Сарказм

@ruSarkazm خوش می آید 0
آیا این کانال شماست؟ برای ویژگی های اضافی مالکیت را تأیید کنید

По всем вопросам @MissMill
ژئو و زبان کانال
روسیه, روسی


ژئو کانال
روسیه
زبان کانال
روسی
رسته
طنز و سرگرمی
اضافه شده به شاخص
02.08.2017 13:06
20 Oct 2017, 10:27 (1377 روز پیش)
آمار انتشار #960:
هیچ کدامی از کانال ها این نشریه را سهم نگذاشتند
Post views:
تاریخ
افزایش
کل
Mon, 23 Jul
+1
827
Tue, 24 Jul
0
827
Wed, 25 Jul
0
827
Thu, 26 Jul
0
827
Fri, 27 Jul
0
827
Sat, 28 Jul
0
827
Sun, 29 Jul
0
827
Mon, 30 Jul
0
827
Tue, 31 Jul
0
827
Wed, 1 Aug
0
827
Thu, 2 Aug
0
827
Fri, 3 Aug
0
827
Sat, 4 Aug
+1
828
Sun, 5 Aug
0
828
Mon, 6 Aug
0
828
Tue, 7 Aug
0
828
Wed, 8 Aug
0
828
Mon, 6 May
0
860
Wed, 28 Jul
0
860