Gорячая Rеклама

AAAAAE122Nu2Pvo_rDSJNg خوش می آید 1

Горячие рекламные места!
(до 7 дней, скидка 20%+)
Размещение: @promoteadmin
Размещение бесплатное. Для продавца - комиссия 10% (после продажи).
Ссылка - https://t.me/joinchat/AAAAAE122Nu2Pvo_rDSJNg
ژئو و زبان کانال
روسیه, روسی
رسته
Telegram


با ایجاد کننده تماس گیرفتن
ژئو کانال
روسیه
زبان کانال
روسی
رسته
Telegram
اضافه شده به شاخص
12.02.2020 19:01
2 Oct 2020, 09:14 (302 روز پیش)
آمار انتشار #4028:
10
1h
16
3h
18
8h
22
24h
26
48h
هیچ کدامی از کانال ها این نشریه را سهم نگذاشتند
Post views:
تاریخ
افزایش
کل
Fri, 2 Oct
+21
21
10:14
+1h
+10
10
11:14
+2h
+3
13
12:14
+3h
+3
16
13:14
+4h
0
16
14:14
+5h
+1
17
15:14
+6h
0
17
16:14
+7h
+1
18
17:14
+8h
0
18
18:14
+9h
0
18
19:14
+10h
+1
19
20:14
+11h
+1
20
21:14
+12h
0
20
22:14
+13h
0
20
23:14
+14h
+1
21
Sat, 3 Oct
+5
26
00:14
+15h
0
21
01:14
+16h
0
21
02:14
+17h
0
21
03:14
+18h
0
21
04:14
+19h
0
21
05:14
+20h
0
21
06:14
+21h
0
21
07:14
+22h
0
21
08:14
+23h
0
21
09:14
+24h
+1
22
10:14
0
22
11:14
0
22
12:14
0
22
13:14
0
22
14:14
0
22
15:14
0
22
16:14
0
22
17:14
+3
25
18:14
0
25
19:14
+1
26
20:14
0
26
21:14
0
26
22:14
0
26
23:14
0
26
Sun, 4 Oct
+5
31
00:14
0
26
05:14
0
26
09:14
0
26
12:14
+2
28
13:14
+1
29
14:14
0
29
15:14
+2
31
16:14
0
31
17:14
0
31
18:14
0
31
19:14
0
31
20:14
0
31
21:14
0
31
22:14
0
31
23:14
0
31
Mon, 5 Oct
+3
34
00:14
0
31
01:14
0
31
02:14
0
31
03:14
0
31
04:14
0
31
05:14
0
31
06:14
0
31
07:14
0
31
08:14
0
31
09:14
0
31
10:14
0
31
11:14
+1
32
12:14
+1
33
13:14
0
33
14:14
0
33
15:14
+1
34
16:14
0
34
17:14
0
34
18:14
0
34
19:14
0
34
20:14
0
34
21:14
0
34
22:14
0
34
23:14
0
34
Tue, 6 Oct
+1
35
00:14
0
34
01:14
0
34
02:14
0
34
03:14
0
34
04:14
0
34
05:14
0
34
06:14
0
34
07:14
0
34
08:14
0
34
09:14
0
34
10:14
0
34
11:14
0
34
12:14
0
34
13:14
0
34
14:14
0
34
15:14
0
34
16:14
0
34
17:14
+1
35
18:14
0
35
19:14
0
35
20:14
0
35
21:14
0
35
22:14
0
35
23:14
0
35
Wed, 7 Oct
+3
38
00:14
0
35
01:14
0
35
02:14
0
35
03:14
0
35
04:14
0
35
05:14
0
35
06:14
0
35
07:14
0
35
08:14
+1
36
09:14
0
36
10:14
0
36
11:14
0
36
12:14
0
36
13:14
0
36
14:14
0
36
15:14
0
36
16:14
0
36
17:14
+1
37
18:14
0
37
19:14
0
37
20:14
+1
38
21:14
0
38
22:14
0
38
23:14
0
38
Thu, 8 Oct
+1
39
00:14
0
38
01:14
0
38
02:14
0
38
03:14
0
38
04:14
0
38
05:14
0
38
06:14
0
38
07:14
0
38
08:14
0
38
09:14
0
38
10:14
0
38
11:14
0
38
12:14
0
38
13:14
0
38
14:14
0
38
15:14
0
38
16:14
0
38
17:14
+1
39
18:14
0
39
19:14
0
39
20:14
0
39
21:14
0
39
22:14
0
39
23:14
0
39
Fri, 9 Oct
+2
41
00:14
0
39
02:14
0
39
03:14
0
39
04:14
0
39
05:14
0
39
06:14
0
39
07:14
0
39
08:14
0
39
09:14
0
39
10:14
0
39
11:14
0
39
12:14
+1
40
13:14
0
40
14:14
0
40
15:14
0
40
16:14
0
40
17:14
0
40
18:14
0
40
19:14
0
40
20:14
0
40
21:14
0
40
22:14
+1
41
23:14
0
41
Sat, 10 Oct
0
41
00:14
0
41
01:14
0
41
02:14
0
41
03:14
0
41
04:14
0
41
05:14
0
41
06:14
0
41
07:14
0
41
08:14
0
41
09:14
0
41
10:14
0
41
11:14
0
41
12:14
0
41
13:14
0
41
14:14
0
41
15:14
0
41
16:14
0
41
17:14
0
41
18:14
0
41
19:14
0
41
20:14
0
41
21:14
0
41
22:14
0
41
23:14
0
41
Sun, 11 Oct
0
41
00:14
0
41
01:14
0
41
02:14
0
41
03:14
0
41
04:14
0
41
05:14
0
41
06:14
0
41
07:14
0
41
08:14
0
41
09:14
0
41
10:14
0
41
11:14
0
41
12:14
0
41
13:14
0
41
14:14
0
41
15:14
0
41
16:14
0
41
17:14
0
41
18:14
0
41
19:14
0
41
20:14
0
41
21:14
0
41
22:14
0
41
23:14
0
41
Mon, 12 Oct
+1
42
00:14
0
41
01:14
0
41
02:14
0
41
03:14
0
41
04:14
0
41
05:14
0
41
06:14
0
41
07:14
0
41
08:14
0
41
09:14
0
41
10:14
0
41
11:14
0
41
12:14
0
41
13:14
0
41
14:14
0
41
15:14
0
41
16:14
0
41
17:14
+1
42
18:14
0
42
19:14
0
42
20:14
0
42
21:14
0
42
22:14
0
42
23:14
0
42
Tue, 13 Oct
+1
43
00:14
0
42
01:14
0
42
02:14
0
42
03:14
0
42
04:14
0
42
05:14
0
42
06:14
0
42
07:14
0
42
08:14
0
42
09:14
+1
43
10:14
0
43
11:14
0
43
12:14
0
43
13:14
0
43
14:14
0
43
15:14
0
43
16:14
0
43
17:14
0
43
18:14
0
43
19:14
0
43
20:14
0
43
21:14
0
43
22:14
0
43
23:14
0
43
Wed, 14 Oct
+2
45
00:14
0
43
02:14
0
43
03:14
0
43
04:14
0
43
05:14
0
43
06:14
+1
44
07:14
0
44
08:14
0
44
09:14
0
44
10:14
+1
45
11:14
0
45
12:14
0
45
13:14
0
45
14:14
0
45
15:14
0
45
16:14
0
45
17:14
0
45
18:14
0
45
19:14
0
45
20:14
0
45
21:14
0
45
22:14
0
45
23:14
0
45
Thu, 15 Oct
0
45
00:14
0
45
01:14
0
45
02:14
0
45
03:14
0
45
04:14
0
45
05:14
0
45
06:14
0
45
07:14
0
45
08:14
0
45
09:14
0
45
10:14
0
45
11:14
0
45
12:14
0
45
13:14
0
45
14:14
0
45
15:14
0
45
16:14
0
45
17:14
0
45
18:14
0
45
19:14
0
45
20:14
0
45
21:14
0
45
22:14
0
45
23:14
0
45
Fri, 16 Oct
0
45
00:14
0
45
01:14
0
45
02:14
0
45
03:14
0
45
04:14
0
45
05:14
0
45
06:14
0
45
07:14
0
45
08:14
0
45
09:14
0
45
10:14
0
45
11:14
0
45
12:14
0
45
13:14
0
45
14:14
0
45
15:14
0
45
16:14
0
45
17:14
0
45
18:14
0
45
19:14
0
45
20:14
0
45
21:14
0
45
22:14
0
45
23:14
0
45
Sat, 17 Oct
0
45
00:14
0
45
01:14
0
45
02:14
0
45
03:14
0
45
04:14
0
45
05:14
0
45
06:14
0
45
07:14
0
45
08:14
0
45
09:14
0
45
10:14
0
45
11:14
0
45
12:14
0
45
13:14
0
45
14:14
0
45
15:14
0
45
16:14
0
45
17:14
0
45
18:14
0
45
19:14
0
45
20:14
0
45
21:14
0
45
22:14
0
45
23:14
0
45
Sun, 18 Oct
+1
46
00:14
0
45
01:14
0
45
02:14
0
45
03:14
0
45
04:14
0
45
05:14
0
45
06:14
0
45
07:14
0
45
08:14
0
45
09:14
0
45
10:14
0
45
11:14
0
45
12:14
0
45
13:14
0
45
14:14
0
45
15:14
0
45
16:14
0
45
17:14
0
45
18:14
+1
46
19:14
0
46
20:14
0
46
21:14
0
46
22:14
0
46
23:14
0
46
Mon, 19 Oct
0
46
00:14
0
46
01:14
0
46
02:14
0
46
03:14
0
46
04:14
0
46
05:14
0
46
06:14
0
46
07:14
0
46
08:14
0
46
09:14
0
46
10:14
0
46
11:14
0
46
12:14
0
46
13:14
0
46
14:14
0
46
15:14
0
46
16:14
0
46
17:14
0
46
18:14
0
46
19:14
0
46
20:14
0
46
21:14
0
46
22:14
0
46
23:14
0
46
Tue, 20 Oct
0
46
00:14
0
46
01:14
0
46
02:14
0
46
03:14
0
46
04:14
0
46
05:14
0
46
06:14
0
46
07:14
0
46
08:14
0
46
09:14
0
46
10:14
0
46
11:14
0
46
12:14
0
46
13:14
0
46
14:14
0
46
15:14
0
46
16:14
0
46
17:14
0
46
18:14
0
46
19:14
0
46
20:14
0
46
21:14
0
46
22:14
0
46
23:14
0
46
Wed, 21 Oct
+1
47
00:14
0
46
01:14
0
46
02:14
+1
47
03:14
0
47
04:14
0
47
05:14
0
47
06:14
0
47
07:14
0
47
08:14
0
47
09:14
0
47
10:14
0
47
11:14
0
47
12:14
0
47
13:14
0
47
14:14
0
47
15:14
0
47
16:14
0
47
17:14
0
47
18:14
0
47
19:14
0
47
20:14
0
47
21:14
0
47
22:14
0
47
23:14
0
47
Thu, 22 Oct
0
47
00:14
0
47
01:14
0
47
02:14
0
47
03:14
0
47
04:14
0
47
05:14
0
47
06:14
0
47
07:14
0
47
08:14
0
47
09:14
0
47
10:14
0
47
11:14
0
47
12:14
0
47
13:14
0
47
14:14
0
47
15:14
0
47
16:14
0
47
17:14
0
47
18:14
0
47
19:14
0
47
20:14
0
47
21:14
0
47
22:14
0
47
23:14
0
47
Fri, 23 Oct
0
47
00:14
0
47
01:14
0
47
02:14
0
47
03:14
0
47
04:14
0
47
05:14
0
47
06:14
0
47
07:14
0
47
08:14
0
47
09:14
0
47
10:14
0
47
11:14
0
47
12:14
0
47
13:14
0
47
14:14
0
47
15:14
0
47
16:14
0
47
17:14
0
47
18:14
0
47
19:14
0
47
20:14
0
47
21:14
0
47
22:14
0
47
23:14
0
47
Sat, 24 Oct
0
47
00:14
0
47
01:14
0
47
02:14
0
47
03:14
0
47
04:14
0
47
05:14
0
47
06:14
0
47
07:14
0
47
08:14
0
47
09:14
0
47
10:14
0
47
11:14
0
47
12:14
0
47
13:14
0
47
14:14
0
47
15:14
0
47
16:14
0
47
17:14
0
47
18:14
0
47
19:14
0
47
20:14
0
47
21:14
0
47
22:14
0
47
23:14
0
47
Sun, 25 Oct
0
47
00:14
0
47
01:14
0
47
02:14
0
47
03:14
0
47
04:14
0
47
05:14
0
47
06:14
0
47
07:14
0
47
08:14
0
47
09:14
0
47
10:14
0
47
11:14
0
47
12:14
0
47
13:14
0
47
14:14
0
47
15:14
0
47
16:14
0
47
17:14
0
47
18:14
0
47
19:14
0
47
20:14
0
47
21:14
0
47
22:14
0
47
23:14
0
47
Mon, 26 Oct
+1
48
00:14
0
47
01:14
0
47
02:14
0
47
03:14
0
47
04:14
0
47
05:14
0
47
06:14
0
47
07:14
0
47
08:14
0
47
09:14
0
47
10:14
0
47
11:14
0
47
12:14
0
47
13:14
0
47
14:14
0
47
15:14
0
47
16:14
0
47
17:14
+1
48
18:14
0
48
19:14
0
48
20:14
0
48
21:14
0
48
22:14
0
48
23:14
0
48
Tue, 27 Oct
0
48
00:14
0
48
01:14
0
48
02:14
0
48
03:14
0
48
04:14
0
48
05:14
0
48
06:14
0
48
07:14
0
48
08:14
0
48
09:14
0
48
10:14
0
48
11:14
0
48
12:14
0
48
13:14
0
48
14:14
0
48
15:14
0
48
16:14
0
48
17:14
0
48
18:14
0
48
19:14
0
48
20:14
0
48
21:14
0
48
22:14
0
48
23:14
0
48
Wed, 28 Oct
0
48
00:14
0
48
01:14
0
48
02:14
0
48
03:14
0
48
04:14
0
48
05:14
0
48
06:14
0
48
07:14
0
48
08:14
0
48
09:14
0
48
10:14
0
48
11:14
0
48
12:14
0
48
13:14
0
48
14:14
0
48
15:14
0
48
16:14
0
48
17:14
0
48
18:14
0
48
19:14
0
48
20:14
0
48
21:14
0
48
22:14
0
48
23:14
0
48
Thu, 29 Oct
0
48
00:14
0
48
01:14
0
48
02:14
0
48
03:14
0
48
04:14
0
48
05:14
0
48
06:14
0
48
07:14
0
48
08:14
0
48
09:14
0
48
10:14
0
48
11:14
0
48
12:14
0
48
13:14
0
48
14:14
0
48
15:14
0
48
16:14
0
48
17:14
0
48
18:14
0
48
19:14
0
48
20:14
0
48
21:14
0
48
22:14
0
48
23:14
0
48
Fri, 30 Oct
+1
49
00:14
0
48
01:14
0
48
02:14
0
48
03:14
0
48
04:14
0
48
05:14
0
48
06:14
0
48
07:14
0
48
08:14
0
48
09:14
0
48
10:14
0
48
11:14
0
48
12:14
0
48
13:14
0
48
14:14
0
48
15:14
0
48
16:14
0
48
17:14
0
48
18:14
0
48
19:14
0
48
20:14
0
48
21:14
0
48
22:14
+1
49
23:14
0
49
Sat, 31 Oct
+1
50
00:14
0
49
01:14
0
49
02:14
0
49
03:14
0
49
04:14
0
49
05:14
0
49
06:14
0
49
07:14
0
49
08:14
0
49
09:14
0
49
10:14
0
49
11:14
0
49
12:14
0
49
13:14
+1
50
14:14
0
50
15:14
0
50
16:14
0
50
17:14
0
50
18:14
0
50
19:14
0
50
20:14
0
50
21:14
0
50
22:14
0
50
23:14
0
50
Sun, 1 Nov
+2
52
00:14
0
50
01:14
0
50
02:14
0
50
03:14
0
50
04:14
0
50
05:14
0
50
06:14
0
50
07:14
0
50
08:14
0
50
Mon, 2 Nov
+1
53
00:14
+2
52
Tue, 3 Nov
+2
55
00:14
+1
53
Wed, 4 Nov
+1
56
00:14
+2
55
Thu, 5 Nov
0
56
00:14
+1
56
Fri, 6 Nov
0
56
00:14
0
56
Sat, 7 Nov
0
56
00:14
0
56
Sun, 8 Nov
0
56
00:14
0
56
Mon, 9 Nov
+1
57
00:14
0
56
Tue, 10 Nov
+1
58
00:14
+1
57
Wed, 11 Nov
0
58
00:14
+1
58
Thu, 12 Nov
+1
59
00:14
0
58
Fri, 13 Nov
0
59
00:14
+1
59
Sat, 14 Nov
0
59
00:14
0
59
Sun, 15 Nov
+2
61
00:14
0
59
Mon, 16 Nov
0
61
00:14
+2
61
Tue, 17 Nov
0
61
00:14
0
61
Wed, 18 Nov
+1
62
00:14
0
61
Thu, 19 Nov
+1
63
00:14
+1
62
Fri, 20 Nov
+1
64
00:14
+1
63
Sat, 21 Nov
0
64
00:14
+1
64
Sun, 22 Nov
0
64
00:14
0
64
Mon, 23 Nov
0
64
00:14
0
64
Tue, 24 Nov
+3
67
00:14
0
64
Wed, 25 Nov
0
67
00:14
+3
67
Thu, 26 Nov
0
67
00:14
0
67
Fri, 27 Nov
0
67
00:14
0
67
Sat, 28 Nov
0
67
00:14
0
67
Sun, 29 Nov
+1
68
00:14
0
67
Mon, 30 Nov
0
68
00:14
+1
68
Tue, 1 Dec
0
68
00:14
0
68
Wed, 2 Dec
0
68
00:14
0
68
Thu, 3 Dec
+1 <