Где поесть в Ташкенте?

@tashkentfood خوش می آید 0
آیا این کانال شماست؟ برای ویژگی های اضافی مالکیت را تأیید کنید

Канал для тех, кто не любит ходить в новые непонятные заведения.
За вас ходим мы и рассказываем про вкусное, новое, красивое. А если невкусно и некрасиво, тоже предупреждаем.
Контакт @GalaSapaeva
ژئو و زبان کانال
روسیه, روسی


ژئو کانال
روسیه
زبان کانال
روسی
رسته
غذا و آشپزی
اضافه شده به شاخص
20.06.2018 11:36
16 Nov 2019, 20:45 (582 روز پیش)
آمار انتشار #402:
هیچ کدامی از کانال ها این نشریه را سهم نگذاشتند
Post views:
تاریخ
افزایش
کل
Sat, 16 Nov
+520
520
Sun, 17 Nov
+281
801
Mon, 18 Nov
+82
883
Tue, 19 Nov
+32
915
Wed, 20 Nov
+39
954
Thu, 21 Nov
+21
975
Fri, 22 Nov
+24
999
Sat, 23 Nov
+16
1015
Sun, 24 Nov
+15
1030
Mon, 25 Nov
+15
1045
Tue, 26 Nov
+11
1056
Wed, 27 Nov
+11
1067
Thu, 28 Nov
+13
1080
Fri, 29 Nov
+16
1096
Sat, 30 Nov
+12
1108
Sun, 1 Dec
+10
1118
Mon, 2 Dec
+5
1123
Tue, 3 Dec
+18
1141
Wed, 4 Dec
+8
1149
Thu, 5 Dec
+9
1158
Fri, 6 Dec
+7
1165
Sat, 7 Dec
+8
1173
Sun, 8 Dec
+5
1178
Mon, 9 Dec
+9
1187
Tue, 10 Dec
+8
1195
Wed, 11 Dec
+6
1201
Thu, 12 Dec
+9
1210
Fri, 13 Dec
+10
1220
Sat, 14 Dec
+3
1223
Sun, 15 Dec
+7
1230
Mon, 16 Dec
+5
1235
Tue, 17 Dec
+2
1237
Wed, 18 Dec
+5
1242
Thu, 19 Dec
+9
1251
Fri, 20 Dec
+9
1260
Sat, 21 Dec
+4
1264
Sun, 22 Dec
+5
1269
Mon, 23 Dec
+2
1271
Tue, 24 Dec
+3
1274
Wed, 25 Dec
+16
1290
Thu, 26 Dec
+2
1292
Fri, 27 Dec
+10
1302
Sat, 28 Dec
+3
1305
Sun, 29 Dec
+6
1311
Mon, 30 Dec
+6
1317
Tue, 31 Dec
+2
1319
Wed, 1 Jan
+4
1323
00:45
1319
01:45
0
1319
02:45
+1
1320
03:45
0
1320
04:45
0
1320
05:45
0
1320
06:45
0
1320
07:45
0
1320
08:45
0
1320
09:45
+1
1321
10:45
+1
1322
11:45
0
1322
12:45
0
1322
13:45
0
1322
15:45
0
1322
16:45
0
1322
17:45
0
1322
18:45
0
1322
19:45
+1
1323
20:45
0
1323
21:45
0
1323
22:45
0
1323
23:45
0
1323
Thu, 2 Jan
+4
1327
00:45
0
1323
01:45
0
1323
02:45
0
1323
03:45
0
1323
05:45
0
1323
06:45
0
1323
07:45
0
1323
08:45
+2
1325
09:45
0
1325
10:45
0
1325
11:45
0
1325
12:45
+1
1326
13:45
0
1326
14:45
0
1326
15:45
0
1326
16:45
0
1326
17:45
0
1326
18:45
0
1326
19:45
0
1326
20:45
0
1326
21:45
0
1326
22:45
0
1326
23:45
0
1326
Fri, 3 Jan
+10
1337
00:45
+1
1327
01:45
0
1327
02:45
+1
1328
03:45
0
1328
04:45
0
1328
05:45
0
1328
06:45
0
1328
07:45
+1
1329
08:45
0
1329
09:45
+1
1330
10:45
+1
1331
11:45
+1
1332
12:45
0
1332
13:45
+1
1333
14:45
0
1333
15:45
+1
1334
16:45
0
1334
17:45
0
1334
18:45
+1
1335
19:45
+1
1336
20:45
0
1336
21:45
0
1336
22:45
+1
1337
23:45
0
1337
Sat, 4 Jan
+6
1343
00:45
0
1337
01:45
0
1337
02:45
0
1337
03:45
0
1337
04:45
0
1337
05:45
0
1337
06:45
0
1337
07:45
0
1337
08:45
0
1337
09:45
0
1337
10:45
0
1337
11:45
0
1337
12:45
+3
1340
13:45
0
1340
14:45
0
1340
15:45
+1
1341
16:45
+1
1342
17:45
0
1342
18:45
0
1342
19:45
0
1342
20:45
0
1342
21:45
+1
1343
22:45
0
1343
23:45
0
1343
Sun, 5 Jan
+6
1349
00:45
0
1343
01:45
+1
1344
02:45
0
1344
03:45
0
1344
04:45
0
1344
05:45
0
1344
06:45
0
1344
07:45
0
1344
08:45
0
1344
09:45
0
1344
10:45
0
1344
11:45
0
1344
12:45
+1
1345
13:45
0
1345
14:45
+1
1346
15:45
0
1346
16:45
0
1346
17:45
0
1346
18:45
0
1346
19:45
+1
1347
20:45
0
1347
21:45
0
1347
22:45
+1
1348
23:45
+1
1349
Mon, 6 Jan
+8
1357
00:45
0
1349
01:45
0
1349
02:45
0
1349
03:45
0
1349
04:45
0
1349
05:45
0
1349
06:45
0
1349
07:45
0
1349
08:45
+2
1351
09:45
+1
1352
10:45
+1
1353
11:45
0
1353
12:45
0
1353
13:45
+1
1354
14:45
0
1354
15:45
+1
1355
16:45
0
1355
17:45
0
1355
18:45
+1
1356
19:45
0
1356
20:45
0
1356
21:45
0
1356
22:45
0
1356
23:45
+1
1357
Tue, 7 Jan
+6
1363
00:45
0
1357
01:45
0
1357
02:45
0
1357
03:45
0
1357
04:45
0
1357
05:45
0
1357
06:45
0
1357
07:45
+1
1358
08:45
0
1358
09:45
0
1358
10:45
0
1358
11:45
+1
1359
12:45
+1
1360
13:45
0
1360
14:45
+1
1361
15:45
0
1361
16:45
+1
1362
17:45
0
1362
18:45
0
1362
19:45
0
1362
20:45
0
1362
21:45
0
1362
22:45
0
1362
23:45
+1
1363
Wed, 8 Jan
+5
1368
00:45
0
1363
01:45
0
1363
02:45
0
1363
03:45
0
1363
04:45
0
1363
05:45
0
1363
06:45
0
1363
07:45
0
1363
08:45
0
1363
09:45
0
1363
10:45
+1
1364
11:45
+1
1365
12:45
0
1365
13:45
0
1365
14:45
0
1365
15:45
0
1365
16:45
0
1365
17:45
0
1365
18:45
+2
1367
19:45
0
1367
20:45
0
1367
21:45
0
1367
22:45
+1
1368
23:45
0
1368
Thu, 9 Jan
+9
1377
00:45
0
1368
01:45
0
1368
02:45
0
1368
03:45
0
1368
04:45
0
1368
05:45
0
1368
06:45
0
1368
07:45
0
1368
08:45
0
1368
09:45
+1
1369
10:45
+1
1370
11:45
0
1370
12:45
0
1370
13:45
+1
1371
14:45
+1
1372
15:45
0
1372
16:45
0
1372
17:45
0
1372
18:45
0
1372
19:45
0
1372
20:45
+1
1373
21:45
0
1373
22:45
+1
1374
23:45
+1
1375
Fri, 10 Jan
+5
1382
00:45
+2
1377
01:45
0
1377
02:45
0
1377
03:45
0
1377
04:45
0
1377
05:45
0
1377
06:45
0
1377
07:45
0
1377
08:45
0
1377
09:45
0
1377
10:45
+1
1378
11:45
0
1378
12:45
0
1378
13:45
0
1378
14:45
+1
1379
15:45
0
1379
16:45
0
1379
17:45
0
1379
18:45
+1
1380
19:45
0
1380
20:45
0
1380
21:45
0
1380
22:45
+1
1381
23:45
+1
1382
Sat, 11 Jan
+2
1384
00:45
0
1382
01:45
0
1382
02:45
0
1382
03:45
0
1382
04:45
0
1382
05:45
+1
1383
06:45
0
1383
07:45
0
1383
08:45
0
1383
09:45
+1
1384
10:45
0
1384
11:45
0
1384
12:45
0
1384
13:45
0
1384
14:45
0
1384
15:45
0
1384
16:45
0
1384
17:45
0
1384
18:45
0
1384
19:45
0
1384
20:45
0
1384
21:45
0
1384
22:45
0
1384
23:45
0
1384
Sun, 12 Jan
+7
1391
00:45
0
1384
01:45
0
1384
02:45
0
1384
03:45
+1
1385
04:45
0
1385
05:45
0
1385
06:45
0
1385
07:45
+1
1386
08:45
0
1386
09:45
0
1386
10:45
0
1386
11:45
0
1386
12:45
0
1386
13:45
0
1386
14:45
+2
1388
15:45
0
1388
16:45
0
1388
17:45
+3
1391
18:45
0
1391
19:45
0
1391
20:45
0
1391
21:45
0
1391
22:45
0
1391
23:45
0
1391
Mon, 13 Jan
+3
1394
00:45
0
1391
01:45
0
1391
02:45
0
1391
03:45
0
1391
04:45
0
1391
05:45
0
1391
06:45
0
1391
07:45
0
1391
08:45
0
1391
09:45
0
1391
10:45
0
1391
11:45
0
1391
12:45
0
1391
13:45
0
1391
14:45
0
1391
15:45
0
1391
16:45
+1
1392
17:45
0
1392
18:45
+1
1393
19:45
+1
1394
20:45
0
1394
21:45
0
1394
22:45
0
1394
23:45
0
1394
Tue, 14 Jan
+4
1398
00:45
0
1394
01:45
0
1394
02:45
0
1394
03:45
0
1394
04:45
0
1394
05:45
0
1394
06:45
0
1394
07:45
0
1394
08:45
0
1394
09:45
0
1394
10:45
0
1394
11:45
0
1394
12:45
+1
1395
13:45
0
1395
14:45
0
1395
15:45
0
1395
16:45
0
1395
17:45
0
1395
18:45
0
1395
19:45
0
1395
20:45
+1
1396
21:45
+1
1397
22:45
0
1397
23:45
+1
1398
Wed, 15 Jan
+6
1404
00:45
0
1398
01:45
0
1398
02:45
0
1398
03:45
0
1398
04:45
0
1398
05:45
0
1398
06:45
0
1398
07:45
0
1398
08:45
+1
1399
09:45
0
1399
10:45
0
1399
11:45
+1
1400
12:45
0
1400
13:45
+1
1401
14:45
0
1401
15:45
0
1401
16:45
0
1401
17:45
0
1401
18:45
+1
1402
19:45
+1
1403
20:45
0
1403
21:45
+1
1404
22:45
0
1404
23:45
0
1404
Thu, 16 Jan
+5
1409
00:45
0
1404
01:45
0
1404
02:45
0
1404
03:45
0
1404
04:45
0
1404
05:45
0
1404
06:45
0
1404
07:45
0
1404
08:45
0
1404
09:45
+1
1405
10:45
0
1405
11:45
0
1405
12:45
0
1405
13:45
+1
1406
14:45
0
1406
15:45
0
1406
16:45
0
1406
17:45
0
1406
18:45
0
1406
19:45
+1
1407
20:45
+1
1408
21:45
+1
1409
22:45
0
1409
23:45
0
1409
Fri, 17 Jan
+4
1413
00:45
0
1409
01:45
0
1409
02:45
0
1409
03:45
0
1409
04:45
0
1409
05:45
0
1409
06:45
0
1409
07:45
0
1409
08:45
0
1409
09:45
0
1409
10:45
0
1409
11:45
0
1409
12:45
+1
1410
13:45
+1
1411
14:45
0
1411
15:45
0
1411
16:45
0
1411
17:45
+1
1412
18:45
0
1412
19:45
0
1412
20:45
0
1412
21:45
0
1412
22:45
+1
1413
23:45
0
1413
Sat, 18 Jan
+2
1415
00:45
0
1413
01:45
0
1413
02:45
0
1413
03:45
0
1413
04:45
0
1413
05:45
0
1413
06:45
0
1413
07:45
0
1413
08:45
0
1413
09:45
0
1413
10:45
+1
1414
11:45
0
1414
12:45
0
1414
13:45
0
1414
14:45
0
1414
15:45
0
1414
16:45
0
1414
17:45
0
1414
18:45
0
1414
19:45
0
1414
20:45
0
1414
21:45
0
1414
22:45
+1
1415
23:45
0
1415
Sun, 19 Jan
+167
1582
00:45
0
1415
01:45
0
1415
02:45
0
1415
03:45
0
1415
04:45
0
1415
05:45
0
1415
06:45
0
1415
07:45
+31
1446
08:45
+30
1476
09:45
+4
1480
10:45
+31
1511
11:45
+33
1544
12:45
0
1544
13:45
+8
1552
14:45
+4
1556
15:45
+5
1561
16:45
+4
1565
17:45
+7
1572
18:45
+2
1574
19:45
+1
1575
20:45
0
1575
21:45
+1
1576
22:45
+2
1578
23:45
+2
1580
Mon, 20 Jan
+26
1608
00:45
+2
1582
01:45
0
1582
02:45
0
1582
03:45
+1
1583
04:45
0
1583
05:45
0
1583
06:45
+1
1584
07:45
0
1584
08:45
+5
1589
09:45
+1
1590
10:45
0
1590
11:45
+3
1593
12:45
0
1593
13:45
+1
1594
14:45
+3
1597
15:45
+2
1599
16:45
+3
1602
17:45
+2
1604
18:45
0
1604
19:45
0
1604
20:45
0
1604
21:45
+2
1606
22:45
+1
1607
23:45
+1
1608
Tue, 21 Jan
+8
1616
00:45
0
1608
01:45
0
1608
02:45
0
1608
03:45
0
1608
04:45
0
1608
05:45
0
1608
06:45
0
1608
07:45
0
1608
08:45
+1
1609
09:45
+1
1610
10:45
+1
1611
11:45
0
1611
12:45
+1
1612
13:45
0
1612
14:45
+1
1613
15:45
+2
1615
16:45
0
1615
17:45
+1
1616
18:45
0
1616
19:45
0
1616
20:45
0
1616
21:45
0
1616
22:45
0
1616
23:45
0
1616
Wed, 22 Jan
+11
1627
00:45
0
1616
01:45
0
1616
02:45
0
1616
03:45
0
1616
04:45
0
1616
05:45
0
1616
06:45
0
1616
07:45
+1
1617
08:45
0
1617
09:45
0
1617
10:45
0
1617
11:45
0
1617
12:45
0
1617
13:45
+1
1618
14:45
+3
1621
15:45
+1
1622
16:45
+2
1624
17:45
0
1624
18:45
0
1624
19:45
+1
1625
20:45
0
1625
21:45
+1
1626
22:45
0
1626
23:45
0
1626
Thu, 23 Jan
+6
1633
00:45
+1
1627
01:45
0
1627
02:45
0
1627
03:45
0
1627
04:45
0
1627
05:45
0
1627
06:45
+1
1628
07:45
0
1628
08:45
0
1628
09:45
0
1628
10:45
0
1628
11:45
0
1628
12:45
+1
1629
13:45
0
1629
14:45
+1
1630
15:45
+1
1631
16:45
0
1631
17:45
+1
1632
18:45
+1
1633
19:45
0
1633
20:45
0
1633
21:45
0
1633
22:45
0
1633
23:45
0
1633
Fri, 24 Jan
+9
1642
00:45
0
1633
01:45
0
1633
02:45
0
1633
03:45
0
1633
04:45
0
1633
05:45
0
1633
06:45
0
1633
07:45
0
1633
08:45
+1
1634
09:45
+1
1635
10:45
0
1635
11:45
+1
1636
12:45
+2
1638
13:45
0
1638
14:45
+2
1640
15:45
0
1640
16:45
0
1640
17:45
0
1640
18:45
+1
1641
19:45
+1
1642
20:45
0
1642
21:45
0
1642
22:45
0
1642
23:45
0
1642
Sat, 25 Jan
+3
1645
00:45
0
1642
01:45
0
1642
02:45
0
1642
03:45
0
1642
04:45
0
1642
05:45
0
1642
06:45
0
1642
07:45
0
1642
08:45
+1
1643
09:45
0
1643
10:45
0
1643
11:45
0
1643
12:45
0
1643
13:45
0
1643
14:45
0
1643
15:45
0
1643
16:45
+1
1644
17:45
0
1644
18:45
0
1644
19:45
0
1644
20:45
0
1644
21:45
0
1644
22:45
0
1644
23:45
+1
1645
Sun, 26 Jan
+7
1652
00:45
0
1645
01:45
0
1645
02:45
0
1645
03:45
0
1645
04:45
0
1645
05:45
0
1645
06:45
0
1645
07:45
0
1645
08:45
0
1645
09:45
+3
1648
10:45
0
1648
11:45
+1
1649
12:45
+1
1650
13:45
0
1650
14:45
0
1650
15:45
0
1650
16:45
0
1650
17:45
0
1650
18:45
0
1650
19:45
+1
1651
20:45
0
1651
21:45
+1
1652
22:45
0
1652
23:45
0
1652
Mon, 27 Jan
+5
1657
00:45
0
1652
01:45
0
1652
02:45
0
1652
03:45
0
1652
04:45
0
1652
05:45
0
1652
06:45
0
1652
07:45
0
1652
08:45
0
1652
09:45
0
1652
10:45
0
1652
11:45
0
1652
12:45
+1
1653
13:45
+2
1655
14:45
+1
1656
15:45
0
1656
16:45
0
1656
17:45
0
1656
18:45
0
1656
19:45
+1
1657
20:45
0
1657
21:45
0
1657
22:45
0
1657
23:45
0
1657
Tue, 28 Jan
+1
1658
00:45
0
1657
01:45
0
1657
02:45
0
1657
03:45
0
1657
04:45
0
1657
05:45
0
1657
06:45
0
1657
07:45
0
1657
08:45
0
1657
09:45
0
1657
10:45
0
1657
11:45
0
1657
12:45
0
1657
13:45
0
1657
14:45
0
1657
15:45
0
1657
16:45
+1
1658
17:45
0
1658
18:45
0
1658
19:45
0
1658
20:45
0
1658
21:45
0
1658
22:45
0
1658
23:45
0
1658
Wed, 29 Jan
+4
1662
00:45
0
1658
01:45
0
1658
02:45
0
1658
03:45
0
1658
04:45
0
1658
05:45
0
1658
06:45
0
1658
07:45
0
1658
08:45
0
1658
09:45
0
1658
10:45
0
1658
11:45
0
1658
12:45
0
1658
13:45
0
1658
14:45
+3
1661
15:45
0
1661
16:45
0
1661
17:45
+1
1662
18:45
0
1662
19:45
0
1662
20:45
0
1662
21:45
0
1662
22:45
0
1662
23:45
0
1662
Thu, 30 Jan
+2
1664
00:45
0
1662
01:45
0
1662
02:45
0
1662
03:45
0
1662
04:45
0
1662
05:45
0
1662
06:45
0
1662
07:45
0
1662
08:45
0
1662
09:45
0
1662
10:45
+1
1663
11:45
0
1663
12:45
0
1663
13:45
0
1663
14:45
0
1663
15:45
0
1663
16:45
0
1663
17:45
+1
1664
18:45
0
1664
19:45
0
1664
20:45
0
1664
21:45
0
1664
22:45
0
1664
23:45
0
1664
Fri, 31 Jan
+6
1670
00:45
0
1664
01:45
0
1664
02:45
0
1664
03:45
0
1664
04:45
0
1664
05:45
0
1664
06:45
0
1664
07:45
+1
1665
08:45
+1
1666
09:45
0
1666
10:45
0
1666
11:45
0
1666
12:45
0
1666
13:45
+1
1667
14:45
0
1667
15:45
+1
1668
16:45
0
1668
17:45
+1
1669
18:45
0
1669
19:45
+1
1670
20:45
0
1670
21:45
0
1670
22:45
0
1670
23:45
0
1670
Sat, 1 Feb
+1
1671
00:45
0
1670
01:45
0
1670
02:45
0
1670
03:45
0
1670
04:45
0
1670
05:45