Сарказм

@ruSarkazm خوش می آید 0
آیا این کانال شماست؟ برای ویژگی های اضافی مالکیت را تأیید کنید

По всем вопросам @MissMill
ژئو و زبان کانال
روسیه, روسی


ژئو کانال
روسیه
زبان کانال
روسی
رسته
طنز و سرگرمی
اضافه شده به شاخص
02.08.2017 13:06
31 Oct 2017, 15:06 (980 روز پیش)
آمار انتشار #989:
هیچ کدامی از کانال ها این نشریه را سهم نگذاشتند
Post views:
تاریخ
افزایش
کل
Mon, 23 Jul
+1
1212
Tue, 24 Jul
0
1212
Wed, 25 Jul
0
1212
Thu, 26 Jul
0
1212
Fri, 27 Jul
0
1212
Sat, 28 Jul
0
1212
Sun, 29 Jul
0
1212
Mon, 30 Jul
0
1212
Tue, 31 Jul
0
1212
Wed, 1 Aug
0
1212
Thu, 2 Aug
0
1212
Fri, 3 Aug
0
1212
Sat, 4 Aug
+1
1213
Sun, 5 Aug
0
1213
Mon, 6 Aug
+2
1215
Tue, 7 Aug
0
1215
Wed, 8 Aug
0
1215
Thu, 9 Aug
0
1215
Fri, 10 Aug
+1
1216
Sat, 11 Aug
0
1216
Sun, 12 Aug
0
1216
Mon, 13 Aug
+2
1218
Tue, 14 Aug
0
1218
Wed, 15 Aug
0
1218
Thu, 16 Aug
0
1218
Fri, 17 Aug
0
1218
Sat, 18 Aug
+1
1219
Sun, 19 Aug
0
1219
Mon, 20 Aug
0
1219
Tue, 21 Aug
0
1219
Wed, 22 Aug
0
1219
Thu, 23 Aug
0
1219
Fri, 24 Aug
0
1219
Sat, 25 Aug
+1
1220
Sun, 26 Aug
0
1220
Mon, 27 Aug
0
1220
Tue, 28 Aug
0
1220
Wed, 29 Aug
0
1220
Thu, 30 Aug
0
1220
Fri, 31 Aug
+4
1224
Sat, 1 Sep
0
1224
Sun, 2 Sep
+1
1225
Mon, 3 Sep
+1
1226
Tue, 4 Sep
0
1226
Wed, 5 Sep
0
1226
Thu, 6 Sep
0
1226
Fri, 7 Sep
0
1226
Sat, 8 Sep
+1
1227
Sun, 9 Sep
0
1227
Mon, 10 Sep
0
1227
Tue, 11 Sep
0
1227
Wed, 12 Sep
0
1227
Thu, 13 Sep
+1
1228
Fri, 14 Sep
+1
1229
Sat, 15 Sep
+1
1230
Sun, 16 Sep
0
1230
Mon, 17 Sep
0
1230
Tue, 18 Sep
0
1230
Wed, 19 Sep
0
1230
Thu, 20 Sep
+1
1231
Fri, 21 Sep
0
1231
Sat, 22 Sep
+1
1232
Sun, 23 Sep
0
1232
Mon, 24 Sep
0
1232
Tue, 25 Sep
0
1232
Wed, 26 Sep
0
1232
Thu, 27 Sep
0
1232
Fri, 28 Sep
0
1232
Sat, 29 Sep
0
1232
Sun, 30 Sep
+1
1233
Mon, 1 Oct
0
1233
Tue, 2 Oct
0
1233
Wed, 3 Oct
0
1233
Thu, 4 Oct
0
1233
Fri, 5 Oct
0
1233
Sat, 6 Oct
0
1233
Sun, 7 Oct
+1
1234
Mon, 8 Oct
0
1234
Tue, 9 Oct
0
1234
Wed, 10 Oct
0
1234
Thu, 11 Oct
0
1234
Fri, 12 Oct
0
1234
Sat, 13 Oct
0
1234
Sun, 14 Oct
0
1234
Mon, 15 Oct
0
1234
Tue, 16 Oct
+2
1236
Wed, 17 Oct
0
1236
Thu, 18 Oct
0
1236
Fri, 19 Oct
0
1236
Sat, 20 Oct
0
1236
Sun, 21 Oct
0
1236
Mon, 22 Oct
0
1236
Tue, 23 Oct
0
1236
Wed, 24 Oct
0
1236
Thu, 25 Oct
+1
1237
Fri, 26 Oct
+1
1238
Sat, 27 Oct
0
1238
Sun, 28 Oct
+1
1239
Mon, 29 Oct
+1
1240
Tue, 30 Oct
0
1240
Wed, 31 Oct
+1
1241
Thu, 1 Nov
0
1241
Fri, 2 Nov
0
1241
Sat, 3 Nov
0
1241
Sun, 4 Nov
0
1241
Mon, 5 Nov
0
1241
Tue, 6 Nov
0
1241
Wed, 7 Nov
0
1241
Thu, 8 Nov
0
1241
Fri, 9 Nov
+1
1242
Sat, 10 Nov
0
1242
Sun, 11 Nov
0
1242
Mon, 12 Nov
0
1242
Tue, 13 Nov
0
1242
Wed, 14 Nov
0
1242
Thu, 15 Nov
+1
1243
Fri, 16 Nov
0
1243
Sat, 17 Nov
0
1243
Sun, 18 Nov
0
1243
Mon, 19 Nov
0
1243
Tue, 20 Nov
0
1243
Wed, 21 Nov
0
1243
Thu, 22 Nov
0
1243
Fri, 23 Nov
0
1243
Sat, 24 Nov
0
1243
Sun, 25 Nov
0
1243
Mon, 26 Nov
0
1243
Tue, 27 Nov
0
1243
Wed, 28 Nov
0
1243
Thu, 29 Nov
0
1243
Fri, 30 Nov
0
1243
Sat, 1 Dec
0
1243
Sun, 2 Dec
0
1243
Mon, 3 Dec
0
1243
Tue, 4 Dec
0
1243
Wed, 5 Dec
+1
1244
Thu, 6 Dec
0
1244
Fri, 7 Dec
0
1244
Sat, 8 Dec
0
1244
Sun, 9 Dec
0
1244
Mon, 10 Dec
0
1244
Tue, 11 Dec
0
1244
Wed, 12 Dec
0
1244
Thu, 13 Dec
0
1244
Fri, 14 Dec
0
1244
Sat, 15 Dec
0
1244
Sun, 16 Dec
+1
1245
Mon, 17 Dec
0
1245
Tue, 18 Dec
0
1245
Wed, 19 Dec
0
1245
Thu, 20 Dec
0
1245
Fri, 21 Dec
0
1245
Sat, 22 Dec
0
1245
Sun, 23 Dec
0
1245
Mon, 24 Dec
0
1245
Tue, 25 Dec
0
1245
Wed, 26 Dec
0
1245
Thu, 27 Dec
0
1245
Fri, 28 Dec
0
1245
Sat, 29 Dec
0
1245
Sun, 30 Dec
0
1245
Mon, 31 Dec
0
1245
Tue, 1 Jan
0
1245
Wed, 2 Jan
+2
1247
Thu, 3 Jan
0
1247
Fri, 4 Jan
0
1247
Sat, 5 Jan
0
1247
Sun, 6 Jan
0
1247
Mon, 7 Jan
0
1247
Tue, 8 Jan
0
1247
Wed, 9 Jan
0
1247
Thu, 10 Jan
0
1247
Fri, 11 Jan
+1
1248
Sat, 12 Jan
0
1248
Sun, 13 Jan
0
1248
Mon, 14 Jan
+1
1249
Tue, 15 Jan
0
1249
Wed, 16 Jan
0
1249
Thu, 17 Jan
0
1249
Fri, 18 Jan
+1
1250
Sat, 19 Jan
0
1250
Sun, 20 Jan
+1
1251
Mon, 21 Jan
0
1251
Tue, 22 Jan
0
1251
Wed, 23 Jan
0
1251
Thu, 24 Jan
0
1251
Fri, 25 Jan
0
1251
Sat, 26 Jan
0
1251
Sun, 27 Jan
0
1251
Mon, 28 Jan
0
1251
Tue, 29 Jan
0
1251
Wed, 30 Jan
+1
1252
Thu, 31 Jan
0
1252
Fri, 1 Feb
0
1252
Sat, 2 Feb
0
1252
Sun, 3 Feb
0
1252
Mon, 4 Feb
0
1252
Tue, 5 Feb
0
1252
Wed, 6 Feb
0
1252
Thu, 7 Feb
+1
1253
Fri, 8 Feb
0
1253
Sat, 9 Feb
0
1253
Sun, 10 Feb
0
1253
Mon, 11 Feb
0
1253
Tue, 12 Feb
0
1253
Wed, 13 Feb
0
1253
Thu, 14 Feb
0
1253
Fri, 15 Feb
0
1253
Sat, 16 Feb
0
1253
Sun, 17 Feb
+1
1254
Mon, 18 Feb
0
1254
Tue, 19 Feb
0
1254
Wed, 20 Feb
+3
1257
Thu, 21 Feb
0
1257
Fri, 22 Feb
0
1257
Sat, 23 Feb
0
1257
Sun, 24 Feb
0
1257
Mon, 25 Feb
0
1257
Tue, 26 Feb
0
1257
Wed, 27 Feb
0
1257
Thu, 28 Feb
0
1257
Fri, 1 Mar
0
1257
Sat, 2 Mar
0
1257
Sun, 3 Mar
0
1257
Mon, 4 Mar
0
1257
Tue, 5 Mar
0
1257
Wed, 6 Mar
0
1257
Thu, 7 Mar
0
1257
Fri, 8 Mar
0
1257
Sat, 9 Mar
0
1257
Sun, 10 Mar
0
1257
Mon, 11 Mar
0
1257
Tue, 12 Mar
0
1257
Wed, 13 Mar
0
1257
Thu, 14 Mar
0
1257
Fri, 15 Mar
0
1257
Sat, 16 Mar
0
1257
Sun, 17 Mar
0
1257
Mon, 18 Mar
0
1257
Tue, 19 Mar
0
1257
Wed, 20 Mar
0
1257
Thu, 21 Mar
0
1257
Fri, 22 Mar
0
1257
Sat, 23 Mar
0
1257
Sun, 24 Mar
0
1257
Mon, 25 Mar
0
1257
Tue, 26 Mar
0
1257
Wed, 27 Mar
0
1257
Thu, 28 Mar
+2
1259
Fri, 29 Mar
+1
1260
Sat, 30 Mar
0
1260
Sun, 31 Mar
0
1260
Mon, 1 Apr
0
1260
Tue, 2 Apr
0
1260
Wed, 3 Apr
0
1260
Thu, 4 Apr
0
1260
Fri, 5 Apr
+1
1261
Sat, 6 Apr
0
1261
Sun, 7 Apr
0
1261
Mon, 8 Apr
0
1261
Tue, 9 Apr
0
1261
Wed, 10 Apr
0
1261
Thu, 11 Apr
0
1261
Fri, 12 Apr
0
1261
Sat, 13 Apr
+1
1262
Sun, 14 Apr
0
1262
Mon, 15 Apr
0
1262
Tue, 16 Apr
0
1262
Wed, 17 Apr
0
1262
Thu, 18 Apr
0
1262
Fri, 19 Apr
0
1262
Sat, 20 Apr
0
1262
Sun, 21 Apr
0
1262
Mon, 22 Apr
0
1262
Tue, 23 Apr
0
1262
Wed, 24 Apr
0
1262
Thu, 25 Apr
+1
1263
Fri, 26 Apr
0
1263
Sat, 27 Apr
0
1263
Sun, 28 Apr
0
1263
Mon, 29 Apr
0
1263
Tue, 30 Apr
0
1263
Wed, 1 May
0
1263
Thu, 2 May
0
1263
Fri, 3 May
0
1263
Sat, 4 May
0
1263
Sun, 5 May
+5
1268
Mon, 6 May
+1
1269
Tue, 7 May
0
1269
Wed, 8 May
0
1269
Thu, 9 May
0
1269
Fri, 10 May
0
1269
Sat, 11 May
0
1269
Sun, 12 May
0
1269
Mon, 13 May
+1
1270
Tue, 14 May
+2
1272
Wed, 15 May
+1
1273
Thu, 16 May
+1
1274
Fri, 17 May
0
1274
Sat, 18 May
0
1274
Tue, 7 Jul
0
1322