W12 (ru)

@w12_rus خوش می آید 0
آیا این کانال شماست؟ برای ویژگی های اضافی مالکیت را تأیید کنید

💎 Новостной канал W12 - http://w12.io
💎 W12 | Блокчейн протокол
💎 Hard cap = 22 500 ETH
💎 Чат t.me/w12io
ژئو و زبان کانال
روسیه, روسی


ژئو کانال
روسیه
زبان کانال
روسی
رسته
ارزهای رمزنگاری شده
اضافه شده به شاخص
04.03.2018 17:01
6 Feb 2020, 19:29 (498 روز پیش)
آمار انتشار #754:
هیچ کدامی از کانال ها این نشریه را سهم نگذاشتند
Post views:
تاریخ
افزایش
کل
Thu, 6 Feb
+23
23
Fri, 7 Feb
+6
29
08:29
+13h
23
Sat, 8 Feb
+3
32
00:29
+6
29
Sun, 9 Feb
+2
34
00:29
+3
32
Mon, 10 Feb
+3
37
00:29
+2
34
Tue, 11 Feb
+1
38
00:29
+3
37
Wed, 12 Feb
+1
39
00:29
+1
38
Thu, 13 Feb
+2
41
00:29
+1
39
Fri, 14 Feb
+2
43
00:29
+2
41
Sat, 15 Feb
+1
44
00:29
+2
43
Sun, 16 Feb
0
44
00:29
+1
44
Mon, 17 Feb
+1
45
00:29
0
44
Tue, 18 Feb
+1
46
00:29
+1
45
Wed, 19 Feb
+3
49
00:29
+1
46
Thu, 20 Feb
+1
50
00:29
+3
49
Fri, 21 Feb
+1
51
00:29
+1
50
Sat, 22 Feb
0
51
00:29
+1
51
Sun, 23 Feb
+2
53
00:29
0
51
Mon, 24 Feb
+8
61
00:29
+2
53
Tue, 25 Feb
+4
65
00:29
+8
61
Wed, 26 Feb
+2
67
00:29
+4
65
Thu, 27 Feb
0
67
00:29
+2
67
Fri, 28 Feb
+2
69
00:29
0
67
Sat, 29 Feb
+1
70
00:29
+2
69
Sun, 1 Mar
+1
71
00:29
+1
70
Mon, 2 Mar
0
71
00:29
+1
71
Tue, 3 Mar
0
71
00:29
0
71
Wed, 4 Mar
+1
72
00:29
0
71
Thu, 5 Mar
0
72
00:29
+1
72
Fri, 6 Mar
+1
73
00:29
0
72
Sat, 7 Mar
+2
75
00:29
+1
73
Sun, 8 Mar
0
75
00:29
+2
75
Mon, 9 Mar
0
75
00:29
0
75
Tue, 10 Mar
+1
76
00:29
0
75
Wed, 11 Mar
+1
77
00:29
+1
76
Thu, 12 Mar
+1
78
00:29
+1
77
Fri, 13 Mar
0
78
00:29
+1
78
Sat, 14 Mar
+1
79
00:29
0
78
Sun, 15 Mar
0
79
00:29
+1
79
Mon, 16 Mar
0
79
00:29
0
79
Tue, 17 Mar
+2
81
01:29
0
79
Wed, 18 Mar
0
81
00:29
+2
81
Thu, 19 Mar
+2
83
00:29
0
81
Fri, 20 Mar
+1
84
00:29
+2
83
Sat, 21 Mar
+1
85
00:29
+1
84
Sun, 22 Mar
+1
86
00:29
+1
85
Mon, 23 Mar
+1
87
00:29
+1
86
Tue, 24 Mar
0
87
00:29
+1
87
Wed, 25 Mar
0
87
00:29
0
87
Thu, 26 Mar
0
87
00:29
0
87
Fri, 27 Mar
0
87
00:29
0
87
Sat, 28 Mar
0
87
00:29
0
87
Sun, 29 Mar
+1
88
00:29
0
87
Mon, 30 Mar
+1
89
00:29
+1
88
Tue, 31 Mar
0
89
00:29
+1
89
Wed, 1 Apr
+2
91
00:29
0
89
Thu, 2 Apr
+2
93
00:29
+2
91
Fri, 3 Apr
+1
94
00:29
+2
93
Sat, 4 Apr
0
94
00:29
+1
94
Sun, 5 Apr
0
94
00:29
0
94
Mon, 6 Apr
+2
96
00:29
0
94
Tue, 7 Apr
0
96
00:29
+2
96
Wed, 8 Apr
+1
97
00:29
0
96
Thu, 9 Apr
0
97
00:29
+1
97
Fri, 10 Apr
0
97
00:29
0
97
Sat, 11 Apr
0
97
00:29
0
97
Sun, 12 Apr
+1
98
00:29
0
97
Mon, 13 Apr
0
98
00:29
+1
98
Tue, 14 Apr
+1
99
00:29
0
98
Wed, 15 Apr
+1
100
00:29
+1
99
Thu, 16 Apr
+1
101
00:29
+1
100
Fri, 17 Apr
0
101
00:29
+1
101
Sat, 18 Apr
0
101
03:29
0
101
Sun, 19 Apr
0
101
00:29
0
101
Mon, 20 Apr
0
101
00:29
0
101
Tue, 21 Apr
0
101
00:29
0
101
Wed, 22 Apr
0
101
00:29
0
101
Thu, 23 Apr
0
101
00:29
0
101
Fri, 24 Apr
0
101
00:29
0
101
Sat, 25 Apr
0
101
00:29
0
101
Sun, 26 Apr
+1
102
00:29
0
101
Mon, 27 Apr
+1
103
00:29
+1
102
Tue, 28 Apr
0
103
00:29
+1
103
Wed, 29 Apr
0
103
00:29
0
103
Thu, 30 Apr
0
103
00:29
0
103
Fri, 1 May
+1
104
00:29
0
103
Sat, 2 May
0
104
00:29
+1
104
Sun, 3 May
0
104
00:29
0
104
Mon, 4 May
0
104
00:29
0
104
Tue, 5 May
+2
106
00:29
0
104
Wed, 6 May
0
106
00:29
+2
106
Thu, 7 May
+1
107
00:29
0
106
Fri, 8 May
0
107
00:29
+1
107
Sat, 9 May
0
107
00:29
0
107
Sun, 10 May
0
107
00:29
0
107
Mon, 11 May
0
107
00:29
0
107
Tue, 12 May
0
107
00:29
0
107
Wed, 13 May
0
107
00:29
0
107
Thu, 14 May
0
107
00:29
0
107
Fri, 15 May
0
107
00:29
0
107
Sat, 16 May
0
107
00:29
0
107