Заметки официанта

@topofic خوش می آید 0
آیا این کانال شماست؟ برای ویژگی های اضافی مالکیت را تأیید کنید

Авторский канал настоящего официанта о том, чего ты не видишь, приходя в свое любимое заведение🙌
Сотрудничество @pashazdes
ژئو و زبان کانال
روسیه, روسی
رسته
وبلاگ


ژئو کانال
روسیه
زبان کانال
روسی
رسته
وبلاگ
اضافه شده به شاخص
13.01.2018 22:15
8 Apr 2018, 11:16 (1162 روز پیش)
آمار انتشار #56:
هیچ کدامی از کانال ها این نشریه را سهم نگذاشتند
Post views:
تاریخ
افزایش
کل
Mon, 23 Jul
+2
326
Tue, 24 Jul
0
326
Wed, 25 Jul
+1
327
Thu, 26 Jul
0
327
Fri, 27 Jul
0
327
Sat, 28 Jul
0
327
Sun, 29 Jul
0
327
Mon, 30 Jul
0
327
Tue, 31 Jul
0
327
Wed, 1 Aug
0
327
Thu, 2 Aug
0
327
Fri, 3 Aug
+1
328
Sat, 4 Aug
+1
329
Sun, 5 Aug
+1
330
Mon, 6 Aug
+2
332
Tue, 7 Aug
+1
333
Wed, 8 Aug
0
333
Thu, 9 Aug
0
333
Fri, 10 Aug
0
333
Sat, 11 Aug
0
333
Sun, 12 Aug
0
333
Mon, 13 Aug
0
333
Tue, 14 Aug
+1
334
Wed, 15 Aug
+2
336
Thu, 16 Aug
0
336
Fri, 17 Aug
0
336
Sat, 18 Aug
+1
337
Sun, 19 Aug
+1
338
Mon, 20 Aug
0
338
Tue, 21 Aug
+1
339
Wed, 22 Aug
0
339
Thu, 23 Aug
0
339
Fri, 24 Aug
0
339
Sat, 25 Aug
0
339
Sun, 26 Aug
0
339
Mon, 27 Aug
0
339
Tue, 28 Aug
+1
340
Wed, 29 Aug
+1
341
Thu, 30 Aug
0
341
Fri, 31 Aug
0
341
Sat, 1 Sep
0
341
Sun, 2 Sep
0
341
Mon, 3 Sep
0
341
Tue, 4 Sep
0
341
Wed, 5 Sep
0
341
Thu, 6 Sep
0
341
Fri, 7 Sep
0
341
Sat, 8 Sep
0
341
Sun, 9 Sep
+1
342
Mon, 10 Sep
0
342
Tue, 11 Sep
0
342
Wed, 12 Sep
0
342
Thu, 13 Sep
0
342
Fri, 14 Sep
0
342
Sat, 15 Sep
0
342
Sun, 16 Sep
0
342
Mon, 17 Sep
0
342
Tue, 18 Sep
0
342
Wed, 19 Sep
0
342
Thu, 20 Sep
0
342
Fri, 21 Sep
0
342
Sat, 22 Sep
0
342
Sun, 23 Sep
0
342
Mon, 24 Sep
0
342
Tue, 25 Sep
0
342
Wed, 26 Sep
0
342
Thu, 27 Sep
0
342
Fri, 28 Sep
+1
343
Sat, 29 Sep
+1
344
Sun, 30 Sep
+1
345
Mon, 1 Oct
0
345
Tue, 2 Oct
0
345
Wed, 3 Oct
0
345
Thu, 4 Oct
0
345
Fri, 5 Oct
0
345
Sat, 6 Oct
0
345
Sun, 7 Oct
0
345
Mon, 8 Oct
0
345
Tue, 9 Oct
0
345
Wed, 10 Oct
0
345
Thu, 11 Oct
0
345
Fri, 12 Oct
0
345
Sat, 13 Oct
0
345
Sun, 14 Oct
0
345
Mon, 15 Oct
0
345
Tue, 16 Oct
0
345
Wed, 17 Oct
+1
346
Thu, 18 Oct
0
346
Fri, 19 Oct
0
346
Sat, 20 Oct
0
346
Sun, 21 Oct
0
346
Mon, 22 Oct
0
346
Tue, 23 Oct
0
346
Wed, 24 Oct
0
346
Thu, 25 Oct
0
346
Fri, 26 Oct
0
346
Sat, 27 Oct
0
346
Sun, 28 Oct
+1
347
Mon, 29 Oct
0
347
Tue, 30 Oct
0
347
Wed, 31 Oct
+1
348
Thu, 1 Nov
+1
349
Fri, 2 Nov
0
349
Sat, 3 Nov
0
349
Sun, 4 Nov
0
349
Mon, 5 Nov
0
349
Tue, 6 Nov
0
349
Wed, 7 Nov
0
349
Thu, 8 Nov
0
349
Fri, 9 Nov
+1
350
Sat, 10 Nov
+1
351
Sun, 11 Nov
0
351
Mon, 12 Nov
+1
352
Tue, 13 Nov
0
352
Wed, 14 Nov
0
352
Thu, 15 Nov
0
352
Fri, 16 Nov
0
352
Sat, 17 Nov
0
352
Sun, 18 Nov
0
352
Mon, 19 Nov
+1
353
Tue, 20 Nov
0
353
Wed, 21 Nov
0
353
Thu, 22 Nov
+1
354
Fri, 23 Nov
0
354
Sat, 24 Nov
+1
355
Sun, 25 Nov
0
355
Mon, 26 Nov
+1
356
Tue, 27 Nov
0
356
Wed, 28 Nov
0
356
Thu, 29 Nov
+1
357
Fri, 30 Nov
+1
358
Sat, 1 Dec
0
358
Sun, 2 Dec
+2
360
Mon, 3 Dec
0
360
Tue, 4 Dec
0
360
Wed, 5 Dec
+2
362
Thu, 6 Dec
0
362
Fri, 7 Dec
+1
363
Sat, 8 Dec
+2
365
Sun, 9 Dec
+1
366
Mon, 10 Dec
+1
367
Tue, 11 Dec
+1
368
Wed, 12 Dec
0
368
Thu, 13 Dec
0
368
Fri, 14 Dec
+1
369
Sat, 15 Dec
0
369
Sun, 16 Dec
+1
370
Mon, 17 Dec
0
370
Tue, 18 Dec
0
370
Wed, 19 Dec
0
370
Thu, 20 Dec
0
370
Fri, 21 Dec
0
370
Sat, 22 Dec
0
370
Sun, 23 Dec
0
370
Mon, 24 Dec
0
370
Tue, 25 Dec
+1
371
Wed, 26 Dec
0
371
Thu, 27 Dec
0
371
Fri, 28 Dec
+1
372
Sat, 29 Dec
+1
373
Sun, 30 Dec
0
373
Mon, 31 Dec
+1
374
Tue, 1 Jan
0
374
Wed, 2 Jan
0
374
Thu, 3 Jan
0
374
Fri, 4 Jan
+2
376
Sat, 5 Jan
+3
379
Sun, 6 Jan
+1
380
Mon, 7 Jan
+3
383
Tue, 8 Jan
+1
384
Wed, 9 Jan
+3
387
Thu, 10 Jan
0
387
Fri, 11 Jan
+2
389
Sat, 12 Jan
+1
390
Sun, 13 Jan
+2
392
Mon, 14 Jan
+3
395
Tue, 15 Jan
+3
398
Wed, 16 Jan
0
398
Thu, 17 Jan
+2
400
Fri, 18 Jan
+5
405
Sat, 19 Jan
+3
408
Sun, 20 Jan
0
408
Mon, 21 Jan
+2
410
Tue, 22 Jan
+3
413
Wed, 23 Jan
+3
416
Thu, 24 Jan
+2
418
Fri, 25 Jan
+1
419
Sat, 26 Jan
+3
422
Sun, 27 Jan
+4
426
Mon, 28 Jan
+2
428
Tue, 29 Jan
+1
429
Wed, 30 Jan
0
429
Thu, 31 Jan
+2
431
Fri, 1 Feb
+1
432
Sat, 2 Feb
+2
434
Sun, 3 Feb
+5
439
Mon, 4 Feb
+2
441
Tue, 5 Feb
+6
447
Wed, 6 Feb
+1
448
Thu, 7 Feb
0
448
Fri, 8 Feb
+1
449
Sat, 9 Feb
+2
451
Sun, 10 Feb
0
451
Mon, 11 Feb
+1
452
Tue, 12 Feb
+1
453
Wed, 13 Feb
+1
454
Thu, 14 Feb
0
454
Fri, 15 Feb
+2
456
Sat, 16 Feb
+1
457
Sun, 17 Feb
0
457
Mon, 18 Feb
+1
458
Tue, 19 Feb
+2
460
Wed, 20 Feb
+1
461
Thu, 21 Feb
0
461
Fri, 22 Feb
0
461
Sat, 23 Feb
+1
462
Sun, 24 Feb
+1
463
Mon, 25 Feb
0
463
Tue, 26 Feb
+3
466
Wed, 27 Feb
+3
469
Thu, 28 Feb
+1
470
Fri, 1 Mar
0
470
Sat, 2 Mar
+2
472
Sun, 3 Mar
0
472
Mon, 4 Mar
+1
473
Tue, 5 Mar
+1
474
Wed, 6 Mar
0
474
Thu, 7 Mar
0
474
Fri, 8 Mar
0
474
Sat, 9 Mar
+1
475
Sun, 10 Mar
0
475
Mon, 11 Mar
+3
478
Tue, 12 Mar
0
478
Wed, 13 Mar
+2
480
Thu, 14 Mar
0
480
Fri, 15 Mar
0
480
Sat, 16 Mar
0
480
Sun, 17 Mar
0
480
Mon, 18 Mar
0
480
Tue, 19 Mar
0
480
Wed, 20 Mar
0
480
Thu, 21 Mar
+2
482
Fri, 22 Mar
0
482
Sat, 23 Mar
0
482
Sun, 24 Mar
+1
483
Mon, 25 Mar
0
483
Tue, 26 Mar
0
483
Wed, 27 Mar
0
483
Thu, 28 Mar
0
483
Fri, 29 Mar
0
483
Sat, 30 Mar
0
483
Sun, 31 Mar
0
483
Mon, 1 Apr
0
483
Tue, 2 Apr
0
483
Wed, 3 Apr
+1
484
Thu, 4 Apr
+1
485
Fri, 5 Apr
0
485
Sat, 6 Apr
+2
487
Sun, 7 Apr
+2
489
Mon, 8 Apr
+2
491
Tue, 9 Apr
0
491
Wed, 10 Apr
0
491
Thu, 11 Apr
+1
492
Fri, 12 Apr
0
492
Sat, 13 Apr
0
492
Sun, 14 Apr
+1
493
Mon, 15 Apr
+1
494
Tue, 16 Apr
+1
495
Wed, 17 Apr
0
495
Thu, 18 Apr
0
495
Fri, 19 Apr
0
495
Sat, 20 Apr
0
495
Sun, 21 Apr
+1
496
Mon, 22 Apr
+2
498
Tue, 23 Apr
0
498
Wed, 24 Apr
+1
499
Thu, 25 Apr
+1
500
Fri, 26 Apr
0
500
Sat, 27 Apr
0
500
Sun, 28 Apr
0
500
Mon, 29 Apr
0
500
Tue, 30 Apr
0
500
Wed, 1 May
0
500
Thu, 2 May
+1
501
Fri, 3 May
+1
502
Sat, 4 May
+2
504
Sun, 5 May
0
504
Mon, 6 May
+1
505
Tue, 7 May
+1
506
Wed, 8 May
0
506
Thu, 9 May
0
506
Fri, 10 May
0
506
Sat, 11 May
0
506
Sun, 12 May
+1
507
Mon, 13 May
+3
510
Tue, 14 May
0
510
Wed, 15 May
+1
511
Thu, 16 May
+1
512
Fri, 17 May
+2
514
Sat, 18 May
0
514
Sun, 13 Jun
+205
719