Заметки официанта

@topofic خوش می آید 0
آیا این کانال شماست؟ برای ویژگی های اضافی مالکیت را تأیید کنید

Авторский канал настоящего официанта о том, чего ты не видишь, приходя в свое любимое заведение🙌
Сотрудничество @pashazdes
ژئو و زبان کانال
روسیه, روسی
رسته
وبلاگ


ژئو کانال
روسیه
زبان کانال
روسی
رسته
وبلاگ
اضافه شده به شاخص
13.01.2018 22:15
8 May 2018, 21:47 (1132 روز پیش)
آمار انتشار #63:
هیچ کدامی از کانال ها این نشریه را سهم نگذاشتند
Post views:
تاریخ
افزایش
کل
Mon, 23 Jul
+1
310
Tue, 24 Jul
+1
311
Wed, 25 Jul
+1
312
Thu, 26 Jul
+1
313
Fri, 27 Jul
+2
315
Sat, 28 Jul
+1
316
Sun, 29 Jul
+3
319
Mon, 30 Jul
+1
320
Tue, 31 Jul
+4
324
Wed, 1 Aug
+1
325
Thu, 2 Aug
+1
326
Fri, 3 Aug
+2
328
Sat, 4 Aug
+1
329
Sun, 5 Aug
+1
330
Mon, 6 Aug
0
330
Tue, 7 Aug
+1
331
Wed, 8 Aug
0
331
Thu, 9 Aug
+2
333
Fri, 10 Aug
+1
334
Sat, 11 Aug
0
334
Sun, 12 Aug
+1
335
Mon, 13 Aug
0
335
Tue, 14 Aug
0
335
Wed, 15 Aug
+2
337
Thu, 16 Aug
+1
338
Fri, 17 Aug
0
338
Sat, 18 Aug
+1
339
Sun, 19 Aug
+3
342
Mon, 20 Aug
+1
343
Tue, 21 Aug
+2
345
Wed, 22 Aug
0
345
Thu, 23 Aug
+1
346
Fri, 24 Aug
+1
347
Sat, 25 Aug
+1
348
Sun, 26 Aug
+1
349
Mon, 27 Aug
+1
350
Tue, 28 Aug
+1
351
Wed, 29 Aug
+2
353
Thu, 30 Aug
0
353
Fri, 31 Aug
0
353
Sat, 1 Sep
+1
354
Sun, 2 Sep
0
354
Mon, 3 Sep
0
354
Tue, 4 Sep
0
354
Wed, 5 Sep
+1
355
Thu, 6 Sep
0
355
Fri, 7 Sep
+2
357
Sat, 8 Sep
0
357
Sun, 9 Sep
+1
358
Mon, 10 Sep
+1
359
Tue, 11 Sep
+2
361
Wed, 12 Sep
0
361
Thu, 13 Sep
+1
362
Fri, 14 Sep
0
362
Sat, 15 Sep
+1
363
Sun, 16 Sep
0
363
Mon, 17 Sep
+1
364
Tue, 18 Sep
+1
365
Wed, 19 Sep
0
365
Thu, 20 Sep
0
365
Fri, 21 Sep
0
365
Sat, 22 Sep
+2
367
Sun, 23 Sep
+1
368
Mon, 24 Sep
+1
369
Tue, 25 Sep
+1
370
Wed, 26 Sep
+1
371
Thu, 27 Sep
0
371
Fri, 28 Sep
+2
373
Sat, 29 Sep
0
373
Sun, 30 Sep
+1
374
Mon, 1 Oct
+2
376
Tue, 2 Oct
0
376
Wed, 3 Oct
+1
377
Thu, 4 Oct
0
377
Fri, 5 Oct
0
377
Sat, 6 Oct
0
377
Sun, 7 Oct
0
377
Mon, 8 Oct
+2
379
Tue, 9 Oct
0
379
Wed, 10 Oct
+1
380
Thu, 11 Oct
0
380
Fri, 12 Oct
0
380
Sat, 13 Oct
0
380
Sun, 14 Oct
0
380
Mon, 15 Oct
0
380
Tue, 16 Oct
0
380
Wed, 17 Oct
+1
381
Thu, 18 Oct
0
381
Fri, 19 Oct
0
381
Sat, 20 Oct
+1
382
Sun, 21 Oct
0
382
Mon, 22 Oct
+1
383
Tue, 23 Oct
+1
384
Wed, 24 Oct
0
384
Thu, 25 Oct
0
384
Fri, 26 Oct
+1
385
Sat, 27 Oct
0
385
Sun, 28 Oct
+1
386
Mon, 29 Oct
0
386
Tue, 30 Oct
0
386
Wed, 31 Oct
+1
387
Thu, 1 Nov
+1
388
Fri, 2 Nov
0
388
Sat, 3 Nov
0
388
Sun, 4 Nov
0
388
Mon, 5 Nov
+1
389
Tue, 6 Nov
+2
391
Wed, 7 Nov
0
391
Thu, 8 Nov
+1
392
Fri, 9 Nov
+1
393
Sat, 10 Nov
+1
394
Sun, 11 Nov
0
394
Mon, 12 Nov
+2
396
Tue, 13 Nov
0
396
Wed, 14 Nov
0
396
Thu, 15 Nov
0
396
Fri, 16 Nov
+2
398
Sat, 17 Nov
0
398
Sun, 18 Nov
+1
399
Mon, 19 Nov
+1
400
Tue, 20 Nov
+1
401
Wed, 21 Nov
+1
402
Thu, 22 Nov
+2
404
Fri, 23 Nov
+2
406
Sat, 24 Nov
+2
408
Sun, 25 Nov
0
408
Mon, 26 Nov
+2
410
Tue, 27 Nov
+2
412
Wed, 28 Nov
0
412
Thu, 29 Nov
+1
413
Fri, 30 Nov
+1
414
Sat, 1 Dec
+1
415
Sun, 2 Dec
+3
418
Mon, 3 Dec
+2
420
Tue, 4 Dec
0
420
Wed, 5 Dec
+3
423
Thu, 6 Dec
0
423
Fri, 7 Dec
+1
424
Sat, 8 Dec
+3
427
Sun, 9 Dec
+1
428
Mon, 10 Dec
+1
429
Tue, 11 Dec
+2
431
Wed, 12 Dec
+1
432
Thu, 13 Dec
0
432
Fri, 14 Dec
+1
433
Sat, 15 Dec
0
433
Sun, 16 Dec
+1
434
Mon, 17 Dec
+2
436
Tue, 18 Dec
+1
437
Wed, 19 Dec
+1
438
Thu, 20 Dec
0
438
Fri, 21 Dec
0
438
Sat, 22 Dec
0
438
Sun, 23 Dec
+1
439
Mon, 24 Dec
0
439
Tue, 25 Dec
+2
441
Wed, 26 Dec
0
441
Thu, 27 Dec
0
441
Fri, 28 Dec
+1
442
Sat, 29 Dec
+1
443
Sun, 30 Dec
0
443
Mon, 31 Dec
+1
444
Tue, 1 Jan
0
444
Wed, 2 Jan
0
444
Thu, 3 Jan
+1
445
Fri, 4 Jan
+2
447
Sat, 5 Jan
+5
452
Sun, 6 Jan
+3
455
Mon, 7 Jan
+3
458
Tue, 8 Jan
+2
460
Wed, 9 Jan
+8
468
Thu, 10 Jan
+3
471
Fri, 11 Jan
+4
475
Sat, 12 Jan
+3
478
Sun, 13 Jan
+4
482
Mon, 14 Jan
+10
492
Tue, 15 Jan
+5
497
Wed, 16 Jan
0
497
Thu, 17 Jan
+7
504
Fri, 18 Jan
+6
510
Sat, 19 Jan
+5
515
Sun, 20 Jan
+2
517
Mon, 21 Jan
+4
521
Tue, 22 Jan
+7
528
Wed, 23 Jan
+4
532
Thu, 24 Jan
+5
537
Fri, 25 Jan
+3
540
Sat, 26 Jan
+6
546
Sun, 27 Jan
+7
553
Mon, 28 Jan
+2
555
Tue, 29 Jan
+2
557
Wed, 30 Jan
+5
562
Thu, 31 Jan
+5
567
Fri, 1 Feb
+4
571
Sat, 2 Feb
+3
574
Sun, 3 Feb
+7
581
Mon, 4 Feb
+3
584
Tue, 5 Feb
+8
592
Wed, 6 Feb
+1
593
Thu, 7 Feb
+1
594
Fri, 8 Feb
+3
597
Sat, 9 Feb
+4
601
Sun, 10 Feb
+3
604
Mon, 11 Feb
+5
609
Tue, 12 Feb
+2
611
Wed, 13 Feb
+2
613
Thu, 14 Feb
+1
614
Fri, 15 Feb
+3
617
Sat, 16 Feb
+4
621
Sun, 17 Feb
0
621
Mon, 18 Feb
+1
622
Tue, 19 Feb
+3
625
Wed, 20 Feb
+1
626
Thu, 21 Feb
+2
628
Fri, 22 Feb
+1
629
Sat, 23 Feb
+1
630
Sun, 24 Feb
+2
632
Mon, 25 Feb
0
632
Tue, 26 Feb
+6
638
Wed, 27 Feb
+5
643
Thu, 28 Feb
+2
645
Fri, 1 Mar
+1
646
Sat, 2 Mar
+3
649
Sun, 3 Mar
0
649
Mon, 4 Mar
+1
650
Tue, 5 Mar
0
650
Wed, 6 Mar
0
650
Thu, 7 Mar
0
650
Fri, 8 Mar
+1
651
Sat, 9 Mar
+1
652
Sun, 10 Mar
+1
653
Mon, 11 Mar
+4
657
Tue, 12 Mar
+1
658
Wed, 13 Mar
+4
662
Thu, 14 Mar
+1
663
Fri, 15 Mar
0
663
Sat, 16 Mar
0
663
Sun, 17 Mar
0
663
Mon, 18 Mar
+1
664
Tue, 19 Mar
+2
666
Wed, 20 Mar
0
666
Thu, 21 Mar
+4
670
Fri, 22 Mar
0
670
Sat, 23 Mar
+1
671
Sun, 24 Mar
0
671
Mon, 25 Mar
0
671
Tue, 26 Mar
0
671
Wed, 27 Mar
+2
673
Thu, 28 Mar
0
673
Fri, 29 Mar
0
673
Sat, 30 Mar
0
673
Sun, 31 Mar
0
673
Mon, 1 Apr
+1
674
Tue, 2 Apr
+1
675
Wed, 3 Apr
+2
677
Thu, 4 Apr
+1
678
Fri, 5 Apr
+2
680
Sat, 6 Apr
+3
683
Sun, 7 Apr
+2
685
Mon, 8 Apr
+3
688
Tue, 9 Apr
0
688
Wed, 10 Apr
+1
689
Thu, 11 Apr
+1
690
Fri, 12 Apr
+1
691
Sat, 13 Apr
0
691
Sun, 14 Apr
+1
692
Mon, 15 Apr
+1
693
Tue, 16 Apr
+2
695
Wed, 17 Apr
0
695
Thu, 18 Apr
+1
696
Fri, 19 Apr
0
696
Sat, 20 Apr
+1
697
Sun, 21 Apr
+3
700
Mon, 22 Apr
+3
703
Tue, 23 Apr
+1
704
Wed, 24 Apr
+1
705
Thu, 25 Apr
+2
707
Fri, 26 Apr
0
707
Sat, 27 Apr
0
707
Sun, 28 Apr
0
707
Mon, 29 Apr
+1
708
Tue, 30 Apr
+1
709
Wed, 1 May
0
709
Thu, 2 May
+1
710
Fri, 3 May
+2
712
Sat, 4 May
+3
715
Sun, 5 May
+2
717
Mon, 6 May
+1
718
Tue, 7 May
+1
719
Wed, 8 May
0
719
Thu, 9 May
0
719
Fri, 10 May
0
719
Sat, 11 May
0
719
Sun, 12 May
+3
722
Mon, 13 May
+3
725
Tue, 14 May
0
725
Wed, 15 May
+2
727
Thu, 16 May
+2
729
Fri, 17 May
+3
732
Sat, 18 May
0
732
Sun, 13 Jun
+445
1177