
11 Jul 2018, 18:07 (1287 روز پیش)
آمار انتشار #956:
اعلامیه ها و اشاره ها [4]:
Post views:
تاریخ
افزایش
کل
Mon, 23 Jul
+7
24314
Tue, 24 Jul
+302
24616
Wed, 25 Jul
+3
24619
Thu, 26 Jul
+4
24623
Fri, 27 Jul
+3
24626
Sat, 28 Jul
+1
24627
Sun, 29 Jul
+1
24628
Mon, 30 Jul
+303
24931
Tue, 31 Jul
+2
24933
Wed, 1 Aug
+2
24935
Thu, 2 Aug
+1
24936
Fri, 3 Aug
0
24936
Sat, 4 Aug
+1
24937
Sun, 5 Aug
0
24937
Mon, 6 Aug
+2
24939
Tue, 7 Aug
+1
24940
Wed, 8 Aug
+1
24941
Thu, 9 Aug
+2
24943
Fri, 10 Aug
0
24943
Sat, 11 Aug
0
24943
Sun, 12 Aug
0
24943
Mon, 13 Aug
0
24943
Tue, 14 Aug
0
24943
Tue, 18 Jan
0
24943