Страдающее Средневековье

@pophistory خوش می آید 1
آیا این کانال شماست؟ برای ویژگی های اضافی مالکیت را تأیید کنید

По всем вопросам пишите https://vk.com/idjdsapr
ژئو و زبان کانال
روسیه, روسی
رسته
Edutainment


ژئو کانال
روسیه
زبان کانال
روسی
رسته
Edutainment
اضافه شده به شاخص
28.05.2017 06:40
25 Feb 2018, 21:18 (1302 روز پیش)
آمار انتشار #239:
اعلامیه ها و اشاره ها [1]:
Post views:
تاریخ
افزایش
کل
Mon, 23 Jul
0
10685
Tue, 24 Jul
0
10685
Wed, 25 Jul
0
10685
Thu, 26 Jul
0
10685
Fri, 27 Jul
0
10685
Sat, 28 Jul
0
10685
Sun, 29 Jul
0
10685
Mon, 30 Jul
0
10685
Tue, 31 Jul
+1
10686
Wed, 1 Aug
0
10686
Thu, 2 Aug
0
10686
Fri, 3 Aug
0
10686
Sat, 4 Aug
+1
10687
Sun, 5 Aug
+1
10688
Mon, 6 Aug
0
10688
Tue, 7 Aug
0
10688
Wed, 8 Aug
0
10688
Sun, 19 Sep
0
10688