Переворот в сознании

@perevorotVS خوش می آید 1
آیا این کانال شماست؟ برای ویژگی های اضافی مالکیت را تأیید کنید

Официальная группа в ВК:
vk.com/perevorot_vs
Связь: @chelovek_nepauk
ژئو و زبان کانال
روسیه, روسی


ژئو کانال
روسیه
زبان کانال
روسی
رسته
نقل قول ها
اضافه شده به شاخص
09.09.2017 19:40
4 Jul 2018, 22:00 (1178 روز پیش)
آمار انتشار #880:
هیچ کدامی از کانال ها این نشریه را سهم نگذاشتند
Post views:
تاریخ
افزایش
کل
Mon, 23 Jul
+2
3613
Tue, 24 Jul
+2
3615
Wed, 25 Jul
+3
3618
Thu, 26 Jul
0
3618
Fri, 27 Jul
+2
3620
Sat, 28 Jul
+2
3622
Sun, 29 Jul
+2
3624
Mon, 30 Jul
+1
3625
Tue, 31 Jul
+1
3626
Wed, 1 Aug
0
3626
Thu, 2 Aug
0
3626
Fri, 3 Aug
0
3626
Sat, 4 Aug
0
3626
Sun, 5 Aug
+1
3627
Mon, 6 Aug
+1
3628
Tue, 7 Aug
+3
3631
Wed, 8 Aug
0
3631
Thu, 9 Aug
0
3631
Fri, 10 Aug
+1
3632
Sat, 11 Aug
0
3632
Fri, 24 Sep
+1
3633