W12 (ru)

@w12_rus خوش می آید 0
آیا این کانال شماست؟ برای ویژگی های اضافی مالکیت را تأیید کنید

💎 Новостной канал W12 - http://w12.io
💎 W12 | Блокчейн протокол
💎 Hard cap = 22 500 ETH
💎 Чат t.me/w12io
ژئو و زبان کانال
روسیه, روسی


ژئو کانال
روسیه
زبان کانال
روسی
رسته
ارزهای رمزنگاری شده
اضافه شده به شاخص
04.03.2018 17:01
16 Apr 2020, 14:10 (428 روز پیش)
آمار انتشار #757:
هیچ کدامی از کانال ها این نشریه را سهم نگذاشتند
Post views:
تاریخ
افزایش
کل
Thu, 16 Apr
+88
88
Fri, 17 Apr
+13
101
00:10
+10h
88
Sat, 18 Apr
+6
107
03:10
+13
101
Sun, 19 Apr
+3
110
00:10
+6
107
Mon, 20 Apr
+6
116
00:10
+3
110
Tue, 21 Apr
+1
117
00:10
+6
116
Wed, 22 Apr
+3
120
00:10
+1
117
Thu, 23 Apr
+1
121
00:10
+3
120
Fri, 24 Apr
+1
122
00:10
+1
121
Sat, 25 Apr
+1
123
00:10
+1
122
Sun, 26 Apr
+4
127
00:10
+1
123
Mon, 27 Apr
+5
132
00:10
+4
127
Tue, 28 Apr
+2
134
00:10
+5
132
Wed, 29 Apr
+4
138
00:10
+2
134
Thu, 30 Apr
0
138
00:10
+4
138
Fri, 1 May
+2
140
00:10
0
138
Sat, 2 May
+3
143
00:10
+2
140
Sun, 3 May
0
143
00:10
+3
143
Mon, 4 May
+3
146
00:10
0
143
Tue, 5 May
+13
159
00:10
+3
146
Wed, 6 May
+6
165
00:10
+13
159
Thu, 7 May
+3
168
00:10
+6
165
Fri, 8 May
+4
172
00:10
+3
168
Sat, 9 May
0
172
00:10
+4
172
Sun, 10 May
+3
175
00:10
0
172
Mon, 11 May
+3
178
00:10
+3
175
Tue, 12 May
0
178
00:10
+3
178
Wed, 13 May
0
178
00:10
0
178
Thu, 14 May
0
178
00:10
0
178
Fri, 15 May
0
178
00:10
0
178
Sat, 16 May
+2
180
00:10
0
178
Sun, 17 May
+3
183
00:10
+2
180
Mon, 18 May
+3
186
00:10
+3
183
Tue, 19 May
+2
188
00:10
+3
186
Wed, 20 May
+2
190
00:10
+2
188
Thu, 21 May
+1
191
00:10
+2
190
Fri, 22 May
+1
192
00:10
+1
191
Sat, 23 May
+1
193
00:10
+1
192
Sun, 24 May
0
193
00:10
+1
193
Mon, 25 May
+1
194
00:10
0
193
Tue, 26 May
+2
196
00:10
+1
194
Wed, 27 May
0
196
00:10
+2
196
Thu, 28 May
+1
197
00:10
0
196
Fri, 29 May
+2
199
00:10
+1
197
Sat, 30 May
0
199
00:10
+2
199
Sun, 31 May
+1
200
00:10
0
199
Mon, 1 Jun
+1
201
00:10
+1
200
Tue, 2 Jun
+1
202
00:10
+1
201
Wed, 3 Jun
0
202
00:10
+1
202
Thu, 4 Jun
+1
203
00:10
0
202
Fri, 5 Jun
+2
205
00:10
+1
203
Sat, 6 Jun
0
205
00:10
+2
205
Sun, 7 Jun
0
205
00:10
0
205
Mon, 8 Jun
+1
206
00:10
0
205
Tue, 9 Jun
0
206
00:10
+1
206
Wed, 10 Jun
+2
208
00:10
0
206
Thu, 11 Jun
+1
209
00:10
+2
208
Fri, 12 Jun
0
209
00:10
+1
209
Sat, 13 Jun
+2
211
00:10
0
209
Sun, 14 Jun
0
211
00:10
+2
211
Mon, 15 Jun
+2
213
00:10
0
211
Tue, 16 Jun
+2
215
00:10
+2
213
Wed, 17 Jun
+1
216
00:10
+2
215
Thu, 18 Jun
0
216
00:10
+1
216
Fri, 19 Jun
+1
217
00:10
0
216
Sat, 20 Jun
0
217
00:10
+1
217
Sun, 21 Jun
+2
219
00:10
0
217
Mon, 22 Jun
0
219
00:10
+2
219
Tue, 23 Jun
0
219
00:10
0
219
Wed, 24 Jun
+2
221
00:10
0
219
Thu, 25 Jun
0
221
00:10
+2
221
Fri, 26 Jun
+1
222
00:10
0
221
Sat, 27 Jun
+1
223
00:10
+1
222
Sun, 28 Jun
0
223
00:10
+1
223
Mon, 29 Jun
+3
226
00:10
0
223
Tue, 30 Jun
0
226
00:10
+3
226
Wed, 1 Jul
0
226
00:10
0
226
Thu, 2 Jul
0
226
00:10
0
226
Fri, 3 Jul
0
226
00:10
0
226
Sat, 4 Jul
0
226
00:10
0
226
Sun, 5 Jul
+1
227
00:10
0
226
Mon, 6 Jul
0
227
00:10
+1
227
Tue, 7 Jul
0
227
00:10
0
227
Wed, 8 Jul
0
227
00:10
0
227
Thu, 9 Jul
0
227
00:10
0
227
Fri, 10 Jul
0
227
00:10
0
227
Sat, 11 Jul
0
227
00:10
0
227
Sun, 12 Jul
0
227
00:10
0
227
Mon, 13 Jul
0
227
00:10
0
227
Tue, 14 Jul
0
227
00:10
0
227
Wed, 15 Jul
+1
228
00:10
0
227
Thu, 16 Jul
0
228
00:10
+1
228
Fri, 17 Jul
0
228
00:10
0
228
Sat, 18 Jul
+1
229
01:10
0
228
Sun, 19 Jul
0
229
00:10
+1
229
Mon, 20 Jul
+1
230
00:10
0
229
Tue, 21 Jul
0
230
00:10
+1
230
Wed, 22 Jul
0
230
00:10
0
230
Thu, 23 Jul
0
230
00:10
0
230
Fri, 24 Jul
0
230
00:10
0
230
Sat, 25 Jul
0
230
00:10
0
230